Jump to content

kris_one

Forumowicze
 • Content Count

  253
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutral

About kris_one

 • Birthday 08/07/1984

Contact Methods

 • AIM
  1401158
 • Website URL
  http://www.kcmobile.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Czeladź

Recent Profile Visitors

3,810 profile views
 1. Jest to zabezpieczenie przed rozjechaniem strony. Błąd z rozjeżdżaniem z tego co pamiętam zresztą zgłaszany był w tym wątku.
 2. My oferujemy konto na bl-indexer.com - najwyższe o wartości 180 pln netto za 123 pln na konto fundacji.
 3. Podaj proszę nick z systemu - takiego jak Twój niestety w systemie brak. Sorry ale kto teraz botów nie blokuje... Nawet na trzeciorzędnych zapeczówkach mam poblokowane tego boty. Jak to ktoś mądry powiedział. Konto 1 dniowe kosztuje 10 pln netto - każdy kto na pozycjonowaniu zarabia może sam przetestować - jesteś niezadowolony, nie przedłużasz konta - proste. Jeśli komuś się narzędzie przydaje i ma z tego $, a jest troche "stałych" Klientów, przedłużaja konto, jeśli uważają tak ja Ty zwyczajnie nie przedłużają - mamy wolny rynek .
 4. Daj znać jakie profile wrzucasz - może być na PW - najlepiej podeślij kilka przykładowych adresów. Postaram się sprawdzić w czym jest problem.
 5. Późno już więc mogę nie kontaktować, ale czy kopia może mieć unikalne treści? Jutro zobaczę jaki jest poziom indeksacji tego co wrzucasz. Na chwilę obecną widzę, że masz postawione strony typu: http://www.s1.a.*.a.waw.pl/ http://www.s2.a.*.a.waw.pl/ http://www.s3.a.*.a.waw.pl/ http://www.s4.a.*.a.waw.pl/ subdomeny domen regionalnych, które niczym się od siebie nie różną, a domena którą wrzucałeś ostatnio - http://www.e.*.e.f.*.24.pl ma site ponad 2k. Wrzuć np stronę z unikalnymi treściami - ja mam np. dla stron pod statlink >75% w indeksie po max 60 minutach. Powtarzam po raz kolej
 6. Nowe - mniejsze paczki powinny być dostępne w poniedziałek. Najmniejsza będzie to 10 000 adresów/dobę.
 7. Konta przedłużone - za moment podeślę fakturki VAT.
 8. Zawsze możesz dokupić "z góry" dodatkowy przykładowo miesiąc - wtedy dostaniesz gratis.
 9. Pomyślimy - jeśli macie jeszcze jakieś sugestie - śmiało piszcie. ... i chyba nic nie wymyśliłeś 10 000 adresów / 30 dni / 50 zł netto Jest jeszcze do zrobienia - reszta niestety odpada.
 10. Na koniec roku promocja. Wszystko konta zakupione od teraz do godziny 23.59 (31.12.2013) zostaną przedłużone x2. Kupując dostęp 1 dniowy otrzymasz w sumie 2 dni dostępu do systemu. Kupując dostęp 30 dniowych otrzymasz w sumie 60 dni dostępu do systemu. Kupując dostęp 90 dniowy otrzymasz w sumie 180 dni dostępu do systemu. Dodatkowe dni zostaną aktywowane w dniu 02.01.2014.
 11. W dniu dzisiejszym zostały wprowadzone poprawki zgodnie z Waszymi zgłoszeniami. Dodaliśmy również program partnerski. Po zalogowaniu w zakładce "Program Partnerski" możecie pobrać Wasze adresy z refami. Dane dotyczące PP: Prowizja 20% - od każdej wpłaty poleconego Użytkownika Czas życia ciasteczek - 30 dni Próg wypłat - 100 pln Plany na najbliższy czas - wypuszczenie wersji EN.
 12. Zapraszam na bl-indexer.com --> tutaj <-- znajdziesz wątek na forum o narzędziu.
 13. Tutaj znajdziesz typy obsługiwanych plików i ich przykłady --> KLIK
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy