Skocz do zawartości

Gdzie kupić stabilny serwer (na pół miliona odsłon)


ebociek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie moje strony się rozrosły, a co za tym idzie aktualny serwer mi nie wystarcza. Potrzebowałbym zakupić nowy tylko gdzie ? (oto Was pytam).

Dodam tylko, że potrzebowałbym minimum 50gb, a strony bardzo dużo korzystają z bazy mysql (na stronę czasami potrafi wejść 5 000 osób w godzinę więc serwer musiałby być wytrzymały).

Zastanawiałem się nad nazwą ale podobnoć są jakieś limity na które napewnobym się załapał.

Co polecacie ? Zależy mi na czasie.

lotto <- Zapraszam na moją stronę o lotto

Polski skrypt bukmachera na sprzedaż [DEMO] <- kontakt pw

Sebastian Piotrowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli skrypt byłby baaardzo optymalny to nawet neteasy.pl by starczyło.

Dodam tylko, że potrzebowałbym minimum 50gb

Transferu czy miejsca?

Tak czy inaczej jeżeli masz taki website to pomyśl nad VPSem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsca dużo nie potrzebuje (1gb-2gb starczy) 50gb minimum chodziło mi o transfer.

Co do ovh to podajcie konkretny link prarametry oraz cenę bo nie bardzo potrafię się połapać na ich stronie.

Z góry dziękuję za odpowidź (ps. serwer za 1 000 zł odpada, za 300 to nie problem).

lotto <- Zapraszam na moją stronę o lotto

Polski skrypt bukmachera na sprzedaż [DEMO] <- kontakt pw

Sebastian Piotrowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wovh dedytki zaczynają się od 160 zł za miesiąc więc trochę drogo. W neteasy co sądzicie o serwerze net.easy medium ? (zawsze moge w przyszłości przejść na tranfer 90gb jak mi braknie, dokupić opcje 5 x ip oraz reseller - ostatnia najmniej będzie mi potrzebna).

lotto <- Zapraszam na moją stronę o lotto

Polski skrypt bukmachera na sprzedaż [DEMO] <- kontakt pw

Sebastian Piotrowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strony bardzo dużo korzystają z bazy mysql (na stronę czasami potrafi wejść 5 000 osób w godzinę więc serwer musiałby być wytrzymały).

Zapomnij o net.easy i każdym innym hostingu. Tylko dedyk. W ovh masz od 80 zł, nie przesadzaj że to dużo. VPS można tam kupić za 2x mniej.

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ostatnio coś za często serwis postawiony na progreso.pl mi siada,

dziś na 30min im coś padło,

A jaki polecicie na serwis który ma koło 50 000 odwiedzin, i ponad 600 000 odsłon, średnio 5min u mnie siedzą coś ciągle klikają na stronie:)

czy tylko wchodzi w gre serwer dedykowany? czy może wirtualny.

a jak już ten dedykowany to o jakich parametrach?

do dedykowany trzeba zaglądać, troszkę się nauczyłem u Jeża,

ale to dodatkowa praca dla programisty php, co jest minusem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VPS w OVH tylko na wlasnej instalce - odradzam preinstalowane w OVH - leżal kilka dni i nie umieli sobie poradzić :D

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy jak na jor.pl wytrzymałem rok (pare razy tylko serwer przestał działać podejrzewam, że i ja się do tego dołożyłem) ale ogólnie nic nie pisali (jedyny problem to, że 20gb transferu mi brakuje na miesiąc a nowy transfer oferują mi na nikorzystnych warunkach).

Więc chyba neteasy jest stabilniejsze od jor.pl jak sądzicie ?

lotto <- Zapraszam na moją stronę o lotto

Polski skrypt bukmachera na sprzedaż [DEMO] <- kontakt pw

Sebastian Piotrowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest stabilniejsze to nie wiem, ale na pewno jest stabilne :D Niektóre moje konta mają uptime > 200 dni :D Ja jednak stawiam na to, że każda firma, która dba o swoje maszyny (czy jor, sądząc po włamaniach na root, taką firmą jest? nie wiem...) nie będzie cię chciała za takim serwisem.

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności