Skocz do zawartości

[startup] SEOKatalog


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie występuje w podkategoriach błąd:

Warning: Missing argument 6 for pages(), called in /home/seo/domains/xxx/public_html/templates/st-03/sub.php on line 30 and defined in /home/seo/domains/xxx/public_html/includes/template.php on line 543

Warning: Division by zero in /home/seo/domains/xxx/public_html/includes/template.php on line 545

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrypt ma problemy z panelem akceptowania wpisów. Wystarczy, że kliknę na "szybka edycja" dla dwóch wpisów i "podgląd" widnieje wszędzie taki sam. W dodatku nie można zaktualizować wpisu mając kilka otwartych szybkich edycji.

Mam również pytanie: czy dodając stronę bez rejestracji można ją jakoś później przeedytować ?

Edytowane przez S3ntin3l
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do aktualizacji - tak lista zmian się wydłużyła więc i wersja 1.4 będzie miała co najmniej miesięczne opóźnienie. Co do samych aktualizacji to tak jak napisał Lucas - staram się zawrzeć max. w jednej aby nie było konieczności co 2-3 tygodnie robić kolejnych aktualizacji (zwłaszcza jeśli chodzi o niestandardową templatke).

Skrypt ma problemy z panelem akceptowania wpisów. Wystarczy, że kliknę na "szybka edycja" dla dwóch wpisów i "podgląd" widnieje wszędzie taki sam. W dodatku nie można zaktualizować wpisu mając kilka otwartych szybkich edycji.

Dlatego należy używać jednej szybkiej edycji ;)

Mam również pytanie: czy dodając stronę bez rejestracji można ją jakoś później przeedytować ?

Nie - dlatego w formularzu dodawania widnieje stosowna informacja.

W 1.4 będzie opcja że moderator będzie mógł przydzielić wcześniej dodany wpis do konkretnego konta.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było już zgłaszane, ale w PA - dokładnie w sesji .../admin/?action=site&id=XXX czyli w Pełnej edycji wpisu mamy linki: (Deaktywuj wpis ? Usuń wpis) przydało by się podanie przyczyny przed skorzystaniem z tej opcji.

Muszę usunąć jeden wpis, ponieważ strona nie działa i właśnie tego mi brakuje w pełnej edycji wpisu bo muszę go szukać w 'Grupa wpisów: Aktywne' :|

Dla jasności - nie mówię tutaj o domyślnej przyczynie, bo wiem że ta opcja jest już zaplanowana ;)

Edytowane przez beybe
button1.gif - Katalog Najlepszych Blogów - Prowadzisz bloga? Dodaj go do katalogu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskit - moim zdaniem twoje obawy sa bezpodstawne

ja wole poczekac na jedna paczke i raz sie meczyc z aktualizacja (sporo katalogow i sporo roznych skorek) niz co 2-3 tyg wgrywac

Bezpodstawne to chyba złe słowo:)))) natomiast argument jaki przedstawiles daje do myslenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo

Nie wiem czy była już taka propozycja, jeśli nie to zapodaję :

Możliwość tymczasowego wyłączenia działania katalogu z wyświetleniem strony info - przepraszamy... trwają prace bla bla bla.

Włącznik/Wyłacznik w PA + możliwość edycji tekstu wyświetlanego.

Pozdrawiam

Katalog firm: Katalog firm Polska

Strony inernetowe Wrocław: strony w dobrej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale pliki templatki są odkodowane. I to się nie zmieni (no chyba że zdecyduję się porzucić projekt wtedy udostępnię odkodowane pliki)

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności