Skocz do zawartości

[startup] SEOKatalog


Rekomendowane odpowiedzi

tak - tagi na kazdej podkategorii :) ale związane z wpisami z danej podkategorii/kategrii głównej - tak zeby szybko zaindeksować dane wpisy w zadanej kategorii

A to ciekawy pomysł. Dzięki!

Po co tak, skoro maila jest już znany z procesu rejestracji ?

A to specjalnie - np. ja pomimo tego iż chce mieć wszystkie wpisy w 1 koncie to dla każdego projektu (strony do katalogowania) tworzę sobie osobnego maila by powiadomienia o dodaniu/usunięciu innych stron nie mieszały mi się w skrzynce.

Ale oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie stworzyć dodatkową opcję w PA likwidującą potrzebę wpisywania maila osób zalogowanych.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że skrypt jest cały zakodowany i jakakolwiek ingerencja z mojej strony jest prawie niemożliwa?

Jak wygląda sprawa z templatkami.

Nie daj się wyprzedzić konkurencji! Dodaj i promuj swoja stronę w następujących katalogach:

Amismedica.pl - zbiór ciekawych stron - PR 4

Danuta.com.pl - zbiór wartościowych stron - PR 3

Alustar.pl - katalog z gwiazdami - PR 2

Zapraszam do dodwania wpisów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecał bym również zrobić głebszą strukturę katalogu. Z możliwością wybrania w PA jaki chce sie mieć głęboki katlaog. Tak jeszcze jeden poziom podkategorii by sie przydał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że skrypt jest cały zakodowany i jakakolwiek ingerencja z mojej strony jest prawie niemożliwa?

Jak wygląda sprawa z templatkami.

Pliki templatek nie są zakodowane. Reszta niestety tak - za duże ryzyko że jakiś pokemon będzie próbował złamać licencję.

polecał bym również zrobić głebszą strukturę katalogu. Z możliwością wybrania w PA jaki chce sie mieć głęboki katlaog. Tak jeszcze jeden poziom podkategorii by sie przydał.

Od początku głównym założeniem było zachowanie struktury otwarty mini ale może z czasem faktycznie wprowadzę możliwość tworzenia głębszych kategorii. Na razie są inne priorytety.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę, skrypt bardzo mi się podoba, na pewno niebawem kupię.

Do pełni szczęścia brakuje mi jeszcze definiowanych pól dla wpisu (jedna z większych moim zdaniem zalet Indexu) no i rzeczywiście głębszej struktury kategorii.

Edytowane przez abinthenet
Katalog stron Indexer.pl - w sieci już od 2007 roku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pełni szczęścia brakuje mi jeszcze definiowanych pól dla wpisu (jedna z większych moim zdaniem zalet Indexu) no i rzeczywiście głębszej struktury kategorii.

Pierwsze jest dość wysoko na liście życzeń na kolejne aktualizacje. :)

Na drugie przyjdzie trochę poczekać bo to jest zmiana globalna (czyt. czasochłonna) a są teraz ważniejsze rzeczy.

Dzięki za pozytywną ocenę! :)

Edytowane przez General_Depet

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOchiani nie robice z tego kopii INDEXU ;)

General: nei wgłębiałem się ale czy jest konto uztkownika gromadzące jego wpisy i potem po zalogowaniu się w CP bedzi emogl obejrzec tylko swoje wpisy ?

A jesli nei ma konta to modyfikacja wpisów za pomocą hasła/ID wpisu :)

TAGI to podstawa - powinny znajdowac sie na kazdej stronie/podstronie.

Opis/Słowa dla kazdej kategorii to pole bardzo dobre dla pająków. Dodatkowe pole opisu danej kategorii tez miłe (chociaz wykorzystam je dopiero teraz w nowo powstajacym katalogu), ktore pojawia się tylko dla danej kategorii. Dzieki emu mozna tez wklejac kod reklamy np TD i wysiwetlac takowe związane tematycznie

Zakupie 1 licka chyba aby zobaczyc jak wygląda sprawa modyfikacji skórek - czy bede mogl zrobić kopie zgredka ;) chyba ze ktos wczesniej sie pochwali jakims super odlotowym dezajnem.

Czy bede mogl sie pozbyc stopki za dodatkową opłatą ?

edit: przydałoby sie jeszcze kilka rzeczy, ktore by usprawniły indeksacje ...

edit1: meta description - nalezy uzyc IMHO oplecenia TRUNCATE zeby nie wrzucać tam całego opisu strony ;]

Edytowane przez zgred

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwość dowolnej konfiguracji SEO-URLi

No i chciałem zrobić sobie bardziej przyjazne urle i mam teraz error 500 :)

W panelu admina brakuje zaznaczania "sekcji" i "podsekcji" w których się znajduję

Skrypt ma mapę strony?

Pingujesz każdy zaakceptowany wpis?

Pliki templatek nie są zakodowane. Reszta niestety tak - za duże ryzyko że jakiś pokemon będzie próbował złamać licencję.

No to mnie skutecznie zniechęciłeś do zakupu. Miałem przypadki, że kupiony skrypt wymagał modyfikacji. Chyba, że chcesz być bombardowany mailami ode mnie

Edytowane przez shpyo

blog o apple | highlab.pl - blog technologiczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOchiani nie robice z tego kopii INDEXU ;)

DOKŁADNIE :)

General: nei wgłębiałem się ale czy jest konto uztkownika gromadzące jego wpisy i potem po zalogowaniu się w CP bedzi emogl obejrzec tylko swoje wpisy ?

Jest - zakładka Moje wpisy - może zmodyfikować dane lub usunąć.

TAGI to podstawa - powinny znajdowac sie na kazdej stronie/podstronie.

Tagi wyświetlane są za pomocą 1 funkcji:

<?=global_tags('color', array('#FFFFFF'), ', ');?>

1 zmienna - kolor tagów (jak color to losuje)

2 zmienna - tablica kolorków których nie chcemy losować (w przypadku wyboru color)

3 zmienna - separator

którą można sobie wstawić jak ktoś chce na inne podstrony. Pozostaje do zrobienia tylko ta zależność którą opisałeś wcześniej czyli żeby na podstronie kategorii wyświetliło tagi związane tematycznie tylko z tą kategorią itd.

Opis/Słowa dla kazdej kategorii to pole bardzo dobre dla pająków. Dodatkowe pole opisu danej kategorii tez miłe (chociaz wykorzystam je dopiero teraz w nowo powstajacym katalogu), ktore pojawia się tylko dla danej kategorii. Dzieki emu mozna tez wklejac kod reklamy np TD i wysiwetlac takowe związane tematycznie

Myślałem o tym ale słowa kluczowe pominąłem bo wiem że 99% ludzi tego nie będzie wypełniać nawet - ale jeśli chcesz proszę bardzo dorobię to tylko 1 rekord w sqlu więcej. Opis jest zarówno dla kategorii jak i podkategorii.

Zakupie 1 licka chyba aby zobaczyc jak wygląda sprawa modyfikacji skórek - czy bede mogl zrobić kopie zgredka ;) chyba ze ktos wczesniej sie pochwali jakims super odlotowym dezajnem.

Starałem się maksymalnie oddzielić php od plików skórek więc nie powinno być problemu ze zrobieniem innego szablonu.

Czy bede mogl sie pozbyc stopki za dodatkową opłatą ?

Nie ma dodatkowej opłaty! Nie ma linków w stopce! Możesz sobie ją dowolnie zmienić co wręcz sugeruję.

edit1: meta description - nalezy uzyc IMHO oplecenia TRUNCATE zeby nie wrzucać tam całego opisu strony ;]

Chyba substr() żeby obcięło po określonej ilości znaków ? Zapomniałem tego dodać.

---------

Kurde na tym forum zawiesza się wielokrotne cytowanie... :/

No i chciałem zrobić sobie bardziej przyjazne urle i mam teraz error 500 ;)

Witaj,

Bo zrobiłeś błąd ;)

URL do kategorii: %name%

Dostępne ustawienia: %name% (nieobow.) nazwa kategorii, %action% (obow.) nazwa akcji, %id% (obow.) numer ID

czyli wpisałeś tylko nazwę kategorii a zapomniałeś o obowiązkowym kluczu %action% i %id% ;)

W panelu admina brakuje zaznaczania "sekcji" i "podsekcji" w których się znajduję

To już wcześniej ktoś zauważył - będzie poprawione.

Skrypt ma mapę strony?

Oczywiście - sitemape generujesz w zakładce Eksport XML a mape HTML masz w sidebarze (jak nie masz włącz w ustawieniach głównych).

Pingujesz każdy zaakceptowany wpis?

Tego nie ma - musiałbym wpierw poczytać jak zrobić w php taki ping.

Miałem przypadki, że kupiony skrypt wymagał modyfikacji. Chyba, że chcesz być bombardowany mailami ode mnie

W razie czego bombarduj - zawsze postaram się pomóc.

Edytowane przez General_Depet

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostępne ustawienia: %name% (nieobow.) nazwa kategorii, %action% (obow.) nazwa akcji, %id% (obow.) numer ID

czyli wpisałeś tylko nazwę kategorii a zapomniałeś o obowiązkowym kluczu %action% i %id% :)

No to nie mogę dowolnie tworzyć URLi ;)

blog o apple | highlab.pl - blog technologiczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie mogę dowolnie tworzyć URLi ;)

W porównaniu z tym co było w otwartym mini można mówić o "dowolnej" konfiguracji. Jako przykład zajrzyj teraz na:

https://www.demo1.seokatalogi.pl

wczoraj było: https://www.demo1.seokatalogi.pl/marketing/...reklamowe,p,30/

dziś jest: https://www.demo1.seokatalogi.pl/agencje-reklamowe-p-30.html

Dowolne zakończenie URLa (np. .html lub "/")

Dowolny separator (np. "-" , "," , ";")

Czy chcesz mieć dodatkowo nazwę kategorii w urlu podkategorii czy nie

no i najważniejsze:

Dowolna kolejność części czyli może być również: https://www.demo1.seokatalogi.pl/p/30/agencje,reklamowe/

moim zdaniem wystarczająca ilość kombinacji :) ale jeśli czegoś brakuje pisz!

Edytowane przez General_Depet

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to przeczytałem całą lekturkę od początku ;D

Trzeba przyznać - skrypt robi ogromne wrażenie, jego funkcjonalność jest chyba nieograniczona, wystarczy mieć trochę cierpliwości i wszystko będzie dograne.

Cena - według mnie w sam raz, na pewno zniechęci tych "pokemonów" ;D

Oczywiście jestem zainteresowany, ale licencję zamierzam kupić w przyszłym tygodniu. Rozumiem że do przyszłego tygodnia 100zł - 20% + VAT, tak ?

button1.gif - Katalog Najlepszych Blogów - Prowadzisz bloga? Dodaj go do katalogu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale już nie odwołam się po slugu czyli: demo1.seokatalogi.pl/agencje-reklamowe/ ;)

No tak tu masz rację - wtedy do rozpoznania ID kategorii/podkategorii/wpisu potrzebny byłby już SQL a szkoda dodatkowo obciążać zapytaniami skrypt dla pozbycia się krótkiego identyfikatora z urla.

Trzeba przyznać - skrypt robi ogromne wrażenie, jego funkcjonalność jest chyba nieograniczona, wystarczy mieć trochę cierpliwości i wszystko będzie dograne.

Powiem tak - ograniczona naszą pomysłowością ale faktycznie nowy silnik pozwala mi na znacznie więcej niż w otwarty mini :)

Oczywiście jestem zainteresowany, ale licencję zamierzam kupić w przyszłym tygodniu. Rozumiem że do przyszłego tygodnia 100zł - 20% + VAT, tak ?

-20% na pewno do końca przyszłego tygodnia a kto wie czy nie dłużej - wszystko zależy od tego czy uporam się z błędami które wyłapaliście/wyłapiecie.

Edytowane przez General_Depet

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem nei ma możliwości zakupu licencji unlimited i odkodowanej?! Oczywiście za dodatkową opłatą.

Nie daj się wyprzedzić konkurencji! Dodaj i promuj swoja stronę w następujących katalogach:

Amismedica.pl - zbiór ciekawych stron - PR 4

Danuta.com.pl - zbiór wartościowych stron - PR 3

Alustar.pl - katalog z gwiazdami - PR 2

Zapraszam do dodwania wpisów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności