Skocz do zawartości

[startup] SEOKatalog


Rekomendowane odpowiedzi

Czyli rozumiem nei ma możliwości zakupu licencji unlimited i odkodowanej?! Oczywiście za dodatkową opłatą.

unlimited raczej na pewno nie będzie - nie chce żeby z tym skryptem stało się to co z otwartym mini.

o częściowo odkodowanej (z pominięciem kluczowych wykonawczych plików index.php i install.php - tam i tak nie ma co modyfikować) wersji pomyślę ale dopiero jak naprawię wszystkie błędy

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłbym za tym, aby zostawić tak jak jest - zakodowany, bez możliwości zakupienia v. unlimited

Skoro General zapewnia swoją pomoc przy każdym nowym pomyśle, to po co ?

EDIT:

co do katalogu to po zalogowaniu w zakładce 'Moje wpisy' jeśli ktoś nie dodał wpisu widnieje napis: Brak wpisów. Proponuję dodać link 'Dodaj nowy wpis'

Edytowane przez beybe
button1.gif - Katalog Najlepszych Blogów - Prowadzisz bloga? Dodaj go do katalogu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to po co? Nie wiem jak Ty, ale ja wolę wiedzieć co trzymam na serwerze.

Nie daj się wyprzedzić konkurencji! Dodaj i promuj swoja stronę w następujących katalogach:

Amismedica.pl - zbiór ciekawych stron - PR 4

Danuta.com.pl - zbiór wartościowych stron - PR 3

Alustar.pl - katalog z gwiazdami - PR 2

Zapraszam do dodwania wpisów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze glupie pytanie ale co z miniaturkami stron..?

Miniaturki są z zewnętrznego systemu https://files.adbrite.com/httpads/alexa_thumbnail.php ale można podpiąć co kto chce :)

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh...

Mam dziwny błąd, po kilku kliknięciach w "wyślij" w blokach reklam i statystyk, moje bloki wyglądają mniej więcej tak:

<div style=\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"border:1px solid #cccccc; margin:8px auto; background-color:#e7e7e7;
width:160px; height:600px; text-align:center;\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\">(...)

Poza tym pytanko: Czy włączając cache i wyświetlając reklamy muszę używać wyjątków? Czy samo się zrobi?

Ale powiem, ogólnie wrażenia bardzo przyjemne, to raczej jest udany zakup :)

Whitepress - Liczy się tylko content marketing

Biznes-Host - serwery które polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny błąd, po kilku kliknięciach w "wyślij" w blokach reklam i statystyk, moje bloki wyglądają mniej więcej tak:

usuń te "\" - po prostu wklejaj kod html lub javascript jaki masz.

Poza tym pytanko: Czy włączając cache i wyświetlając reklamy muszę używać wyjątków? Czy samo się zrobi?

jeśli kod reklamy jest w javascript (np. adsense) lub zwykły baner w html to nie

Wyjątki służą do kodu php (np. kod SWLi) który ma podlegać generowaniu podczas wyświetlania statycznych stron z cache

Edytowane przez General_Depet

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nic nie pomaga, po usunięciu "\" wystarczy klika razy kliknąć "wyślij" i efekt jest spowrotem. Myślałem że to wina FF, bo czasami robi mi dziwne rzeczy w związku z jakimś upierdliwym dodatkiem, ale w operze efekt jest taki sam.

Co ciekawe, znak "\" wstawia bezpośrednio przed znakiem " i po każdym kliknięciu ilość rośnie dość lawinowo: 1,3,7,15.

no i nie mogę wstawić w efekcie statów

Edytowane przez pyzdera

Whitepress - Liczy się tylko content marketing

Biznes-Host - serwery które polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nic nie pomaga, po usunięciu "\" wystarczy klika razy kliknąć "wyślij" i efekt jest spowrotem. Myślałem że to wina FF, bo czasami robi mi dziwne rzeczy w związku z jakimś upierdliwym dodatkiem, ale w operze efekt jest taki sam.

Co ciekawe, znak "\" wstawia bezpośrednio przed znakiem " i po każdym kliknięciu ilość rośnie dość lawinowo: 1,3,7,15.

no i nie mogę wstawić w efekcie statów

Kurcze u mnie wszystko jest ok choć klikam "wyślij" dziesiątki razy :)

Możesz mi podać dane do PA na PW ?

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam dodać do katalogu stripslashes ;)

Tak tylko że skrypt w ogóle nie powinien wstawiać "\" przed " bo wszystko co idzie do bazy leci wpierw przez htmlspecialchars

tylko mi podpowiedz gdzie mogę zmienić hasło admina :)

Hasło podawałeś podczas instalacji :)

Edytowane przez General_Depet

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo wszystko co idzie do bazy leci wpierw przez htmlspecialchars
W jakim celu? Znaki html chyba nie są niebezpieczne dla bazy a taka ich podmiana zwiększa objętość bazy, co prawda nie jestem programistą ale tak mi się wydaje.

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom... i właśnie przed udostępnieniem PA pasowałoby je zmienić :)

Niestety nie da się - dorobię tę opcję przy następnej aktualizacji.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności