Skocz do zawartości

Google Sitemap Generator


pneuma

Rekomendowane odpowiedzi

Google Sitemap Generator - nowa usługa google rozwiązująca problemy większości z nas teraz każdy będzie mógł sobie wygenerować dzieki Google Sitemap Generator taką mapę strony która będzie przyjazna wyszukwiarkom

dzięki Google Sitemap Generator a potem używając protokołu site map

dodać swoją stronę do zindeksowania przy pomocy add site map

każda spamerska strona moze się dodać :D nawet jak zrobicie site map dmoza to wsyśnie :P

trzeba miec tylko konto na google i wskoczyc na https://www.google.com/webmasters/sitemaps/

Piotrze liczę na to że zrobisz mapę do katalogów :P

jest jeszcze grupa dyskusyjna na ten temat:

https://groups-beta.google.com/group/google-sitemaps

Canon sony aparaty cyfrowe, kamery cyfrowe - promocja. Atrakcyjny system ratalny. Katalog stron www

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Hm, chyba obciążone odrobinę. Nie mogę się dostać na te strony.

pzdr.

omnia mea mecum porto

In general, it could be argued from the consumer point of view that the better the search engine is, the fewer advertisements will be needed for the consumer to find what they want.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od godziny strona niedostepna  dajcie szanse innym

dajcie znać na pw to powysyłam Wam instalki albo piszcie na

e-doradztwo(at)wp.pl

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprosiłbym o łopatologiczne wytłumaczenie krok po kroku co z tym zrobić... w bardziej przyjaznym języku... polski lub rosyjski :)

Jeszcze chwiel zaczekaj a pojawi sie dokladna instrukcja obslugi w jezyku ojczystym. Łopatologia nie do konca jest znanym terminem dla wszyskich.

sofcik-upload itp ...

...nic nie dzieje się bez przyczyny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności