Jump to content

Kazur

Forumowicze
 • Posts

  1,305
 • Joined

 • Last visited

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

5,629 profile views

Kazur's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

3

Reputation

 1. Jak co roku (już od 4 lat) organizuję wyprzedaż zaplecza SEO. Wszystko od 1 zł, bez ceny minimalnej na Allegro. W tym roku na sprzedaż: ▶️ SerFin.pl - 8 letni serwis finansowy z 5247 opublikowanymi artykułami/newsami ▶️ WnetrzeM.pl - Wnętrzarski serwis społecznościowy. 6 lat. 983 aranżacji wnętrz, 82 artykuły poradnikowe. ▶️ TwojSzczecin.pl - Portal regionalny (Szczecin i okolice). 3 lata. 517 opublikowanych artykułów. ▶️ TERAZKobieta.pl - Kobiecy portal Moda/Uroda/Zdrowie. 4 lata. 247 opublikowanych artykułów. ▶️ WnetrzaPlus.pl - Portal o aranżacji wnętrz. 6 lat. 450 opublikowanych artykułów. Link do aukcji: https://allegro.pl/uzytkownik/pallmall201?order=m Zapraszam do licytacji :-) Dane:
 2. Cześć, Jak co roku w ramach noworocznych porządków mam na sprzedaż gotowe strony internetowe (zaplecza SEO) z historią, ruchem i pozycjami. Tematyka: - Blogi o finansach osobistych i oszczędzaniu - Portale wnętrzarskie - Portal kobiecy - Blog o zdrowiu i zdrowym odżywianiu - Blog o dietach i odchudzaniu - Blog o druku 3D Całość wystawiona jest na Allegro od 1 zł bez ceny minimalnej. Link do aukcji: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=13585347 Zapraszam do licytacji :-) Dane kontaktowe:
 3. Czołem! Wystawiłem na licytację dla WOŚP domenę webseo.pl z 11 letnią historią od 1 zł. Domena znana forumowiczom (tym ze stażem) z takich projektów jak WebSEO toolbar czy katalog stron WebSEO. Domena zarejestrowana w OVH i przedłużona na kolejny rok (do stycznia 2018 r). Link do licytacji: http://aukcje.wosp.org.pl/domena-webseo-pl-11-lat-w-sieci-od-1-zl-dla-wosp-i4098599 Licytujmy i pomagajmy dzieciakom i seniorom :-)
 4. Cześć, W ramach wiosennych porządków po klientach, których już nie pozycjonuję mam na sprzedaż 33 strony zaplecza SEO. 18 stron z tematyki Dom, Meble, Wnętrza, Ogród 10 stron z tematyki Zdrowie, Uroda, Moda, Medycyna, Suplementy 3 strony z tematyki Finansowej 1 strona o Ekologii (także ekologicznych wnetrzach i domach) 1 strona o Telewizorach Całość na Allegro (w tym roku każda strona osobno) od 1zł bez ceny minimalnej! Link do aukcji: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=13585347 Kilka informacji o stronach, które sprzedaję na aukcjach: - Są strony, które działają od 9 lat i są też takie co mają dopiero rok-dwa - Są strony, które mają PR i są takie które nie mają - Są strony, które są podlinkowane mocniej i są takie podlinkowane słabiej lub wcale - Są strony które mają ruch i są też takie które mają go niewiele - Są strony które mają setki artykułów i podstron i są takie, które mają tylko kilkanaście-kilkadziesiąt Do wyboru do koloru! W treści każdej aukcji wszystkie niezbędne informację o zapleczu, statystyki itd.. Zapraszam i w razie pytań proszę pisać. Dane kontaktowe:
 5. Cześć, W ramach noworocznych porządków po klientach, których już nie pozycjonuję mam na sprzedaż 227 stron zaplecza SEO. 46 stron z tematyki Praca, Finanse, Zarabianie 88 stron z tematyki Dom, Meble, Wnętrza, Ogród 22 strony z tematyki Motocykle, Motoryzacja 71 stron z tematyki Zdrowie, Uroda, Suplementy Całość na Allegro od 1zł bez bezy minimalnej! Link do aukcji: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=13585347 Kilka informacji o zapleczu, które sprzedaję na aukcjach: - Są strony, które działają od 8 lat i są też takie co mają dopiero rok - Są strony, które mają PR i są takie które nie mają - Są strony, które są podlinkowane mocniej i są takie podlinkowane słabiej - Są strony które mają ruch i są też takie które mają go niewiele - Są strony które mają setki artykułów i podstron i są takie, które mają tylko jeden - Są strony merytoryczne, wysokiej jakości i są też takie niższej jakości Do wyboru do koloru! W treści aukcji wszystkie niezbędne informację o zapleczu, oraz przykładowe strony. Zapraszam i w razie pytań proszę pisać. Dane firmy:
 6. Agencja SEO / SEM - KAZUR poszukuje kandydatek i kandydatów na stanowiska "Specjalista SEO" i "Młodszy specjalista SEO" do pracy w biurze w Szczecinie. Oczekujemy: - praktycznej znajomości zagadnień związanych z pozycjonowaniem - wiedzy nt. optymalizacji stron internetowych - znajomości narzędzi SEO - chęci zdobywania nowej wiedzy i rozwoju Mile widziana dobra znajomość HTML / CSS, podstaw PHP i pozostałych technologii służących do budowy serwisów internetowych. Zapraszamy do przesyłania CV i innych rzeczy które mogą nas zainteresować (np. list motywacyjny) na adres praca@kazur.pl pisząc w tytule maila "Specjalista SEO - PiO". Dane firmy:
 7. Agencja SEO / SEM - KAZUR poszukuje kandydatek i kandydatów na stanowiska "Specjalista SEO" i "Młodszy specjalista SEO" do pracy w biurze w Szczecinie. Oczekujemy: - praktycznej znajomości zagadnień związanych z pozycjonowaniem - wiedzy nt. optymalizacji stron internetowych - znajomości narzędzi SEO - chęci zdobywania nowej wiedzy i rozwoju Mile widziana dobra znajomość HTML / CSS, podstaw PHP i pozostałych technologii służących do budowy serwisów internetowych. Zapraszamy do przesyłania CV i innych rzeczy które mogą nas zainteresować (np. list motywacyjny) na adres praca@kazur.pl pisząc w tytule maila "Specjalista SEO - PiO". Dane firmy:
 8. Agencja SEO / SEM - KAZUR poszukuje kandydatek i kandydatów na stanowiska "Specjalista SEO" i "Młodszy specjalista SEO" do pracy w biurze w Szczecinie. Oczekujemy: - praktycznej znajomości zagadnień związanych z pozycjonowaniem - wiedzy nt. optymalizacji stron internetowych - znajomości narzędzi SEO - chęci zdobywania nowej wiedzy i rozwoju Mile widziana dobra znajomość HTML / CSS, podstaw PHP i pozostałych technologii służących do budowy serwisów internetowych. Zapraszamy do przesyłania CV i innych rzeczy które mogą nas zainteresować (list motywacyjny itp.) na adres praca@kazur.pl pisząc w tytule maila "Specjalista SEO - PiO". Dane firmy:
 9. Agencja SEO / SEM - KAZUR poszukuje kandydatek i kandydatów na stanowiska "Specjalista SEO" i "Młodszy specjalista SEO" do pracy w biurze w Szczecinie. Oczekujemy: - praktycznej znajomości zagadnień związanych z pozycjonowaniem - wiedzy nt. optymalizacji stron internetowych - znajomości narzędzi SEO - chęci zdobywania nowej wiedzy i rozwoju Mile widziana dobra znajomość HTML / CSS, podstaw PHP i pozostałych technologii służących do budowy serwisów internetowych. Zapraszamy do przesyłania CV i innych rzeczy które mogą nas zainteresować (list motywacyjny itp.) na adres praca@kazur.pl pisząc w tytule maila "Specjalista SEO - PiO". Dane firmy:
 10. Agencja SEO / SEM - KAZUR poszukuje kandydatek i kandydatów na stanowiska "Specjalista SEO" i "Młodszy specjalista SEO" do pracy w biurze w Szczecinie. Oczekujemy: - praktycznej znajomości zagadnień związanych z pozycjonowaniem - wiedzy nt. optymalizacji stron internetowych - znajomości narzędzi SEO - chęci zdobywania nowej wiedzy i rozwoju Mile widziana dobra znajomość HTML / CSS, podstaw PHP i pozostałych technologii służących do budowy serwisów internetowych. Zapraszamy do przesyłania CV i innych rzeczy które mogą nas zainteresować (list motywacyjny itp.) na adres praca@kazur.pl pisząc w tytule maila "Specjalista SEO - PiO". Dane firmy:
 11. @mario1973 - Authinfo oczywiście dają, ale okazuje się, że w przypadku wielu domen ich ważność kończy się np. za tydzień czy miesiąc, chociaż dawno przedłużenie o kolejny rok zostało opłacone w Dropped. Jakbym teraz teraz wytransferował to straciłbym kasę za te przedłużenia, których nie było. MM
 12. @mario1973 - zupełnie przypadkowo. @Carnagge - Więc sytuacja identyczna, bo mi mój wew. SWL nie mógł się połączyć. Nie chcę nawet myśleć co by było gdyby były to jakieś ważniejsze domeny. A teraz na dokładkę, nie mogę przetransferować domen do konkurencji. Okazało się, że mimo iż przedłużam domeny na długo przed datą wygaśnięcia to Dropped nie przedłuża faktycznie ważności tych domen w NASK. MM
 13. To ja podbiję wątek. Okazało się, że Dropped / Aftermarket w wyniku błędu (tak twierdzą) zmieniło bez mojej wiedzy, DNSy dwóch moich domen na serwery DNS Aftermarket. Dopiero po weekendzie spostrzegłem, że strony przestały działać i kierują na Namedrive. Na dniach będę przenosił wszystkie domeny które u nich mam do premium.pl, bo taka sytuacja jest dla mnie niedopuszczalna. Trochę domen tam trzymałem i korzystałem z Dropped od dawna - pod kilkoma względami byli bezkonkurencyjni, ale to co się tam ostatnio wyprawia to już lekka przesada. Kilka razy w ostatnich miesiącach miałem sytuację, że nie mogłem zarejestrować domeny globalnej, bo skończyły im się środki na koncie partnerskim. Podsumowując: Jako wieloletni i do niedawna zadowolony klient - Odradzam Dropped / Aftermarket / Michau Enterprises, Limited. MM
 14. Witam, Sprzedam perfumerię internetową wraz z tematycznym zapleczem SEO. Na sprzedaż perfumeria Fiorente.pl, serwis społecznościowy Perfunauci.pl i portal oPerfumach.pl. Ponadto w ramach "pakietu" 24 domeny / mini-strony internetowe z historią. Aukcja na Allegro: http://allegro.pl/perfumeria-internetowa-f...2053371188.html Zapraszam do licytacji!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy