Jump to content

szy

SeoPl
 • Content Count

  3,147
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About szy

 • Rank
  szy derca.

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

4,488 profile views
 1. Cze :], Szlag mnie trafia ;], sie wziely i zniknely polskie znaki w IE. Problem niby nie nowy, bo pojawiajacy sie od grubych miesiecy. Dotychczas wystarczalo podobno usuniecie toolbara Google, ale... teraz to juz nie pomaga. Ani instalowanie wersji pl, ani en... Ani na dwóch moich kompach, ani na innych ktorych wlascicieli narzekania znalazlem na innych forach... Problem pojawil sie pewnie podczas jakiejs automatycznej aktualizacji toolbara w marcu - z tego okresu widze lamenty :/ Tak, FF uzywam ;P, ale IE rowniez mi robi dobrze... Jakis hint? Szy.
 2. W Thinkpadach 5-krotny Shift zmienia jego działanie. Pewnie podobnie albo tak samo jest u Ciebie. Zajrzyj w opcje myszy, klawiatury, taczpada jak masz, itp, gdzieś to tam jest :] Nie zabijaj klawiatury :] Szy.
 3. Wydaje mi się że jednak bzdury wypisujesz. Nie sądzę by tak duży operator stosował różne reguły filtrów w poszczególnych miastach/regionach. Bo w tychże innych miastach AdSense oczywiście wyświetla się w Chello, ma się dobrze i prosił by Cię pozdrowić. Problem na pewno istnieje, ale występuje pewnie rzadko i wyłącznie w małych sieciach z adminami o przerośniętym poczuciu swojej e-misji. Szy.
 4. Single mają nadrobić statystyki w środę. Szy.
 5. A, no i piszesz o kamerze. Chcąc nakręcić reklamę która ma się wirusowo rozejść po Sieci, nakręcili celowo niby amatorskie nagranie. Gdybyś jeszcze miał wątpliwości, Google: -> http://www.google.pl/search?q=quicksilver+dynamite Pozamiatane ;] Szy.
 6. Bezsprzecznie na końcu pojawia się logo Quicksilvera, jak i, wydaje mi się, kolorowa bluza jednego z kolesi to wdzianko z zimowej kolekcji. Jest na filmie jakiś wschodni akcent? Ktoś poznaje miasto? :] :] Szy.
 7. Reklama Quicksilvera, z Ruskami to ma tylko wspólny adres :], no i pewnie Kava ma rację, za kasę od Q. to już jakiś magik mógł nad tym posiedzieć. Szy.
 8. Też nie są Wam naliczane od 26 stycznia Single? Szy.
 9. Ja bardzo odpoczywam za kółkiem, więc się zawsze i wszędzie chętnie pcham autem... :] Szy.
 10. Szook, na mnie niekoniecznie licz, bo pewnie przyjadę dzień wcześniej, a po... w góry na biegówki na dzień, dwa skoczę. No i autem, nie pociągiem. Szy.
 11. -> Powtórka z rozrywki czyli Kraków luty 2007
 12. Ale to jedzenie to dobry pomysł, nie kładzie się imprezy wyjściami po żarcie... Niech chociaż będzie tuż obok, co? ;P :] Szy.
 13. Podoba mi się, może morze znowu do Was przyjedzie ;] :] Szy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy