Skocz do zawartości

Czy pozycjonowanie long tail jest bardziej opłacalne ?


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 304
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
@Aqqry - zaglądnij do GA i panelu podpowiadania słów kluczowych :D wróżka jednak żyje :)

Nie wiem, może jestem ślepy, ale nie mogę tego znaleźć w GA. Podpowie ktoś gdzie to jest?.

Narzędzia - Narzędzie podpowiadania słów kluczowych - pierwsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Aqqry - zaglądnij do GA i panelu podpowiadania słów kluczowych :) wróżka jednak żyje ;)

Nie wiem, może jestem ślepy, ale nie mogę tego znaleźć w GA. Podpowie ktoś gdzie to jest?.

Narzędzia - Narzędzie podpowiadania słów kluczowych - pierwsze :)

Tylko że nic takiego nie mam w Google analytics. Podaje screena niżej jak wygląda u mnie GA, albo jestem totalnie ślepy albo tego nie ma.

https://image.one.pl/images/4j4h9ea5ie8xj985zv9.jpg

Jak możesz to może zrób screena gdzie i jak to wygląda, będę wdźięczny.

Nowy Blog ;-) - Pozycjonowanie i zarabianie w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wypluwam sobie eksport z weblinka, pakuje do swojego systemu monitoringu, wypluwam dane z analyticsa i ładnie mam przeliczony koszt na wizytę.

Kaszana nieustannie jest z liczbą linków na konto w weblinku. Ganianie po kilku kontach jest upierdliwe.

No ale pakujemy 5x400 fraz, -> top1 przez np. 2 tygodnie, przeliczenie opłacalności, wylatują niepopłacalne, pakujemy kolejne.

Frazy generowane "z klucza" - np. produkt + firma + rozmiar czy usługa + lokalizacja.

dymna.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jak xannn zrobi konwersje po xannstat po słowach kluczowych.. to chętnie sie wypowiem czy cały long tail sie opłaca.

Kiedy Panie Tomku możemy sie spodziewać takiej innowacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale z Was górnicy :D

Moje staruszki po liftingu, darmowe, zgodne z wytycznymi G, responsywne!

Katalog stron firm Zorb -/- Katalog sklepów Świat Zakupów -/- Katalog firm ProBi. PS Nie łatwo się dodać. ;)

A jeśli lubisz technologię, zwłaszcza bezzałogowce, to w wolnej chwili zajrzyj na InfoDron - info.dron.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja nie twierdzę, że jest nie aktualny, tyle tylko, że temat jest sprzed ponad roku. Nic ponadto. Z resztą ja swoje działania w tym zakresie w zasadzie opieram głównie na long tail

Moje staruszki po liftingu, darmowe, zgodne z wytycznymi G, responsywne!

Katalog stron firm Zorb -/- Katalog sklepów Świat Zakupów -/- Katalog firm ProBi. PS Nie łatwo się dodać. ;)

A jeśli lubisz technologię, zwłaszcza bezzałogowce, to w wolnej chwili zajrzyj na InfoDron - info.dron.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności