Skocz do zawartości

Czy pozycjonowanie long tail jest bardziej opłacalne ?


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 304
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
@Yeden - Odpowiem Ci Twoimi słowami na Twoje pytania z mojej strony odpowiedzi wszyskie padły, poszukaj se,

I prośba do Ciebie zebyś przestał zmyślać tylko zaczoł pisać merytorycznie, w temacie i na temat

Rozumiem że dla Ciebie bardziej istotne jest to jaki jest Xann ale inni to mają wiesz gdzie ..... ?

Ale po co te podgrywki. Ty mnie naprawdę nie obchodzisz, ale to co głosisz na PiO już tak. Merytorycznie to się wypowiedz swoimi słowami w trzech tematach:

"odwrotność zasady Pareto", "LT zaczyna się od jednej frazy", " do LT nie trzeba nic prócz tekstu".

Tylko proszę bez cytatów z cudzych prezentacji, blogów lub innych stron, swoimi słowami.

Natomiast to co myślisz o kolorach, o mnie lub gizmo albo o tym kto kłamie wg Ciebie - to nieistotne.

BTW - jeszcze nigdy nie pozycjonowałem klienta na jedną frazę. Zawsze to były minimum dwie. Ta druga to był już LT? !!!

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytaj co Xann napisał:
Idiotyczne jest twierzenie że coś co nie jest zdefinowane nie mozna określic, jakoś pozycjonerzy nie mają problemy z określeniem co to jest LT

To znaczy, ze jak ktoś nie potrafi określić odwrotnej zasady Pareto to jest idiotą?

edyt. literówka

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności