Jump to content

zielony_gremlinek

Forumowicze
 • Content Count

  754
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutral

About zielony_gremlinek

 • Rank
  wróbelki ćwierkają :)
 • Birthday 12/05/1985

Contact Methods

 • Website URL
  http://dron.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  prawie Łomżyniak, chłop z Mazur
 • Interests
  IT

Recent Profile Visitors

4,644 profile views
 1. problem https dla miniatur można ominąć włączając cache miniatur, URL do cache zamienić na https i gra.
 2. tu rozwiązanie: http://www.forum.optymalizacja.com/topic/72798-startup-seokatalog/page-372#entry1467150
 3. Ciut odkopuję Na liście w pierwszym poście jest dron.pl - nieaktualne, obecnie katalog działa już od dłuższego czasu na firmy.dron.pl - bez linków zwrotnych, darmowy, ma się całkiem ok, planowana zmiana szablonu na RWD.
 4. Te ?click=rrr, to przekierowania php na domeny, jeśli jest jakiś problem z nimi, to się w GWT pokazują (konkretniej ich id z katalogu w parametrze click), najprawdopodobniej strony zmieniły zawartość na niezgodną z GWT lub są zawirusowane, ja w PA szukam takich wpisów po ID właśnie z tego click i usuwam z katalogu. U mnie trafiały się np chińskie, wygasłe, zawirusowane, itp. Tak w sumie, to powywalałem ten parametr ?click= ze wszystkich linków wychodzących, bo tylko ciągle z nim bieda była, bez tego nie działają poprawnie statystyki, ale akurat na tym mi niezbyt zależy.
 5. Odwrotnie, linków wychodzących. Sugerowali SWL, którego nie było. Dowodzenie, że nie było - to już prawdziwa orka na ugorze, ale możliwe.
 6. Z mojego doświadczenia wynika raczej, że się da. Łatwo nie jest, odwoływałem się przy niektórych wielokrotnie, ale się udało. A miałem takich ręcznych z 5, czy 6 sztuk. Bardziej tu pewno chodzi "za co" ten filtr.
 7. j.w. - dodających, katalogi nie są problematyczne, problemy stwarzają sami użytkownicy.
 8. żaden skrypt nie da większej pewności, niż cykliczna kopia zapasowa.
 9. łezka w oku się kręci... chyba stary już jestem
 10. Pomijając już, czy 10, czy nie, to może analogicznie zrobić spis katalogów zielonych, czerwonych, różowych albo matowych i odblaskowych Kryterium jest krótko mówiąc do kitu.
 11. @seomaster a może inaczej podejść do tematu, skoro chcesz kodzić katalogi. Może korzystniej byłoby robić coś na zasadzie "Wtyczek" do już istniejących skryptów, albo pojechać dalej i robić coś uniwersalnego, co wspierałoby pracę moderatorów. Np komponent sprawdzający dodane już adresy do bazy pod kątem dostępności/jakości/zachowania tematyczności, czy samouczące się filtry Dla mnie zasadniczy problem katalogów, to nie nowe adresy, tylko te, które są już w bazie, a tego znane mi skrypty nie obsługują dobrze i tu może Twoja nisza
 12. zależy jak rozumieć to słowo nowoczesny. Jeśli przyjąc za wyznacznik, że nowoczesny, to estetyczny, responsywny, prosty i w pewnym sensie "ładny", to wg mnie i z katalogu da się coś tam wypocić w tym zakresie. Ostatnio przerabiałem 2 katalogi z własnych na responsywne i... wcale do tego nie trzeba nowego skryptu, jak to @mion zauważył, a dwa, wykorzystałem podobnie do tego bootstrapa. Znaczy seokatalog + bootstrap I muszę powiedzieć, że w mojej ocenie jest znacznie lepiej niż było Tak subiektywnie oceniając. Co też fajne w bootstrapie, opracowanie jednego szablonu daje nam w rezultacie
 13. @MaxPan Brakuje tylko jeszcze tej od "podążaj za białym królikiem"
 14. poza tym adsense na katalogu jest dość kłopotliwy, wystarczy, że katalog linkuje do czegoś, co nie spełnia regulaminu adsense i już jest problem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy