Skocz do zawartości

STATLINK.pl


adek

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, markarczun napisał:

Widoczność lokalizacji nie jest wyznacznikiem mocy linka.

 

Tu się zgadzam, bo wystarczy wziąć nową domenę wybrać dużo fraz z koszyka najlepiej łatwych na artykuły i domena po zgłoszeniu do indeksu będzie się spokojnie wyświetlała gdzieś na odległych pozycjach, ale czy robot na taką witrynę będzie wchodził często?

 

Inna sprawa,  jeśli ktoś ma stronę hobbystyczną o Kotach Maine Coon, będzie ona wypozycjonowana pod frazy z nią związane, będzie miała wejścia z Google, czyli ruch, ale nie będzie ona reagowała na żadną frazę z koszyka, bo nikt w statlinku nie pozycjonuje strony na frazy związane z Maine Coon. Tym samym zamykamy furtkę dla wartościowych stron.

 

I teraz pytanie, czy dla was lepszy byłby link z strony o kotach Maine Coon która nie reaguje na żadną frazę z koszyka, ale notuje  mc koło 3 000 wejść z Googla, czy też linka z strony o kredytach sr=10, ale strona ma pozycje w okolicach 100 i notuje wejścia na poziomie 1/mc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze uważałem, że strony z koszyka sprawdzane są w google pl. Szukałem teraz informacji na ten temat i nie znalazłem, a być może gdzieś o tym wcześniej przeczytałem. Czy ktoś może potwierdzić, że frazy sprawdzane są w google pl a nie w google com?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie karolax, markarczun i podobni, widzę że tak się zmotywowaliście żeby w końcu się zarejestrować na forum, problem w tym że pomyliliście wątki.

 

Napiszę od siebie że przez model BL i RD Statlink przechodził kilka lat temu, mamy to doświadczenie za sobą dzisiaj jesteśmy daleko dalej. Aktualnie moc Statlinka rośnie (a może powinienem napisać wraca), mamy sygnały widzimy to w statystykach, wywalamy mase Stron które się u nas zagnieździły podczas gdy przechodziliśmy trudną metamorfozę a które nie powinny się znaleźć pod naszym szyldem i szkodziły. Problem zaczął się nawet wcześniej już za czasu nieaktualizowanego PR, dlatego z niego uciekliśmy. Dziś dokładamy starań by doszlifować algorytm, jesteśmy bardzo blisko własnych oczekiwań co do systemu, zwłaszcza aktualnie wdrażająca się poprawka powinna dużo wnieść, zapewniam że idzie za nią moc o którą dzisiaj coraz trudniej. Dlatego jak już dawno nie było potrzebujemy dzisiaj zasobów, zachęcamy do dodawania Stron jakościowych pod nowe kryteria jakościowe oparte na frazach exact, szerzej piszemy o nich na naszym forum. Pamiętajmy ze jakość broni się sama i da nam jeść ;)

 

Frazy sprawdzamy w .pl

 

Edytowane przez Noel
  • Like 1

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Noel napisał:

Panowie karolax, markarczun i podobni, widzę że tak się zmotywowaliście żeby w końcu się zarejestrować na forum, problem w tym że pomyliliście wątki.

 

Napiszę od siebie że przez model BL i RD Statlink przechodził kilka lat temu, mamy to doświadczenie za sobą dzisiaj jesteśmy daleko dalej. Aktualnie moc Statlinka rośnie (a może powinienem napisać wraca), mamy sygnały widzimy to w statystykach, wywalamy mase Stron które się u nas zagnieździły podczas gdy przechodziliśmy trudną metamorfozę a które nie powinny się znaleźć pod naszym szyldem i szkodziły. Problem zaczął się nawet wcześniej już za czasu nieaktualizowanego PR, dlatego z niego uciekliśmy. Dziś dokładamy starań by doszlifować algorytm, jesteśmy bardzo blisko własnych oczekiwań co do systemu, zwłaszcza aktualnie wdrażająca się poprawka powinna dużo wnieść, zapewniam że idzie za nią moc o którą dzisiaj coraz trudniej. Dlatego jak już dawno nie było potrzebujemy dzisiaj zasobów, zachęcamy do dodawania Stron jakościowych pod nowe kryteria jakościowe oparte na frazach exact, szerzej piszemy o nich na naszym forum. Pamiętajmy ze jakość broni się sama i da nam jeść ;)

 

Frazy sprawdzamy w .pl

 

Potwierdzam, powoli wraca dawny power.

Edytowane przez Anmato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Noel napisał:

Panowie karolax, markarczun i podobni, widzę że tak się zmotywowaliście żeby w końcu się zarejestrować na forum, problem w tym że pomyliliście wątki.

 

 

Prosze nie obrażaj Nas bo to, że się zarejestrowałem niedawno nie znaczy, że nie znam systemu. Używałem go jak dawał powera, używałem jak miałem wrażenie szkodzi stronom i ostatnio robię trochę testów i nic z nich nie wynika.

 

I jak czytam "systemowi powoli wraca moc" to mnie to naprawdę bawi. Jak dobrze pamiętam dobry rok bawiliście się ze zmianą PR na Statrank mimo, że PR nie uaktualniany jest kilka lat. Pełna implementacja Statranka miała chyba miejsce z końce zeszłego roku. Dzisiaj mamy październik. Jak już napisałem, nie wiem kto jakie frazy robi statlinkiem, ale robiłem kilkanaście testów ostatnio na frazy średnie/trudne i nie zanotowałem żadnych wzrostów. Ale być może musze zrobić kolejne testy.

 

Nie będę oceniał Statranka jednak jeżeli 11-letnia domena z ciągłością w sieci z parametrami TF15/CF31, BL 13k, z dużym ruchem pokazuje się na mnóstwo fraz w Google dostaje statrank 4? To tylko jeden z przykładów, które mógłbym podać.

 

A to wasz Statrank:

statarnk 6, domena z 2004 z roku z 3-4 przerwami, TF10/CF16, BL 135

statrank 7, domena z 2015 roku, TF4/CF14, BL 915

itd itp. kilka przykładów gdzie są testowe linki

 

Nawet nie chce mi się sprawdzać domen z SR 1 czy 2 bo mógłbym się bardzo dziwić "mocą" tych domen.

 

I sam sobie odpowiedź gdzie chciałbyś mieć linka.

Edytowane przez markarczun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@markarczun

Jeżeli jesteś faktycznym Użytkownikiem Statlinka zachęcam Cię do kolejnych testów, najlepiej nie wcześniej niż za 2 tygodnie ponieważ skoro jesteś Userem znasz sprawę wdrażania nowego algo które robi porządek właśnie z takimi przypadkami które wymieniasz. Skoro jesteś z nami tak długo powinieneś wiedzieć że robimy robotę i nie ściemniamy, ogrom pracy jaki trzeba było wykonać żeby się nie cofać do rozwiązań szablonowych typu mierzenie BL i RD musi nas wynagrodzić skutecznym systemem i wcale się nie dziwie że trwa to około rok, podwaliny pod Statlinka gdy startowaliśmy powstawały 2 lata a migracja z PageRank do StatRank jest dla mnie porównywalnym wyzwaniem bo operujemy na sercu. Takich przypadków które podajesz przestudiowaliśmy setki, chętnie przeanalizujemy kolejne 2 jeżeli będziesz łaskawy podzielić się nimi na priv dołożysz swoją cegiełkę do systemu który jak twierdzisz dał Ci sporo powodów do zadowolenia i zamierza tych powodów dostarczać dalej, daj tylko szansę. Aktualizacja o której wspominam już trwa więc z każdym dniem przypadków które rażą powinno być mniej a za 2 tygodnie będzie już większość przeliczona.

Edytowane przez Noel

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kategorie się porządkują zarówno dla nowych jak i starych zasobów, klasyfikujemy je cyklicznie za każdym razem poprawiając trafność, niedługo w ogóle odejdziemy od ręcznego przydzielania kategorii dla domeny.

Edytowane przez Noel

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, markarczun napisał:

 

Prosze nie obrażaj Nas bo to, że się zarejestrowałem niedawno nie znaczy, że nie znam systemu. Używałem go jak dawał powera, używałem jak miałem wrażenie szkodzi stronom i ostatnio robię trochę testów i nic z nich nie wynika.

 

I jak czytam "systemowi powoli wraca moc" to mnie to naprawdę bawi. Jak dobrze pamiętam dobry rok bawiliście się ze zmianą PR na Statrank mimo, że PR nie uaktualniany jest kilka lat. Pełna implementacja Statranka miała chyba miejsce z końce zeszłego roku. Dzisiaj mamy październik. Jak już napisałem, nie wiem kto jakie frazy robi statlinkiem, ale robiłem kilkanaście testów ostatnio na frazy średnie/trudne i nie zanotowałem żadnych wzrostów. Ale być może musze zrobić kolejne testy.

 

Nie będę oceniał Statranka jednak jeżeli 11-letnia domena z ciągłością w sieci z parametrami TF15/CF31, BL 13k, z dużym ruchem pokazuje się na mnóstwo fraz w Google dostaje statrank 4? To tylko jeden z przykładów, które mógłbym podać.

 

A to wasz Statrank:

statarnk 6, domena z 2004 z roku z 3-4 przerwami, TF10/CF16, BL 135

statrank 7, domena z 2015 roku, TF4/CF14, BL 915

itd itp. kilka przykładów gdzie są testowe linki

 

Nawet nie chce mi się sprawdzać domen z SR 1 czy 2 bo mógłbym się bardzo dziwić "mocą" tych domen.

 

I sam sobie odpowiedź gdzie chciałbyś mieć linka.

Markarczun ale wszyscy wiemy że takie suche zestawienia danych o niczym nie świadczą. Podeślij mi na priv nazwy tych domen (adek @ nazwa systemu)pl, chętnie popatrze i się odniosę do tego. Pytanie też czy przydzielenia robiłeś na SR większy niż 0.  Jak dobrze wiesz BL w tysiącach to często gęsto spam i wole mieć link na domenie z RD 6 ale naturalnym.

48 minut temu, AdamBoganD napisał:

 

to jeszcze pokaż dane np. z Senuto albo SemStrom na jakie frazy strona pokazuje się w google, bo ruch to można mieć z wielu miejsc ... poza serpami.

dokładnie to mam  na myśli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, AdamBoganD napisał:

 

to jeszcze pokaż dane np. z Senuto albo SemStrom na jakie frazy strona pokazuje się w google, bo ruch to można mieć z wielu miejsc ... poza serpami.

 

Nie mam dostępu do senuto, ale chyba zrzut z anala wystarczy, aby pokazać SR4 według systemu statlink (ruch organiczny i bezpośredni za okres wrzesień). I jak widać nie jest to serwis na który ktoś wchodzi i wychodzi jak jest to w przypadku wielu pewnie stron w statlinku.

 

image.thumb.png.1bb1865d9b279d46953292fce4a8778e.png

 

 

1 godzinę temu, Noel napisał:

@markarczun

Skoro jesteś z nami tak długo powinieneś wiedzieć że robimy robotę i nie ściemniamy, ogrom pracy jaki trzeba było wykonać żeby się nie cofać do rozwiązań szablonowych.....

 

Wcale nie twierdzę, że nie wkładacie pracy w system.

 

56 minut temu, adek napisał:

Markarczun ale wszyscy wiemy że takie suche zestawienia danych o niczym nie świadczą. Podeślij mi na priv nazwy tych domen (adek @ nazwa systemu)pl, chętnie popatrze i się odniosę do tego. Pytanie też czy przydzielenia robiłeś na SR większy niż 0.  Jak dobrze wiesz BL w tysiącach to często gęsto spam i wole mieć link na domenie z RD 6 ale naturalnym.

 

Jako jeden z twórców systemu zawsze będziesz bronił systemu.

 

Nie chce, żebyście odbierali mnie jako Trolla jednak moje zdanie jest takie, że system jest bardzo niedoskonały.

 

Nie chce mi się bawić w przesyłanie adresów i udowadnianie sobie kto ma racje. Zrobiłem swoje testy, efektów brak. Oczywiście może za mało linków przyłożyłem, zaraz połowa mi napisze, że nie tak jak trzeba przyłożyłem czy czego tam z nimi nie zrobiłem.

Ale robiąc testy nie wymagam żadnych topów, wymagam wzrosty na poziomie powiedzmy 10-20 pozycji. Takich nie odnotowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, markarczun napisał:

 

Nie chce, żebyście odbierali mnie jako Trolla jednak moje zdanie jest takie, że system jest bardzo niedoskonały.

 

Nie chce mi się bawić w przesyłanie adresów i udowadnianie sobie kto ma racje. Zrobiłem swoje testy, efektów brak. Oczywiście może za mało linków przyłożyłem, zaraz połowa mi napisze, że nie tak jak trzeba przyłożyłem czy czego tam z nimi nie zrobiłem.

.

wybacz ale nic nie robisz żeby nie twierdzic ze nim nie jestes. Masz 20 postów, konto z tego roku,  wrzucasz jakies dane, piszesz ze system niedoskonały i nie chcesz pokazać mi tych serwisów.  Wybacz ale ciężko mi z tym polemizować.

Edytowane przez adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10/3/2017 o 01:55, Noel napisał:

Panowie karolax, markarczun i podobni, widzę że tak się zmotywowaliście żeby w końcu się zarejestrować na forum, problem w tym że pomyliliście wątki.

 

Dobre, sęk w tym, że używam statlinka dobrych pare lat, i z powodzeniem można było nim robić ciężkie frazy PP.

 

Jeśli moc systemu rzeczywiście wróciła chociażby w 30-40% to z chęcia ponownie będe z niego linkował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up ponieważ na tym polega zmiana sprawdzania fraz, kiedyś było to tak: kredyty dzisiaj jest to tak "kredyty" na 1 przypadek masz: Około 8 880 000 wyników na drugi Około 7 970 000 wyników

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności