Skocz do zawartości

Linia hr :)


Stwor

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra mam takie pytanko jestem biegły w html i php a podstawy nie znam albo nie wiem. pyt brzmi

Czy mozna zrobic pionową linie hr w html ??

Prosze o odpowiedz

Z góry dziex

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś (dawno temu) odpaliłem FrontPage. Choć nie znałem wtedy HTML, to masakra w kodzie i na samej stronie mnie przerosła.

Całe szczęście, że to było moje pierwsze i ostatnie spotkanie z edytorem WYSIWYG, od tamtej pory używam EditPad 3.51 pewnego Belga, co zbiera pocztówki (program od dawna niedostępny niestety, więc mam kilka kopii, jedynie komercyjny pozostał;)) oraz MetaPad 3.5 (61 kB, po kompresji UPX połowę mniej).

Programy rewelacja, polecam.

Nie wyobrażam sobię pisać strony, czy czegokolwiek innego w jakimś pseudoedytorze graficznym...

Polecam linki stałe w Seomatik.pl oraz dopalacz stron Gotlink.pl.

obrazek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robisz cos takiego:

<hr width=1 style="width:1px;height:100%">

i masz ;)

I co masz?.... Sprawdzałeś swój kod w przeglądarce... W mojej jakoś nie tworzy się pionowa linia. Może warto sprawdzać funkcjonalność podawanych rozwiązań 8)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robisz cos takiego:

<hr width=1 style="width:1px;height:100%">

i masz ;)

I co masz?.... Sprawdzałeś swój kod w przeglądarce... W mojej jakoś nie tworzy się pionowa linia. Może warto sprawdzać funkcjonalność podawanych rozwiązań 8)

A jaka jest roznica pomiedzy pionem a poziomem ?

Jedyne co na ten temat slyszalem to ze kazdy facet na poziomie trzyma sie w pionie. ;)

Poprostu nie jestem biegly... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka jest roznica pomiedzy pionem a poziomem ?  

Jedyne co na ten temat slyszalem to ze kazdy facet na poziomie trzyma sie w pionie.  

Poprostu nie jestem biegly...

Radzę się zastanowić nad sensownością swojej wypowiedzi...

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności