Skocz do zawartości

Sunrise System z Poznania


kempisty

Rekomendowane odpowiedzi

Zafiltruj tą frazę - może to pomoże. Możesz ją powtórzyć w tytule z 5 fraz i innych meta tagach + wiele razy w treści strony a potem mocno podlinkować i zdjąć linki. Nie ma gwarancji że się uda i że to potem nie wpłynie niekorzystnie na Twój serwis ale spróbować można.

Generalnie nie jestem specem od filtrowania, raczej staram się ich nie dostawać, ale może jakiś kolega z forum Ci pomoże :placze:

Edytowane przez Brad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio napisałem o "słoneczku" i poleciałem do kosza... ale może za niezgodność z tematem.

To ja może przekleję:

w Szczecinie dopytywałem się czy nie kojarzycie firmy z 18 miesięcznym terminem wypowiedzenia umowy... wczoraj wyciągnąłem od gościówy umowę.... sunrise;)

*****(autocenzura) hasła też jej zaproponowali... ostatnio zapłaciła ponad pincet za... 140 wejść. To jest biznes!

dymna.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oo ezoteryka :placze: Z 15 lat teoretyka sie interesuje a teraz duzo tekstu mi daje ;)

Mozna wiedziac jaka to druga fraza, ktora wpadla w filtr ?

Na jak dlugo jeszcze jest umowa ?

Z tym filtrem to przeginacie.. nie lepiej oslabic na wychodzacych ?

Edytowane przez Nett
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oo ezoteryka :) Z 15 lat teoretyka sie interesuje a teraz duzo tekstu mi daje :)

Mozna wiedziac jaka to druga fraza, ktora wpadla w filtr ?

Na jak dlugo jeszcze jest umowa ?

Z tym filtrem to przeginacie.. nie lepiej oslabic na wychodzacych ?

Druga fraza która wpadła w filtr to TAROT. A jak można osłabić na wychodzących. Umowa jest jeszcze na 5 miesięcy.

Edytowane przez kempisty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zorientowanie sie w tematyce i nieszczescie gotowe,z takim podejsciem to polowa firm moze byc nieuczciwa.To tak jakbym poszedl do salonu zapytal sie o najlepsze auto,wcisna mi najdrozsze a pozniej bede mial pretensje ze cos sie psuje.Nauczka na przyszlosc.

EDIT:Obawiam sie ze ktos z sunrise czyta ten topic,a takie praktyki jak podali koledzy ze zmiana kodu moga spowodwac tylko tyle ze moga Cie podac do sadu,chociaz nie jestem pewny,wszystko od umowy zalezy.

Edytowane przez Lok

LOK - LIGA OBRONY KRAJU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie nie wgłębiając się w temat (bo znając życie jest to milionowy przypadek praktyk sporządzania umowy niekorzystnej dla Klienta, co jest powszechne), powiem tylko, że nie znoszę anonimowej krytyki.

Wspomniana firma, mimo że w dużej mierze jest poza układami, zgarnęła dużą część tortu i chyba to wszystkich boli. Zaraz się zrobi pręgierz, a może tymczasem osoby krytykujące, w szczególności świeże na PiO, ładnie się przedstawią, biorąc choć minimum odpowiedzialności za swoje słowa?

Odrobina obiektywizmu się należy.

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezyku ja skrytykowałem sposób podejścia do klienta i mam do tego prawo i nie jestem anonimowy,(stopka). Opisałem to co wiem na własnym przykładzie, mój kolega ma sklep z aparatami cyfrowymi , chciał SEO, akurat zgosiła się do niego firma od słoneczka. Poprosił mnie o pomoc w poprowadzeniu rozmów, występowałem jako jego przedstawiciel. Chciał pozycjonować frazy typu aparaty cyfrowe, kamery cyfrowe, oczywiście miał świadomość ze to hardocore, powiedziałem mu ile to może kosztować jeśli chce zrobic temat dobrze. Cennik słoneczka odbiegał od moich kalkulacji, dlatego zaproponowałem mu nawiązać rozmowe. Po napisaniu swoich oczekiwań dostał info ze te frazy są be, a lepsze to frazy typy: etui do aparatów cyfrowych, pokrowce na kamery itp.

Odesłał info ze jednak chce pozostać przy swoim, dostał zwrotke że jeśli się zdecyduje na te frazy ,,gorsze” to dodatkowo musi czekać min rok na wyniki, pomimo tego zgodził się i poprosił o umowę, to było jakies ponad 2 lata temu, na umowe czeka do dziś.

To jest tylko przykład praktyki, nazwijmy to strategii. Co do umowy autora topiku to jestem przekonany że po prostu dał się namówić na frazy ,,niszowe” i tu jego problem. Jestem przekonany że firma wywiązuje się z umowy.

Edytowane przez adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładając ten toipc miałem na myśli ostrzeżenie innych ewentualnych użytkowników przed wpakowaniem się w krwiopijcze szponySunrise System nie mając odwagi ani też zamiaru uchylania się od opłat. Tym czasem okazuje się, że sprowokowałem nim przedstawicieli innych podobnie działających jak Sunrise System firm do usprawiedliwiania swoich poczynań wobec klienta. Przecież wyraźnie na początku tego postu napisałem, że proszę wszystkich poszkodowanych przez podobnie działające firmy webmasterskie o wpisywanie się by tym sposobem utrudnić możliwości oszukiwania ludzi korzystających z ich usług i tym samym dać możliwość wejścia na rynek mniejszym, uczciwym firmom. Ale widzę, oprócz ławicy podpłynęły tu także rekiny żarłacze. Kolego. Tak, to do ciebie. Sam pewnie zorientujesz się o kogo chodzi. Piszesz że po to są umowy. Przecież ja ją zawierałem świadomie. Nigdy nie przyszło by mi do głowy jej zrywać gdyby firma miała uczciwe zamiary.

P.S. Poza tym jestem przekonany, że w tym cywilizowanym kraju nie ma umowy nie możliwej do rozwiązania. W przeciwnym razie oznaczało by to że gdy pracodawca podpisał by nie fortunną dla pracownika umowę dzięki niej uzyskał by niewolnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adek, nie piłem do Ciebie, do Ty masz i nazwisko i renomę i każdy pozycjoner o Tobie słyszał.

Piłem do autora topicu. Też mogę sobie zrobić 3 konta na forum X i napisać, że Adicom jest do niczego. Nie będziesz się wtedy miło czuł.

Pozdrawiam, J.

Edit: Nie świadczę usług SEO w oparciu o wzorce SS, co autor tematu w międzyczasie zasugerował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adek, nie piłem do Ciebie, do Ty masz i nazwisko i renomę i każdy pozycjoner o Tobie słyszał.

Piłem do autora topicu. Też mogę sobie zrobić 3 konta na forum X i napisać, że Adicom jest do niczego. Nie będziesz się wtedy miło czuł.

Pozdrawiam, J.

Edit: Nie świadczę usług SEO w oparciu o wzorce SS, co autor tematu w międzyczasie zasugerował.

Siema Jeż. Widzisz w myśl przysłowia. Uderz w stół a nożyce sie odezwą. Dla uwiarygodnienia mojej sytuacji mogę przesłać ci na priva skan mojej umowy z SS by przy okazji udostępnić Ci i innym wzór umowy, która umożliwiła by zarobienie wam dużej kasy nie przykładając nawet do tego ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Jeż. Widzisz w myśl przysłowia. Uderz w stół a nożyce sie odezwą. Dla uwiarygodnienia mojej sytuacji mogę przesłać ci na priva skan mojej umowy z SS by przy okazji udostępnić Ci i innym wzór umowy, która umożliwiła by zarobienie wam dużej kasy nie przykładając nawet do tego ręki.

To ja poprosze na priva

:]

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popelnisz wielki blad udostepniajac umowe zawarta miedzy wami osobom trzecim.. Takie umowy maja klauzule w ktorej zawarte jest iz zabronione jest jej rozpowszechnianie.. i jezeli to zrobisz to bede bardzo zaskoczony jak nie poniesiesz za to konsekwencji

Edytowane przez Van Helsing

BlogSeo - Skuteczna Reklama BlogSeo - darmowa reklama w internecie czyli wszystko to co potrzebne do pozycjonowania

Blog Anglojezyczny Szukasz darmowych anglojezycznych stron na ktorych możesz umieścić swój link ? News - Press daje Ci taką możliość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowy można obalić? no to obalaj, nie ma z tu chyba problemu :)

pisanie, że firma się nie wywiązuje w przypadku gdy się wywiązuje jest chyba nie na miejscu...

czujesz żal? ok, rozumiem, ale Oni mają wiedzę jakiej Ty nie masz i za to płacisz :)

w biznesie nie chodzi o to by iść po kosztach, a o to by zarobić jak najwięcej...

by nie było że bronie tej firmy, to uważam, że przegięciem (delikatnie pisząc) jest wciskanie niszówek Klientom po koszcie zawyżonym...

ps. do tych co "dobrze radzą" nie ładnie jest robić do swojego gniazda, potępianie i namawianie do walki o swoje to jedno (i do tego zachęcam autora), ale te rady z depozycjonowaniem... pozstawię bez komentarza :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności