Skocz do zawartości

Van Helsing

Forumowicze
  • Postów

    109
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Van Helsing

  1. w pelni się z tym zgadzam , wystarczy dodać stronę do ewelbinka a za otrzymane punkty wstawić linki , ba nawet nie trzeba dodawać strony przecież pkt można zdobyć od innego użytkownika. a teraz przykład jak to zrobić np mamy stronę www.twoje_hoskopy.pl i chcemy ją wypozycjonowania pod horoskopy indywidualne, dodajemy stronę o systemu e-weblink za otrzymane punkty wystawiamy link "horoskopy indywidualne" i prawie zapominamy , pawie bo jeszcze potrzebujemy parę stałych linków a te najlepiej wziasc z najlepszych precli ot cała filozofia pozycjonowania Nie mam nic ani do autora ani do samego programu i mam pelen szacunek dla ludzi ktorzy je robia lecz nie uwazam iz pozycjonowanie to tylko dodawanie stron do np w tym wypadku Weblinka... mowienie ze to cala filozofia to troche przesada ale kazdy ma inny punkt widzenia
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności