Skocz do zawartości

Sunrise System z Poznania


kempisty

Rekomendowane odpowiedzi

Przestudiowałem pobieżnie cały ten wątek, ale dalej nie rozumiem w czym tkwi ta demoniczna nieuczciwość firmy Sunrise System?

Myślę, że chodzi o to:

Wspomniana firma, mimo że w dużej mierze jest poza układami, zgarnęła dużą część tortu i chyba to wszystkich boli. Zaraz się zrobi pręgierz,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestudiowałem pobieżnie cały ten wątek, ale dalej nie rozumiem w czym tkwi ta demoniczna nieuczciwość firmy Sunrise System?

Berrbant ... przestań sie zgrywać. To że akurat teraz nikt nie mówi o SS nie znaczy że nikt nie myśli o Tobie :D . Powiem szczerze że nie podejrzewałem Cię o taką amatorszczyznę. Pierwszy post ( na tym profilu ) i zacząłeś od SS? Mogłeś przyznać komuś rację w głupiej wypowiedzi albo spytać "gdzie mam napisać prośbę o zmianę PR ??" Daj se spokój . Przeciez ta firma już jest skończona to czemu jeszcze ją kopiesz. Tam też pracują ludzie .......

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez ta firma już jest skończona

Obawiam się, że nie masz racji, jest wręcz odwrotnie. Pohukiwania na forum nic nie dadzą, jedynie budują ego. ;)

https://www.deloitte.com/view/pl_PL/pl/publikacje/raporty/0646555559ae1410VgnVCM2000003356f70aRCRD.htm

  • Like 2

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za kilka miesięcy będziesz inaczej śpiewał :D :D:D

Pokaż stronę i frazy to szybko Cię uświadomie jak zostaniesz oszukany.

Póki co, to wolałbym pozostać anonimowy w tej płaszczyźnie.

Czy, aby wskazać w jaki sposób oszukują potrzebne Ci są frazy oraz adres?

Załóżmy frazę sok owocowy adresem https://www.soki-naturalne.com/ - fraza i strona wybrana losowo

Można z SS zawrzeć umowę bezterminową z miesięcznym okresem wypowiedzenia. Nie oznacza to jednak, że wszyscy otrzymują/otrzymywali od SS "umowy uczciwe".

Wiec gdzie leży problem?

Przestudiowałem pobieżnie cały ten wątek, ale dalej nie rozumiem w czym tkwi ta demoniczna nieuczciwość firmy Sunrise System?

Berrbant ... przestań sie zgrywać. To że akurat teraz nikt nie mówi o SS nie znaczy że nikt nie myśli o Tobie :D . Powiem szczerze że nie podejrzewałem Cię o taką amatorszczyznę. Pierwszy post ( na tym profilu ) i zacząłeś od SS? Mogłeś przyznać komuś rację w głupiej wypowiedzi albo spytać "gdzie mam napisać prośbę o zmianę PR ??" Daj se spokój . Przeciez ta firma już jest skończona to czemu jeszcze ją kopiesz. Tam też pracują ludzie .......

A tak po za tym do wszyscy zdrowi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pożalcie się naczelnemu hejterowi na jego darmowych, anonimowych blogaskach... jak choćby polskie-sem.blogspot.com . Pewnie jego autor jest na forum, ale czy ma na tyle odwagi, aby się przyznać do własne pseudo-twórczości?

Zapraszam także na mojego bloga Jacek Jagusiak. Oferuje także usługę odwirusowania stron www jak i serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec gdzie leży problem?

Jedynym problemem jaki widzę, jest twoja ocena firmy SS i jej klientów wyłącznie na podstawie treści swojej umowy z SS.

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem Ci @gregorioo

Tu wszyscy zazdroszczą SS ich metodzie pozyskiwania pieniędzy

Każdy chciałby mieć taki sztab prawników, stojących za nim murem i potrafiących w umowach zawrzeć coś, co później przed tylko prawnicy widzą...

Bo przecież na PiO prawie każda firma, to konkurenci SS

Powiem Ci tak z dobrego serca: podpisuj umowę z SS w ciemno

Przecież te wszystkie złe wpisy np. tutaj albo tutaj to na pewno zrobili nie poszkodowani klienci, którzy musieli się zetrzeć z machiną prawniczą, a zazdrośnicy z PiO. Nie myśl tyle, tylko podpisuj tę umowę i sam sprawdź.

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec gdzie leży problem?

Jedynym problemem jaki widzę, jest twoja ocena firmy SS i jej klientów wyłącznie na podstawie treści swojej umowy z SS.

Treść umowy, również jest ważna w przypadku zamiaru jej podpisania.

Gdyby tak było, to nie starałbym się znaleźć informacji na jej temat.

Odpowiem Ci @gregorioo

Tu wszyscy zazdroszczą SS ich metodzie pozyskiwania pieniędzy

Każdy chciałby mieć taki sztab prawników, stojących za nim murem i potrafiących w umowach zawrzeć coś, co później przed tylko prawnicy widzą...

Bo przecież na PiO prawie każda firma, to konkurenci SS

Powiem Ci tak z dobrego serca: podpisuj umowę z SS w ciemno

Przecież te wszystkie złe wpisy np. tutaj albo tutaj to na pewno zrobili nie poszkodowani klienci, którzy musieli się zetrzeć z machiną prawniczą, a zazdrośnicy z PiO. Nie myśl tyle, tylko podpisuj tę umowę i sam sprawdź.

Sęk w tym, że próbuję znaleźć opinie niezadowolonych klientów, a widzę głównie blogi, oraz kilkudziesięciostronicowe wątki, w których wypowiadają się osoby ściśle związane z SEO.

Edytowane przez początkujący
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ta wypowiedź miała sprowokować do zwierzeń, to właśnie sprowokowała.

Odpowiem Ci z punktu widzenia klienta. Ostatnie kilka miesięcy z SS są czasem zmarnowanym. Co więcej, takiego braku profesjonalizmu nie widziałam już dawno. Kilka fraz, na które SS pozycjonuje moją stronę stoi w miejscu i nie przekracza magicznej liczby 10.

A teraz grzechy SS widoczne przez klienta, na tematy techniczne nie będę się wypowiadać, ale systematyczny spadek pozycji mówi sam za siebie.

- kłamstwa przed podpisaniem umowy, obiecywanie cudów itp.

- zawyżanie pozycji w ciągu pierwszych kilku mies. trwania umowy. Po odrzuconej drugiej reklamacji nagle zaczęło się wszystko zgadzać,

- zmiana treści bez konsultacji z klientem oraz zrobienie błędów merytorycznych, ortograficznych, stylistycznych, logicznych i interpunkcyjnych w tekstach na stronie,

- błędy merytoryczne w opisie wyświetlanym przez google,

- próba wciśnięcia kolejnych, nieprofesjonalnych, tekstów pisanych przez pracowników SS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsztsytkie usługi oferowane przez tzw.pozycjonerów to jedna wieka ściema. To jak przepowiadnie pogody. Nikt nie wie czy za miesiąc będzie słońce czy nie. Nikt nie wie czy jutro nie przyjdzie czasem burza albo wręcz huragan. Łatwą frazę to i dzieci po paru godzinach lekcji potrafią wprowadzić do topów, jak kiedyś mój synek 13-letni wbił "naprawa komputerów" do top3 w miesiąc i siedział tam latami, póki nie zlikwidował strony i wziął się za poważną robotę. A za trudniejsze frazy i długie ogony to już nikt się nie chce brać i już na pewno nikt niczego sensownego nie będzie obiecywał, poza co najwyżej lepiej lub gorzej zrobionymi działaniami optymalizacyjnymi.

Nie twierdzę, że ludzie, którzy się tym zajmują są delikatnie mówiąc "niemądrzy", wręcz odwrotnie, ich wiedza i doświadcznia bywają rozległe i doświadczenia długoletnie. Tyle, że w zetknięciu z czymś co tak naprawdę nie zależy od nich są po prostu bezsilni.

Wszystko to przy założeniu, ze klient nie jest zainteresowany pozycjonowaniem na tydzień czy miesiąc ( bo i tacy bywają).

Nie wiem, jak to nazwać: oferowanie usługi czy konkretnych jej rezultatów, w obliczu faktu, że od wykonawcy usługi niewiele zależy, a już na pewno gwarantowanie czegokolwiek to zwykła ściema. Powiedzmy sobie jasno, w tym biznesie, żadnych gwarancji nie ma. Jeśli ktoś się decyduje na skorzystanie a takiej usługi, powinien mieć tego świadomość. W interesie usługodawcy nie leży uświadamianie klienta o czychających zagrożeń. Na sądy też nie ma co liczyć, podobnie jak na państwo. Między sobą panowie i panie pozycjonerzy żreć się też nie wypada, bo to co najmniej śmieszne.

Edytowane przez dargre`

Sorry, nie odpowiadam na PMy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tak było, to nie starałbym się znaleźć informacji na jej temat.

Szukasz informacji i po ich znalezieniu zakładasz, że są nieprawdziwe?
garść wątków rzekomo oszukanych
Sęk w tym, że próbuję znaleźć opinie niezadowolonych klientów, a widzę głównie blogi, oraz kilkudziesięciostronicowe wątki,w których wypowiadają się osoby ściśle związane z SEO.

Nie znam całej branży SEO więc trudno mi stwierdzić czy tak rzeczywiście jest. Skoro jednak Ty tak dobrze ją znasz, to jak to się stało, że masz tak małą wiedzę o SS?

  • Like 1

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ta wypowiedź miała sprowokować do zwierzeń, to właśnie sprowokowała.

Odpowiem Ci z punktu widzenia klienta. Ostatnie kilka miesięcy z SS są czasem zmarnowanym. Co więcej, takiego braku profesjonalizmu nie widziałam już dawno. Kilka fraz, na które SS pozycjonuje moją stronę stoi w miejscu i nie przekracza magicznej liczby 10

Ale przecież kosztów w tym przypadku nie ponosisz

A teraz grzechy SS widoczne przez klienta, na tematy techniczne nie będę się wypowiadać, ale systematyczny spadek pozycji mówi sam za siebie.

- kłamstwa przed podpisaniem umowy, obiecywanie cudów itp.

- zawyżanie pozycji w ciągu pierwszych kilku mies. trwania umowy. Po odrzuconej drugiej reklamacji nagle zaczęło się wszystko zgadzać,

- zmiana treści bez konsultacji z klientem oraz zrobienie błędów merytorycznych, ortograficznych, stylistycznych, logicznych i interpunkcyjnych w tekstach na stronie,

- błędy merytoryczne w opisie wyświetlanym przez google,

- próba wciśnięcia kolejnych, nieprofesjonalnych, tekstów pisanych przez pracowników SS.

Moja strona poleciała mocno w dół. Teraz co nieco sam poświęciłem trochę czasu, aby się trochę bardziej rozeznać w rynku na ten temat, ale firma z którą współpracuję, robiła to bardzo niechlujnie i krach był kwestią czasu.

Chcesz mieć to zrobione porządnie to płać abonament 2-3 tys miesięcznie za 10 fraz.

Nie stać Cię, to ryzykuj i wybieraj tanie firmy, albo nie rób nic i czekaj, aż zdarzy się cud i strona się sama wypozycjonuje.

Nie znam całej branży SEO więc trudno mi stwierdzić czy tak rzeczywiście jest. Skoro jednak Ty tak dobrze ją znasz, to jak to się stało, że masz tak małą wiedzę o SS?

Nie znam branży SEO, ale jak ktoś uczestniczy w dyskusji na temat SS, nie został przez nią oszukany, ale chętnie się wypowiada i dyskredytuje ją, to mogłem błędnie wywnioskować, że jest z branżą ściśle związany.

Edytowane przez początkujący
czy możesz przestać cytować całość? a przynajmniej wytnij z cytatu swoją wypowiedź... bo dostaniesz bana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja strona poleciała mocno w dół. Teraz co nieco sam poświęciłem trochę czasu, aby się trochę bardziej rozeznać w rynku na ten temat, ale firma z którą współpracuję, robiła to bardzo niechlujnie i krach był kwestią czasu.

Chcesz mieć to zrobione porządnie to płać abonament 2-3 tys miesięcznie za 10 fraz.

Nie stać Cię, to ryzykuj i wybieraj tanie firmy, albo nie rób nic i czekaj, aż zdarzy się cud i strona się sama wypozycjonuje.

zatem widać, że masz pojęcie o SEO... ta rozmowa o SS to prowokacja? bo tak to wygląda w tej chwili.

Ale przecież kosztów w tym przypadku nie ponosisz

poważnie? a zastanawiałeś się nad takim pojęciem jak "zaufanie do domeny"?

co zrobisz, jak to zaufanie zostanie poważnie nadszarpnięte?

odzyskanie "dobrego imienia" będzie kosztowało znacznie znacznie więcej.

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Gdyby koszty mnie nie ograniczały nie dywagowałbym na temat firmy Sunrise, z pewnością wybrał bym doświadczonego profesjonalistę, który zajmie się moją stroną od początku do końca, jednak na dzień dzisiejszy jest inaczej i płacenie kwoty rzędu 3 tys. miesięcznie jest dla mnie mało realne, a pozycjonowanie 3-4 fraz raczej nie da zadowalających efektów.

Nie, nie jest to prowokacja.

Od kilku dni próbuje znaleźć firmę, bardziej świadomie niż ostatnio, jednak cena jest dla mnie bardzo istotna, więc jestem skazany na ryzyko. Mam wiele ofert współpracy. Jeśli chodzi o kryterium ceny to, aby wybrać najlepszą wystarczy je porównać ze sobą. Jeśli chodzi o efektywność pracy to najwłaściwszy wybór na tym etapie jest prawie niemożliwy. Każda firma ma swoją receptę na to co robi, odpowiedzi na przyczynę spadków otrzymuję na tyle różnych na tyle ile jest pozycjonerów, a przy dokonywaniu wyboru mogę prawie wyłącznie kierować się intuicją.

Edytowane przez początkujący
zostałeś właśnie ukarany za nagminne cytowanie całych wypowiedzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przy dokonywaniu wyboru mogę prawie wyłącznie kierować się intuicją.

Jak przy każdym wyborze.

Możesz też zasięgnąć informacji od znajomych z tzw. polecenia.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności