Skocz do zawartości

dmoz...


Micek

Rekomendowane odpowiedzi

szy. zupełnie poważnie: dodałem przez ostatnie pół roku na prawdę sporo ilość stron i tylko jedna się załapała i jedna dała odpowiedź od moderatora. reszta - głucha cisza. a jakis główny admin w PL na forum dmoza robi sobie jaja: ludzie pytaja się go dlaczego dana strona zostala odrzucona, a on odpisuje: bo tak. nie bo nie. nie i juz. smiechu warte.

trzeba niezle trafic z kategoria ktora sie ktos zajmuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety to prawda z redaktorami w DMOZ tak jest ( wiadomo że nie z wszystkimi ) ale przynajmniej z tym na którego ja się nadziałem. I co najgorsze nie ma go jak obejść. Staram się od ponad 1,5 roku o dodanie wpisu do dmoz i nic z tego. Tylko dlatego że gość który jest redaktorem do kategorii którą redaguje dodał swoje strony i swoich klientów, a konkurencja nie ma szans.

Kiedyś jak ta kategoria byla wolna myślałem żeby się nią zająć ale doszedłem do wniosku ze skoro mam własny serwis który jest z nią powiązany nie będę dość obiektywny ... :) i tylko wyszło na to że byłem za głupi i za mało cwany ... :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy źle myślę, czy to wpływ wieczornego browarka,

a kombinuję sobie tak:

na tym forum jest kupa luda,

po umiejszeniu użytkowników o typowych nieśmiałych czytaczy i tak zostanie niezłe stado.

Tak więc może stworzyć osobny dział forum, a dlatego dział że wątki tyczyły by się odpowiednich kategorii dmozowych.

A po co ten dział?

W nim omawiane by były działania posczególnych userów jako...

dmozowatych moderatorów :)

A co, czemu nie wykręcić takiego numeru, jeśli znajdzie się wystarczająco wielu chętnych to główne kategorie może będą normalnie aktualizowane, no choćby tak raz na tydzień żeby moderator zajrzał.

No a może źle kombinuję, może to takie marzenia umysłu poluzowanego alkoholem o żółtej barwie...

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W innym wątku Kazur zwracał uwagę na różnicę w tej podkategorii między katalogiem DMOZ i Google Directory, które z dmoza bierze co chce i kiedy chce. Ale w GD Setia ma wpisaną subdomenę https:// 1-st-place.setia.pl, a otwiera się jako setia.pl.

Kto inny pewnie by dostał bana.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widac setia chciala się narazić i się naraziła teraz już jestem przekonany że sprawka usuniecia wszystkich wpisow pozycjonerow w dmoz to ich dzieło.

No to jak to czyta to wie ze jako jedyny po 3 miesiacach bojow doprowadziłem do zbanowania seo.biz.pl gdzie onet nie widział cloakingu.

To teraz zaczynam śledzić wszystkie te strony i strony powiązane.

Miarka się przebrała a kolega przegiol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności