Skocz do zawartości

5 miesięcy i tylko raz zindeksowane podstrony?


kava

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

1. Pracuję nad stroną www.hitecmar.com. Domena była wykupiona dość dawno, konkretna zawartość pojawiła się mniej więcej w grudniu - styczniu. Od tamtego momentu googlebot dluugo indeksowal tylko strone glowna, czym nie przejmowałam się nadto, jako że od owego stycznia dzielnie obserwuję także to forum ;) Pewnego słonecznego dnia przeleciał ze 30 podstron, radując mnie niezmiernie. Teraz znów tylko główna i główna, tak z raz na trzy dni. No zaraz zaraz.. od grudnia do teraz to przecież 5 miesięcy. Czy już czas na martwienie się?

2. Kuriozum. Po wklepaniu 'hitecmar' w google widać, że nie pobiera on nazwy z <title>, tylko wyswietla "eng" (jeden z linków ze strony głównej...?). Wcześniej tego nie było, pojawiło się to jakieś 2-3 tygodnie temu. Czy to kwestia faktu, że mam <title> poza head? Chociaż wcześniej też miałam poza, i było ok.

3. Poza tematem, do bardziej doświadczonych: czy rozwiązanie podziału na języki przez index.php i index2.php jest do przełknięcia? Pierwszy raz tworzę coś większego w php i nie miałam innej koncepcji.

Pozdrawiam ;)

Kinga

La Palma tu żyję.

Strony www, ilustracja to robię.

Link Vault jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

offtopic: czy to twoje real photo? =D> :mrgreen:

mam do katowic 10 km ;) :oops:

1. google nie pokazuje żadnych linków do twojej strony

msn tylko 17

więc nie maja okazji by Cie częściej odwiedzić ;)

zdąbądź więcej linków, dopisz się do setek katalogów.

2. he he a widziałaś gdzie masz title? gdzieś w tabelkach zamiast w head ;)

3. mozna i tak. mozna też stworzyć 2 pliki językowe i ładować w zalezności od wyboru usera. albo w xmlu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmowa przeniosla sie na gg, do ewentualnej wiadomosci wizytatorow: ad. 1.: Uporczywe te katalogi, no ale dobra, pocierpie ;)

2.: Widziałaś, musze tak robic z racji konstrukcji php, ale postaram sie cos z tym wykombinowac (choc jeszcze koncepcji brak)

3. OK,

ad. Offtopic: tak, real photo, zreszta sama robilam. ;)

La Palma tu żyję.

Strony www, ilustracja to robię.

Link Vault jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te zdublowane anchory"Tratamiento de superficies" itd. ..co maja na celu ? Może zajęcie wolnego miejsca w sandboxie a może inna nieprzewidzianą niewygodę ze strony google ;) Radzę przerobić.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziewczyno zamiast flirtować na gg to popraw wreszcie chociaż to title. No i jeszcze zastanów się pod jakim anchorem chcesz promować swoją stronę. Jak będziesz pisać duuużo postów na przykład na tym forum to machnij linki w podpisie z odpowiednim anchorem. Linków w podpisie może być nie więcej niż 3 (no i oczywiście nie mniej ;) )Podaj jeszcze ile stron ma serwis.

SensorStudio & Co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uporczywe te katalogi, no ale dobra, pocierpie 

aaa to Ty mi sie wpisałaś do katalogu ;) no to mam małą uwage musisz uważać jak wpisujesz anchor bo u mnie wpisałaś z literówką także jeżeli pozycjonujesz pod tym keywordsem to spaliłaś wpis 8)

a co do reszty to koledzy mają racje.

offtopic : całe szczęście że do katowic mam daleko :mrgreen:

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja żona tyle samo chyba, co? ;P

dlatego właśnie napisałem, że całe szczęście żem daleko :mrgreen:

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sensor: jestem w trakcie główkowania jak to rozwiązać, konstrukcja strony nie pozwala mi na :Po prostu przeklejenie: w head. Stron, jak na razie, kolo 100 na angielski i 100 na hiszpanski, przy czym jeszcze dojdzie z 60-80 na każdy, na oko.

Beerbant: niewykluczone.. ktory to katalog, moge prosic adres? zajrze jakiego byka strzelilam zeby go wiecej nie powtorzyc.

Koncepcji z rozwiazaniem powtorzonych anchorow na razie sztuk: 0., myślenie in progress

Offtopic: Katowice maja to do siebie, ze sa daleko od wszystkiego. Do Zakopanego pociagiem 5h. Wyglada jednak na to ze do normanos'a calkiem blisko :lol:

Zabieram się do roboty.

La Palma tu żyję.

Strony www, ilustracja to robię.

Link Vault jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem - 2 miesiące i nie chce zindeksować na razie żadnej podstrony, choć googlebot odwiedza moją stronę niemal codziennie. Real url nie pomógł :/ Zmiana zawartości strony głównej też nie pomogło... MSN wprawdzie zindeksował kilak podstron, ale wyłącznie z forum znajdującego się na subdomenie, dość dziwnie zresztą je zindeksował. Dla zainteresowanych https://www.gry4u.net :lol:

W najbliżym czasie mam zamiar zmienić poważnie kod strony (w ramach nowego wyglądu graficznego - aktualny jest paskudny), może wtedy wreszcie coś ruszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kava wklej troche kodu to jajcarskie towarzystwo na pewno ci pomoże w korekcie bo tak jak jest to być nie może. Postaraj się o link do pozozstałych stron w głębi serwisu. Zastanów się pod jakie słowa kluczowe chcesz pozycjonować - a właściwie za co klient płaci! Jeżeli nie płaci to to po co pozycjonować. Jak płaci to a doradzasz to nie doradzaj oblężonych słów. No chyba, że zainteresowana jesteś osobiście ruchem na stronie. Na początek tyle.

Po raz pierwszy =D> dla wSzy odemnie :lol:

SensorStudio & Co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności