Skocz do zawartości

Koniec Qlwebów?


tomick89

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co zauważyłem, to google linku na qlwebach uznaje chyba za spam - zresztą wystarczy spojrzeć na PR Qlweb (Page Rank qlweb.info wynosi 0 - a przedtem był chyba 6), w dodatku nie widnieje n/a. Czy z tego może wynikać, że linki na qlwebach szkodzą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest pewna grupa osób która twierdzi że linki z qlwebów szkodzą. Mi osobiście się wydaje że mądre dodawanie ręczne przynosi jeszcze korzyści. Teraz czytając qlweb, wiele osób myśli o Adderze, którym wrzuca się wpisy na potęgę, wpis w qlwebie, to naturalnie link.

Może czasem być tak, że ktoś przeczyta, że qlweby straciły moc i będzie dodawał do 50-100 dziennie, i wówczas mogą zaszkodzić.

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy szkodza? Nie sadze :) przejechalem nowa strone adderem.. zaindeksowala sie dobrze i wskoczyla odrazu na wysokie pozycje pod wiele fraz. Fakt faktem ze tematyka nie za trudna ale chodzi o fakt ze qlweby nie szkodza. No chyba ze ktos nie bedzie sie umial nimi dobrze obsluzyc.

ps. dodalem tylko 1 wpis w presell reszta to qlweby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qlweby działają. Faktem jest, że większość ma wyzerowany PR i prawdopodobnie jest to działanie celowe Google.

Sam temat odgrzewany jest co jakiś czas. Przyłączam się do zdania, że dobre (zmienne opisy) dodawanie do Qlwebów daje rezultaty. Ja sam mam stareńkiego CnCata potężnie podlinkowanego, PR zwaliło mi do 0, ale moc ma w dalszym ciągu bardzo dobrą :)

Tkanina juta zastępuje nieekologiczne tworzywa sztuczne w ogrodnictwie i dekoracji wnętrz, | natomiast na zewnątrz tuja szmaragd jest piękną ozdobą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dodawanie do wszystkiego co zadbane przynosi korzyści.

Dodanie do śmieciarek nie szkodzi, ale to strata czasu.

I tyle :)

Mój Qlweb z PR=0 skoczył na PR=2 i jest nawet widoczny w wynikach wyszukiwania.

Pozdrawiam,

Mariusz

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Qlweb z PR=0 skoczył na PR=2 i jest nawet widoczny w wynikach wyszukiwania.

Czy piszesz o nowym katalogu, który dostał PR2, czy o jakimś starym, który miał kiedyś wyzerowany PR ?

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a niby jaka różnica między qlwebem a innymi katalogiem? Znowu zaścianek polski?

Niestety katalogi kuleją. Nie wszystkie są wyzerowane i nie wszystkie szkodzą tylko ze względu an to, że G. nie jest w stanie wszystkiego ukatrupić. Ale potencjalnie każdy katalog może w każdej chwili być wyzerowany, backlinki stać się bezwartościowymi, a jeśli link z takiego katalogu idzie sitewide - może być mocno szkodliwy.

I Panowie, refleksu życzę: bo to już ponad pół roku funkcjonuje.

Sorry, nie odpowiadam na PMy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Qlweb z PR=0 skoczył na PR=2 i jest nawet widoczny w wynikach wyszukiwania.

Czy piszesz o nowym katalogu, który dostał PR2, czy o jakimś starym, który miał kiedyś wyzerowany PR ?

M

Ani jedno ani drugie.

Od dawna już wiadomo co jest z qlwebami i że google patrzy już na nie innym okiem...

A moim skromnym zdaniem to qlweby można sobie już odpuścić...

Panowie mamy precle przecież...

g... prawda

To nie jest kwestia skryptu.

Google patrzy źle na syf i śmietniki, a że większość Qlweb taka jest to nie wina skryptu a właścicieli stron.

Bo to przecież super zaplecze do punktów.

Dobry Qlweb jest tak samo dobry i skuteczny jak każda inna strona, trzeba tylko trochę zdrowego rozsądku zachować (czego zresztą większości brakuje).

Pozdrawiam,

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmietniki wg mnie najczęściej powstają, jak jakiś debil dodaje do jednego katalogu 50 wpisów dziennie z tym samym tekstem i jeszcze krzaczkami zamiast liter. I tekst cały czas ten sam...

Daję takiemu klientowi ostrzeżenie w mailu i jak nie poprzestaje to wywalam wszystkie jego wpisy...

Też mi wyzerowało PR w okoli cy grudnia ale już się podniosło...

O katalogi trzeba dbać i tyle - śmietniki google będzie tępił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności