Skocz do zawartości

http://www.tradedoubler.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 lata później...
  • Odpowiedzi 125
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

eR - jak wrzucisz przed Akceptacją i nie będą zainteresowani to $$ przepadnie.

Zarobki słabe są z tego programu i CTR niski. Były zresztą tematy o nim trzeba szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na neostradzie wchodzę bez problemu. Może gdzieś macie ustawione, aby przeglądarka się przez proxy łączyła.

Według mnie tradedoubler ma tą wadę, że nie akceptuje stron o zarabianiu w necie (np. o programach parterskich). Ciekawe, czy jakbym pisał o marketingu sieciowy, to czy by mi stronkę zaakceptowali ? W zanoxie tego problemu nie ma.

Jeśli chodzi o programy, to mogło by być ich więcej. Nie do każdej tematyki da się coś dopasować. W tradedoubler jestem tylko po to, abym mógł eBay promować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może macie blokade w przeglądarce (adblock)
z firefoxa też nie idzie (mam neo)
Firefox nie może nawiązać połączenia z serwerem www.tradedoubler.com.

* Witryna może być tymczasowo niedostępna lub zbyt obciążona. Spróbuj ponownie za kilka minut.

* Jeśli nie możesz otworzyć żadnej strony, sprawdź swoje połączenie sieciowe.

* Jeśli Twój komputer jest chroniony przez zaporę sieciową lub serwer proxy, sprawdź, czy program Firefox jest uprawniony do łączenia się z Internetem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności