Jump to content

MOUKETTA

Forumowicze
 • Content Count

  569
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

3,402 profile views
 1. Są jakiekolwiek firmy które umożliwiają zmianę DNS dla darmowego aliasu?
 2. Program bankiera to jakaś kpina. Nic dziwnego, że utrudnili dostęp do ich forum http://www.bankier.pl/forum/forum_system-p...erski,26,1.html Sam mam wypozycjonowany serwis na bardzo trudną frazę ściśle związaną z kredytami i nie mam ani 1 rozliczenia jeszcze. Ludzie też i wniosków nie wysyłają za dużo, traktują internet jako informację a po kredyt i tak dzwonią do banku. Widzę że nawet kliknięć we wniosek nie zliczają. Może ktoś poleci jakiś inny program, bo ja widzę że na tego typu programach to tylko bankierzy trzepią kasę a wydawców mają w xxxx głębi. ciekawostka: http://www.bankier.pl/f
 3. Pytam bo chcę zmniejszyć transfer. Ja wiem że jeśli bot czy user nie obsługuje gzip to serwer nie kompresuje pliku. Nie wiem czy warto w ogóle kompresować, skoro i tak może większość botów transferożernych nie obsługuje gzip i serwer będzie wysyłał pliki nieskompresowane. Zresztą i tak kompresja gzip nie jest tak silna (3-3.5 max).
 4. Ten system w ogóle nie ma poweru, na e-weblinku wystarczyło ok. 1000 punktów i miałem domenę zaindeksowaną w max tydzień, w gotlinku daję 10.000, mija miesiąc i nie ma dalej domeny w indeksie, nie mówiąc o indeksacji site.
 5. Sprawdziłem 2 piekielnie trudne frazy z allinanchorem które ostro linkowałem po przekierowaniu i niestety jestem w top10 a bez allinanchora - pomiędzy pozycją 80-120, wychodzi że jestem 5 miesięcy w sandboxie. Dodam że w top10 są same subportale onetu, gazeta.pl czy wp. Może google niechętnie widzi drobniejsze strony i nigdy nie wyjdę z sandboxa.
 6. Onet boksy, za stawkę 5 groszy za kliknięcie dostaniesz tyle wejść że można zwrotu głowy dostać.
 7. Warto się tam rejestrować? Trzeba u nich niestety bawić się w wysyłanie umów pocztą. Więc trochę zachodu jest, a nie wiadomo nawet czy warto sobie głowę nimi zawracać.
 8. Jeśli zastosuję kompresję gzip to serwer wysyła robotowi skompresowany plik czy nie? Googlebot korzysta, a co z resztą robotów? Jaki procent robotów obsługuje GZIP?
 9. Z tego co widzę to tnx wykupuje od userów punkty w cenie $0.95/1000 pkt. Przeważnie za podstronę z 5 linkami tnx i PR0 dostaje się 18 pkt. Także jakby to przemnożyć przez site 20.000 to wychodzi 360.000 punktów co daje miesięcznie ok. $360 za jedną witrynę. Tylko czemu kurvda system umieszcza linki na zaledwie kilkudziesięciu podstronach???
 10. Co do serwisu mp3h.pl to widzę że konkurencja ostra http://www.google.com/support/forum/p/Webm...98955&hl=pl i ban http://www.google.com/support/forum/p/Webm...ce0e1&hl=pl ciekawe ile donosów na policję było?
 11. Dzienne wizyty unikalne wahają się od 25 000 do 35 000 / dobe (200k odsłon wg alexii) eCPM to 50 groszy (w przeliczeniu na UU to 3 zł). Słabo, ja też mam mini serwis z mp3 i wyciągam duzo wiecej, trzeba pomysłowością się wykazać oraz dużo testować. W przypadku problemów z policją można przenieść serwer do Ruskich. Z tego co widzę to hostują pliki na własnym serwerze. Jeśli średnio 1 mp3 waży 3 mb i przemnożyć to przez minimum 30.000 ściągnięć dziennie to wychodzi 100 GB transferu dziennie.
 12. Takie coś np. http://www.allegro.pl/item618918710_mp3h_p...m_2_domeny.html ciekawe za ile pójdzie, pewnie dużo poniżej 15k, pozycje w google dobre ma, liczba UU również powinna rosnąć Chociaż akurat w przypadku tego serwisu jest ryzyko (piractwo)
 13. Witam, Od dłuższego czasu obserwuję, że na allegro schodzą spore serwisy niekiedy jedynie za 3-krotność () miesięcznego zysku. Np. serwis zarabia 2k miesięcznie od długiego czasu i zostaje sprzedany za 8k. Czy ktoś potrafi to racjonalnie wyjaśnić? Dlaczego ktoś sprzedaje serwis za tak niskie ceny? Czy może to jest jakiś szwindel, bo taki alaxa rank nabić to przecież pikuś. Zdarzyło się Wam że kupiliście serwis z dużym ruchem i nagle ruch spadł i strona poleciała w wynikach?
 14. Heh, widzę że dodawanie subdomen do systemu jest zabronione
 15. Wrzucasz reklamy rozliczane wg CPM (np. adbrite) i jedziesz. Przy okazji zapytam, jaka jest skuteczność "reklamy" w komentarzach na facebooku czy wordpressie?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy