Skocz do zawartości

Jak dokładnie sprawdzić skąd przychodzą linki do strony Ważne


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dziś dostałem informacje od firmy zajmującej się pozycjonowaniem że osoba która aktualnie pozycjonuje moją stronę zamieszcza linki ze stron ze spamem oraz podobno ze stron o bardzo niskiej jakości .

I teraz mam pytani jak mogę to sprawdzić gdzie są zamieszczone linki do mojej strony

Może i pytanie błache za co przepraszam ale za to bardzo konkretne !!!

Dodam że komendy link:www.wp.pl w google zwracają jedynie część adresów

pozdrawiam

Zbyszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak: https://siteexplorer.search.yahoo.com/searc...p;fr2=seo-rd-se

Powiedz kolego nam bardzo prosze od jakiej firmy dostałeś taką wiadomosc ????

bo coś mysle ze to wałek drugiej firmy lub krecia robota warto wówczas sprawdzic stronę tej firmy pod tym samym wzgledem jak i ich pozycje w swoje kategorii np "pozycjonowanie"

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo coś mysle ze to wałek drugiej firmy lub krecia robota

Dokładnie, proponuję porównać wyniki pracy (efekty) Twojego pozycjonera z wynikami "życzliwej" konkurencji, zamiast grzebać w linkach.

"bytka abo ne bytka to je zapytka" - W. Shakespeare ;)

Niekończąca się impreza ;) ... wątroba zaleczona :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dotychczas spotkałem się z przysyłaniem podobnej "oferty" od dwóch firm :) - ni zdradze jakich :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem strasznie ciekaw...

Zibi taką firmę co składa Ci takie "życzliwe" podpowiedzi winieneś kopnąć w rzyć.... generalnie to sami mogli takie linki poumieszczać...

Jak chcesz to załatwię CI ich parę tysięcy... każdy na kopii dmoza i powiem żę tamta firma co Ci robi jest be....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bójcie się, "firm" z allegro nie stać na przeszukiwanie netu i rozsyłanie marketingowego pierdubełkotu do klientów juz wypozycjonowanych czasami :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zibipl, gdyby ta "firma" miała szczere intencje, wysłałaby maila anonimowo i pokazałaby parę przykładów. Pewnie jeszcze przesłali swoją ofertę? Skoro w ten sposób chcą przejąć klienta to na Twoim miejscu nie miałabym wątpliwości co do tego, czy podać teraz ich nazwę.

Jeśli jesteś zadowolony z obecnego pozycjonera to trzymaj się go, bo w tej branży łatwo trafić na firmy pokroju tej, od której dostałeś maila. Gdyby byli dobrzy to klienci sami by ich szukali, a skoro zniżają się do tego poziomu to wniosek nasuwa się sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności