Jump to content
zibipl

Jak dokładnie sprawdzić skąd przychodzą linki do strony Ważne

Recommended Posts

Witam

Dziś dostałem informacje od firmy zajmującej się pozycjonowaniem że osoba która aktualnie pozycjonuje moją stronę zamieszcza linki ze stron ze spamem oraz podobno ze stron o bardzo niskiej jakości .

I teraz mam pytani jak mogę to sprawdzić gdzie są zamieszczone linki do mojej strony

Może i pytanie błache za co przepraszam ale za to bardzo konkretne !!!

Dodam że komendy link:www.wp.pl w google zwracają jedynie część adresów

pozdrawiam

Zbyszek

tak: http://siteexplorer.search.yahoo.com/searc...p;fr2=seo-rd-se

Powiedz kolego nam bardzo prosze od jakiej firmy dostałeś taką wiadomosc ????

bo coś mysle ze to wałek drugiej firmy lub krecia robota warto wówczas sprawdzic stronę tej firmy pod tym samym wzgledem jak i ich pozycje w swoje kategorii np "pozycjonowanie"

Marketing internetowy dla firm

Mnie to np bardzo interesuje ktora firma ma taką politykę a ide o zakład że inne firmy też by się tym zainteresowały

bo coś mysle ze to wałek drugiej firmy lub krecia robota

Dokładnie, proponuję porównać wyniki pracy (efekty) Twojego pozycjonera z wynikami "życzliwej" konkurencji, zamiast grzebać w linkach.

"bytka abo ne bytka to je zapytka" - W. Shakespeare ;)

Niekończąca się impreza ;) ... wątroba zaleczona :D

Idiotyzm totalny a ta "firma" hmm...szkoda gadać. Co za różnica gdzie te linki są dodawane? Ciekawe co by na to odpowiedzieli;) Pewnie z "etyka" i "white SEO" by wyjechali :)

dotychczas spotkałem się z przysyłaniem podobnej "oferty" od dwóch firm :) - ni zdradze jakich :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna na http://foodphotos.eu/ :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

A ja jestem strasznie ciekaw...

Zibi taką firmę co składa Ci takie "życzliwe" podpowiedzi winieneś kopnąć w rzyć.... generalnie to sami mogli takie linki poumieszczać...

Jak chcesz to załatwię CI ich parę tysięcy... każdy na kopii dmoza i powiem żę tamta firma co Ci robi jest be....

Ja jestem ciekaw bo:

- przyjże się jakimi to cudownym metodami ta firma pozycjonuje,

- przedzwonie się po jej klientach i zaproponuje ze zrobie im to co obecna firma tylko o 50 % ceny taniej

- przedzwonie się po jej klientach i zaproponuje ze zrobie im to co obecna firma tylko o 50 % ceny taniej

A jak to będzie "firma z Allegro" z pozycjonowaniem za 19.99zł to zaproponujesz im cenę 9.99zł? :)

Dzień bez afery na PiO jest dniem straconym :)

small_logo_footer.jpg

nie bójcie się, "firm" z allegro nie stać na przeszukiwanie netu i rozsyłanie marketingowego pierdubełkotu do klientów juz wypozycjonowanych czasami :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna na http://foodphotos.eu/ :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

zibipl, gdyby ta "firma" miała szczere intencje, wysłałaby maila anonimowo i pokazałaby parę przykładów. Pewnie jeszcze przesłali swoją ofertę? Skoro w ten sposób chcą przejąć klienta to na Twoim miejscu nie miałabym wątpliwości co do tego, czy podać teraz ich nazwę.

Jeśli jesteś zadowolony z obecnego pozycjonera to trzymaj się go, bo w tej branży łatwo trafić na firmy pokroju tej, od której dostałeś maila. Gdyby byli dobrzy to klienci sami by ich szukali, a skoro zniżają się do tego poziomu to wniosek nasuwa się sam.