Skocz do zawartości

Ograniczony update PR?


Tart

Rekomendowane odpowiedzi

więc widzimy oficjalnie potwierdzenie zminiejszenia skuteczności katalogów.

jednak google wzięło się za katalogi. z jednej strony to i dobrze ;-)

ciekawe jak z pozostałymi stronami.

czy to będzie ogólny spadek i zwiększanie "wartości" wstaźnika PR? czy zwyczajne prace porzadkowe, żeby nie było tak łatwo wbić się w czołówkę?

Incognito - to tak, tam o pozycjonowaniu, ale nie Ciii, bo się wyda. Nie mów nikomu...

Przyszłość seo - wszyscy mówią to i ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 132
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

masakra

troche do góry ale wiekszość na dół - niestety

zobaczymy co bedzie jak sie skonczy ale bedzie chyba nieciekawie ale nie martwmy sie na zapas, zobaczymy co będzie

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam o tyle konfortową sytuację, że dopiero zaczynam tworzenie stron, zaplecza, etc.

ciekawi mnie jak nagle zacznie spadać ilość oferowanych usług typu: adder. ciekawie będzie na to patrzeć, gdy niedoświadczeni, będą mozolnie szukać sposobów na lepsze wyniki.

Miejmy jednak nadzieję, na lepsze jutro :(

Incognito - to tak, tam o pozycjonowaniu, ale nie Ciii, bo się wyda. Nie mów nikomu...

Przyszłość seo - wszyscy mówią to i ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

linkvendor zwariowal...

sprawdzaj tutaj: https://digpagerank.com/index.php?url=www.wp.pl&dc=18 [podaję od razu przyklad wp.pl :) ]

Incognito - to tak, tam o pozycjonowaniu, ale nie Ciii, bo się wyda. Nie mów nikomu...

Przyszłość seo - wszyscy mówią to i ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie jak przeanalizowałam więcej stron, duża część ma spadek z 4 na 3, a za to jedna ze stron, którą podlinkowałam tylko z kilku swoich + z linkme, dostała od razu 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności