Jump to content

michat

Forumowicze
 • Content Count

  882
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About michat

 • Rank
  michat.pl - zrangowany ;-)
 • Birthday 08/27/1990

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.michat.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Vorkambr
 • Interests
  Fotografia, Reklama Internetowa, Sztuka, Literatura, coraz częściej Marketing

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, poszukuję grafika, który wykona i potnie na moje potrzeby grafikę do strony internetowej. Ma być ona przede wszystkim prosta, czytelna i schludna. nie wymagam wiele, jednak prosiłbym o portfolia. Wszystkich zainteresowanych zleceniem proszę o mail: micha@e-wp.pl
 2. Lukas_79, wiem że forum to mało dochodowa sprawa, aczkolwiek próbuje to jakoś rozwinać, co prawda w drugą stronę bo dokładam portale i strony do forum, a nie odwrotnie;p Dark, przejrzę dokładnie te oferty, dzięki.
 3. Inco, próbowałeś? ja spróbuję sobie tego i podzielę się opinią;p
 4. właśnie, właśnie. Hosting zdjęć to poważne przedsięwzięcie, wiem, ale zawsze do dodatkowa rzecz, którą możnaby było się wyróżnić. miałbym tą pewność, że ludzie nie wrzucają zdjęć na jakieś serwery, które po tygodniu przestają istnieć i nagle tematy na forum przestaja mieć jakikolwiek sens, bo zdjęć nie ma. wymuszenie w pewnym sensie na użytkownikach hostowania zdjęć na moim własnym serwerze zabezpieczyłaby forum przed taką utratą fotografii. kwestia tylko tego, czy dochody z forum, będą mogly w pełni pokryc koszt serwera...
 5. mhm, na pierwszy rzut oka, móglbym oszacować że dziennie jeden temat mógłby mieć ponad tysiąc odsłon - w jednym temacie maksymalnie wstawianych jest 5 zdjęć. dziennie takich tematów nowych jest okolo 6-10, odnośnie starszych tematów trudno mi określić, bo nigdy tego nie sprawdzałem.
 6. dziennie uploadowane byłoby około 30-80 zdjęć o wielkości 1MB max - myślę, że wiecej nie będzie potrzeby. w weekendy liczba uploadów wzrastalaby przeważnie o połowę. forum ciągle się rozwija, więc chętnie wziąłbym już co dawałoby radę przy 200-300 zdjęciach dziennie. VPS czy dedyk?
 7. Witam, chciałbym postawić hosting zdjęć pod własne forum fotorgaficzne, jednak zastanawiam się jaki serwer i z jakim transferem będzie pod to dostępny. czy wystarczyłby VPS czy konieczny jest do tego serwer dedykowany? może ma ktoś jakieś doświadczenia z hostingami zdjęć?
 8. Opera, pisałem;) a bezpośrednio na tym dc też rożne wyniki mam. a co ciekawe moje strony siedzą duużo niżej niż przy normalnym "szukaniu".
 9. zjawiska paranormalne to bardzo latwy temat i przyciagnac userow mozesz na wiele sposobow. ale ja przestalem pomagac bezinteresownie... smile
 10. tak, w obydwu PL, wszystkie identyczne ustawienia.
 11. częściej zmiany widzę pod liskiem i tam wyżej stoję - to może lisek?;D jakby ktoś zechciał testować, chętnie poznam wyniki;)
 12. tylko, mhm... za każdym razem, powtarza się od tygodnia, wcześniej o tym nie wiedziałem;)
 13. przechodząc do konkretów, żeby ściemniania nie było, pod operą mam inne wyniki wyszukiwania dla danej frazy, pod liskiem mam inne. dziwna sprawa co? chciałbym zapytać Was, czy też tak macie? uprzedzam, iż ciastka mam kasowane, więc nie ma możliwości ostania się starych wyników. scree nie chce podawać, bo dotyczy to stron klientów, ale również prywatnych, które są pozycjonowane oczywiście.
 14. a u mnie zawsze nawala połączenie z bazą danych. ale to chyba hosting?
 15. odnośnie ojców: http://michal.blox.pl/2008/11/Dlaczego-pow...ic-dziecko.html i ogólnie traktowania w rodzinie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy