Jump to content

Recommended Posts

Jaki jest prawidłowy adres forum e-weblinka? (http://www.forum.e-weblink.com/The requested URL / was not found on this server.)

Potrzebuje info jak ustawić ilość kredytów na 1 adres w adderku. 

Edycja:

Radeq - dzięki

Xann - popraw

Edited by Yeden

Eksperyment Discover.pl

• Replies 13k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

[ot] Nawet gdyby eweb był jeszcze cokolwiek wart pokazujesz jedynie swoimi wypowiedziami, że nie ma co z niego korzystać przy takim bezpieczeństwie i poszanowaniu danych uzytkowników. [/ot]

Możesz z łaski swojej przestać linkować w co drugim poście do swojego bloga ? Dla mnie możesz i robić optymalizacje google.com ale na litość boską przestań się reklamować non stop.

Rynek zbytu = 1 (matysik) 

Posted Images

@Yeden, prawidłowy adres to http://www.forum.e-weblink.info/

@Xann, dalej mam problem z prawidłowym naliczaniem punktacji - co jakiś czas strony mają naliczane 100 razy mniejszy site (np. 76 zamiast 76 000). Takie strony trzeba dodać na nowo wtedy jest szansa na poprawne naliczenie. Proszę o naprawę.

Radeq blog - już mniej o SEO ;)

Również mam problem z poprawnym naliczaniem SITE od dłuższego czasu. Próbowałem już 2 krotnie zgłaszać problem poprzez formularz na stronie weblinka lecz bez odpowiedzi. Na forum weblinka nawet nie piszę, bo tam nic poza spamem nie ma.

Przed chwilką transfer dla mojego klienta został przerwany, ze względu na zbyt małą liczbę punktów spowodowaną nieprawidłowo naliczonym parametrem SITE np. 13 zamiast 13300, 7 zamiast 7070 itd

Bardzo proszę o pilną aktualizację SITE dla mojego konta. Login mam taki sam jak tutaj.

Ja daję 4-15k punktów na linka i dopalam około tygodnia

oczywiście jeśli chcemy tylko zaindeksować to wystarczy 1-2k

słabo widać jakiekolwiek efekty.

to też zależy jakie linki dopalasz ;)

jakie linki warto dopalać swlem rotacyjnym?

Najlepiej nofollow, a jeszcze lepiej noexist.

• Like 3

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Ja daję 4-15k punktów na linka i dopalam około tygodnia

I idzie moc? Bo tam, gdzie zostawiłeś linka i poczęstowałeś stronę SWL rotacyjnym na pewno tej stronie pomogłeś :sciana:

Zmieńcie myślenie, pomyślcie czy swoją docelową stronę chciałbyś dopalać swl rotacyjnym?

Edited by janekszeryf

jakie linki warto dopalać swlem rotacyjnym?

Żadne.

Nawet księgi gości na taki zaszczyt nie zasługują.

jeszcze lepiej noexist

Testy pokazują, że to najbardziej nadające się linki do tego systemu.

Stosunek jakości do ilości jest tu idealny.

• Like 1

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Niestety @mariusz ma rację SWL nie jest dla każdego, obecnie trzeba umieć je obsługiwać.
Jak ktoś myśli że da 1000 pkt na frazę meble to się rozczaruje jak @mariusz

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi ile pkt na linka, wszystko jest zależne od całej masy różnych czynników

Dla podniesienia elementarnej wiedzy żeby wychodziły testy polecam trochę teorii 

http://seoparty.net/jak-uzywac-swl/

....
Zmieńcie myślenie, pomyślcie czy swoją docelową stronę chciałbyś dopalać swl rotacyjnym?

Idąc Twoim tokiem myślenia wypadało by dopalać konkurencję.

Gratuluję poziomu wiedzy

• Like 1

Marketing internetowy dla firm

Niestety @mariusz ma rację SWL nie jest dla każdego, obecnie trzeba umieć je obsługiwać.

Pitolisz takie durnoty od lat i ludzie to łykają jak pelikany. Szacun.

Jak ktoś myśli że da 1000 pkt na frazę meble to się rozczaruje jak @mariusz

Wybacz ale nie jesteś dla mnie od dawna partnerem do rozmowy.

Nie ta pólka (nawet o niej marzyć nie możesz, nie wiesz, że takie mogą istnieć).

M

Ps. Zgadzam się publiczne, w tym miejscu, na udostępnienie wszelkich informacji dotyczących moich rozczarowań z 1k na frazę meble.

CZEKAM!

Edited by Mariusz

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

@mariusz

@Mariusz

Takie trudne?

Jeśli masz dyz.... wszystkiego włącznie z dysKULTURĄ,  nie zaśmiecaj tego forum. Jakby nie patrzył, znakomita  większość tego WSPANIAŁEGO forum radzi sobie z ogólnie przyjętymi zasadami kultury.

Jest takie powiedzenie: cham zawsze będzie chamem, prostak zawsze będzie prostakiem. I nic na szczęście dla normalnych ludzi nie jest tego w stanie zmienić!

• Like 1

dobra chłopaki, załatwcie na priv to co do siebie macie...zadałem proste pytanie oczekiwałem na odp. lub nie

@s_matysik - dzięki za konkretną odpowiedź

@janekszeryf - właśnie chodzi o to, żeby nie palić miejscówek - tak, jak napisałem robię sobie testy SWLa, żeby w przeciwieństwie do większości tutaj nie wróżyć z fusów albo kierować się niesprawdzonymi mądrościami wyczytanymi gdzieś w necie itp. itd. tylko, żeby weryfikować efekty działania i ryzyko empirycznie

reszta ze swoimi mądrościami, niepotrzebnie poświęciliście czas na ten wątek

• Like 3