Jump to content

Recommended Posts

• Replies 13k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

[ot] Nawet gdyby eweb był jeszcze cokolwiek wart pokazujesz jedynie swoimi wypowiedziami, że nie ma co z niego korzystać przy takim bezpieczeństwie i poszanowaniu danych uzytkowników. [/ot]

Możesz z łaski swojej przestać linkować w co drugim poście do swojego bloga ? Dla mnie możesz i robić optymalizacje google.com ale na litość boską przestań się reklamować non stop.

Rynek zbytu = 1 (matysik) 

Posted Images

Aha Panowie handlarze PKT kasa leży tylko trzeba się po nią schylić kupcy czekają wiec proszę się streszczać a z tego co widzę za chwile ich znowu przybędzie

http://www.forum.e-weblink.info/punkty/

yhy.. szkoda że same Świeżaki kupują. Może lepiej po prostu poproś aby każda osoba na pio wprowadziła 2 domeny do systemu. 20 zł nikogo nie zabije a może wszystkim pomoże.

E-weblink od dziś przez okrągły tydzień prowadzi akcję oczyszczania systemu z dupiatych domem wiec proszę się nie dziwić jak komuś polecą transfery

[koniec komunikatu]

Z pozycji kupującego punkty taki deus ex machina też nie jest fajny.

Transfer jest przerywany i człowiek nie wie czy:

a) zmienić sprzedawcę

B) czekać

c) iść na piwo/lufy i czekać

• Like 1
  • 1 month later...

Jakby ktoś myślał że SWL to historia

Jak wyglądy pozycje po 2 tygodniach w tamtym okresie (wszędzie strona główna):

części samochodowe miasto1: 1
części samochodowe miasto2: 2
części samochodowe miasto3: 5

Jak dzisiaj wyglądają pozycje (po ponad roku bezczynności na tej stronie):

Ależ nikt tak Xanie nie myśli, wszyscy to wiedzą :D

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

To co robisz przypomina mi propagandę a la Ławrow - zastanawiam się ile osób czuwa jeszcze tego typu brednie.

Blake dobrze napisał - może my odpowiesz? Ale merytorycznie bez pudelkowej propagandy?

PS Osobom czytającym wątek sugeruję przeczytać wypowiedź Xanna o tym że SWL now służy do pozycjonowania.

Miotasz się Tomaszu - a z każdą tego typu wypowiedzią tylko bardziej się pogrążasz. .

przetrwała wszystkie pingwiny i nadal jest w TOP'ach

Heh ;) Pokaż mi jedną domenę z e-weblinka, która przetrwała rok i nadal ma site :)

Tu trzeba trochę niestety pomyśleć (wiem, ciężkie zadanie). Po pierwsze - frazy jak zawsze z ()(), po drugie - rok temu się wbiła swlem, ok, ale w szybkim czasie linki wyleciały w kosmos i tak sobie wisi, bo nikt się specjalnie nie wysilał żeby wbijać na te frazy coś nowego. Linki z swla naturalnie wymarły, więc nie ma co uwalić tych domen teraz. I teraz sytuacja wygląda tak: każdy, nawet naturalny link do tej strony spowoduje na nowo przeliczenie jej pozycji, a jakie one będą to już nie trzeba być specjalnie mądrym żeby się domyśleć.

Xann miej jaja i pokaż że swl działa, wbij frazy na jakiejkolwiek afiliacje do top3 (główne frazy nie jakieś 6 wyrazowe ogony). To w tej chwili oświadczam, że kupuje 10M punktów i wracam do swla.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

@blake używać SWL trzeba umieć, jeżeli myślisz ze wezmę milon pkt i będę na pozycjonowanie w top3 to zmień branżę,

@blake nie sztuką jest bycie w afiliacji na top3 przez tydzień, sztuka jest być w top przez cały rok - jak odkryjesz różnice wtedy będziesz wiedział do czego służą SWL

Marketing internetowy dla firm

Ok, nieważne, widzę, że dalsza dyskusja jest bezcelowa, bo problem jest taki, że nie potrafisz mi pokazać ani 3 dni ani roku na jakąkolwiek normalną frazę. Czyli rozumiem, że sztuki używania swli nie opanowałeś.