Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

Możesz z łaski swojej przestać linkować w co drugim poście do swojego bloga ?

Dla mnie możesz i robić optymalizacje google.com ale na litość boską przestań się reklamować non stop.

Nie marudź, tylko pogłębiaj wiedzę - nie musiałbym dawać linków, gdyby co niektórzy wiedzieli, jak działa SEO - jak nie potrafisz oddzielić reklamy od pokazania komuś, że tkwi w błedzie to nie mój problem.

Poza tym - co czy to moja wina, że nie mam kogo zacytować tylko siebie? Pomyśl dlaczego tak jest - ja nie podpowiem tym razem, sam się domyśl :)

Co do reklamy - nNon stop to reklamuje się Xann - a wykazałem już kilka razem tylko ostatnio, że nie ma pojęcia o tym, co robi. Ta reklama jest tak nudna, że już poza PiO o tym piszą stali bywalcy tego forum - że zostało kilku klakierów, co to sobie nawzajem słodzą, a Ci "prawdziwi użytkownicy" odeszli, bo poziom merytoryczności, nie mówiąc o dyskusji, sięga dna jak "tutejsi celebryci" pieprzą głupoty....

Ja wiem, że tu jest kółko wzajemnej adoracji, ale weź przykład z blake'a, który potrafi powiedzieć szczerze to, co myśli....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie marudź, tylko pogłębiaj wiedzę - nie musiałbym dawać linków, gdyby co niektórzy wiedzieli, jak działa SE

wstawiaj linki w znaczniku kod.

Ja wiem, że tu jest kółko wzajemnej adoracji

Ty też możesz to robić na razie, tylko nie spamuj aktywnymi linkami, PIO to nie precel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zacznij od swojej strony firmowej

Strona prehistoryczna, nie mam ani potrzeby ani ochoty jej aktualizować.

po zbanowanym wyrzucony userze nie spodziewam się pochwał systemu

Wróćmy jeszcze może do meritum, bo nie wszyscy może się orientują co się stało i o co w ogóle chodzi, więc wyjaśnię. Parę miesięcy temu napisałem w tym temacie Xanowi, że mrożenie situ nic nie da i że to nie jest droga do poprawy skuteczności systemu, co mu się nie spodobało, no bo jak można "sr**ć we własne gniazdo" (pisownia oryginalna) i jak można wątpić w to co On zaplanował, bo przecież on wie lepiej. Wtedy odgrażał się, że mnie zbanuje, bo odważyłem się wyrazić swoją opinię! SIC! Ale najwidoczniej jeszcze wtedy sobie o tym zapomniał, przypomniał sobie wczoraj, gdzie parę dni temu napisałem, że system totalnie nie działa (ten post https://www.forum.optymalizacja.com/topic/199837-branza-seo-2014-bez-tajemnic-raport/?p=1373157). Wczoraj rano konto zbanowane :D Jak by mnie to co najmniej miało ruszyć...

Tak więc widzicie, dlaczego ludzie boją się pisać prawdy o jedynym słusznym swlu... Póki mają tam jeszcze punkty to boją się cokolwiek powiedzieć, bo po co mieliby je stracić. Ale jak pisałem, prędzej czy później site będzie musiał odmrozić i obudzi się z ręką w nocniku. A wystarczyło mnie posłuchać parę miesięcy temu.

Xann ja już kończę z Tobą dyskusję, bo chyba wszyscy zauważyli, że nie ma ona sensu. Z dzieckiem szybciej mogę się dogadać, bo przynajmniej za 3 razem odpowie jak coś przeskrobało i za pierwszym się boi, ale Ty w zaparte robisz z siebie idiotę udając, że chyba nie widzisz co 2 posta, bo jak można tak olewać swoich użytkowników i nie odpowiadać na podstawowe pytania dotyczące systemu w jego oficjalnym temacie na forum:

Rozmywacie sedno sprawy. To jak jest w końcu z tym e-weblinkiem?

Panowie konkrety! Pytanie do właściciela systemu: Ile jest domen w systemie na dziś i ile z nich jest zbanowanych?

Edytowane przez blake
  • Like 1

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to, co napisał blake. U brachola na koncie poleciały bany jakieś 2-3 m-ce temu. A punkty trzymały się do niedawna, bo spóźnił się z płatnością za serwer i wypięło mu strony z weblinka. Przez ten czas było milion pustych punktów. Site u niego jest zamrożony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta reklama jest tak nudna, że już poza PiO o tym piszą stali bywalcy tego forum - że zostało kilku klakierów, co to sobie nawzajem słodzą, a Ci "prawdziwi użytkownicy" odeszli, bo poziom merytoryczności, nie mówiąc o dyskusji, sięga dna jak "tutejsi celebryci" pieprzą głupoty....

Nie przesadzaj proszę, PiO to nie Xann i jego zwolennicy. Coś pisałeś, że będąc gdzieś tam modem czy kimś musisz być asertywny. Jakoś na PiO marnie Ci idzie ;)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

Xann ja już kończę z Tobą dyskusję, ......

....

Tak szczeże to słysze tylko żale od Ciebie nic wiecej, to jest żenujące jak można tak sie żąlić ??? Tak że trzymam Cie za słowo zobaczymy ile jest warte, znając Ciebie nic :/

Odnośnie systemu to jak już wcześniej mówiłem działa tak jak działał wcześniej, nic sie nie zmieniło , 40% pozycjonerów nadal go używa w swoich dziłaniach, jedni uzywaja go do inexacji innni do pozycjonowania jeszcze inni do depozycjonowania, z tego co widzię to większość użytkowników używa go jednak do dopalania linków

Edytowane przez Xann

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Dracon80,

jest, jak napisałeś - dodam, że przypomina mi to opłatę za "ochronę", którą kiedyś płacili np. właściciele restauracji gangsterom.

Prowadzący odpowiedzialny biznes nie dopuściłby do takiej sytuacji - ale jak widać tutaj, powiedzenie "nie każdy pieniądz śmierdzi" ma rację bytu.

Co do linkowania - jak miałem domeny w filtrach, to nie pamiętam już, kiedy widziałem weblinka - ten system jest już tak uwalony, że napisz w RRce, że masz linki w weblinku, ale nie zamierzasz płacić za blokadę, bo to jest sprzeczne z poliutyką Google (płącenie za takie coś)

I tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kopcie leżącego :) To, że ktoś linkuje nie ma znaczenia. Linki ze zbanowanych domen i tak nie są brane pod uwagę, więc ani nie pomogą, ani nie zaszkodzą.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności