Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

Rozmywacie sedno sprawy. To jak jest w końcu z tym e-weblinkiem?

Jest tak było, ma się dobrze, co prawda lata świetlności mineły alaje jak podają statysytki nadal 40% pozycjoneró uzywa do swoich działań, choć w adminie mam ponad 400 aktywnych userów

Dziłania są różne jedni pozycjononujną inni depozycjonują sa też tacy co sobie inedexują wpisy jednaj najwiecej osób bo 80% uzytkowników systemu dopala nim wpisy

ps. a Sebastianów, total commander'ow i innch proroków głoszących jego koniec mielismy tu od dawna wiec już jesteśmy przyzywczajeni ;)

Edytowane przez Xann

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŁAŁ!

PRAWIE 1k z wyszukiwarki dziennie udało się uzyskać...
https://blog.seo-profi.pl/czy-mozna-zwiekszyc-znacznie-ruch-na-stronie-z-google-bez-linkowania-oczywiscie-ze-tak/

I nadal gdybym miał wybierać wybrał bym upadły system który działał przez lata (chociaż plotki o jego śmierci są przedwczesne) niż "specjalistę SEO" który nie wyszedł z wiedzą dalej niż poza

https://support.google.com/webmasters/answer/35769?hl=pl

A! i żebyś nie miał się do czego przyczepić: nie sprzedaję punktów i nie robię biznesów z Xannem

Edytowane przez MaxPan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jest tak było, ma się dobrze, co prawda lata świetlności mineły

Hehehe. Wiesz, ja 2 lata temu miałem 100 wp-katów (do dzisiaj je z resztą mam ;) Ale już gdzieś od roku nie pisałem, że mają się dobrze a lata świetności mają za sobą, bo 80% jest zbanowanych.

Pytanie nie dotyczyło tego czy ma się dobrze, ile osób z niego korzysta wg jakiejś tam infografiki niepewnego pochodzenia i co linkuje, tylko konkretnych liczb. Mianowicie ile domen jest w systemie i ile z tych domen NIE MA BANA, bo to, że mają bany i dostają za to punkty, dzięki czemu wyświetlają się na nich linki to już wiemy. Jeżeli Xann nie jest chętny do odpowiedzi to podam statystyki stron, które dzisiaj rano usunął z systemu.

444 domeny, z czego te z site:

94000
71400
67100
52200
44900
43300
33500
29600
25000
19800
19000
17500
14800
13700
10800
8810
8220
7750
6920
5980
5350
5210
4280
3940
2950
2430
1870
960
677
647
612
342
265
226
216
201
172
146
138
120
114
97
92
77
75
51
47
44
43
18
16

51 sztuk, które miały site - z czego i tak połowa miała przycięty, bo była już oflagowana, ale zakładając, że liczymy wszystkie to domen NIE ZBANOWANYCH było 11,48% - zbanowane oczywiście były aktywne i punkty dostawały, bo site miały sprzed paru miesięcy. Zakładając, że statystyki na stronie są prawdziwe to na dzisiaj jest w nim 20754 domen, które generują punkty. Jeżeli tylko 12% jest domen z sitem to zostaje nam około 2500 domen tak na prawdę aktywnych. Reszta linków rozdawana jest na zbanowanych domenach ;)

Sorry, ale to nie wygląda na system, który ma się dobrze, bo taką ilość domen to mają ludzie we własnych swlach, które nie są banowane co miesiąc, bo nie otrzymują perdyliardów linków do wyświetlania dziennie w rotacji.

  • Like 1

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż Panowie, fakty są takie, że

1) dzięki Waszym działaniom świadomosc ludzi rośnie

2) co sprawia, że patrza bardziej "magikom" na ręce

3) a jak patrza co widzą, co oni robią ze stronami i wybierają rozwiązanie wskazane już dzisiaj przeze mnie -

https://blog.seo-profi.pl/czy-mozna-zwiekszyc-znacznie-ruch-na-stronie-z-google-bez-linkowania-oczywiscie-ze-tak/

Po 3) jest jeszcze 4) - ale nie napiszę, bo spalę Xanowi "szkolenie"

Dla mnie dzisiejsza dyskusja jest ciekawa, bo w końcu wiemy "od źródła", że to , co blake pisał już dawno, jest prawdą, a zabiegi z zamrażaniem site'a były mydleniem użytkownikom oczu - prawda jest taka, że WELINK PADŁ

A to oznacza, że wątek nadaje się do zamknięcia - bo o trupach sie przecież nie rozmawia :)


@blake - żartujesz - tylko tyle domen ma site'a?

BTW - skąd masz te dane, jak mogę zapytać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są moje domeny.

A i zapomniałem dodać. Oczywiście, ten swl może nadal działać i wbijać topy na frazy "leczenie żylaków odbytu", bo może akurat klient będzie miał szczęście i jakieś 2 linki zaplątają się na niezbanowanej domenie (zakładam, że więcej nie potrzeba na tego typu frazę). Ale wystarczy się zastanowić czy jak chce się wypić szklankę mleka to trzeba kupić od razu krowę?

Edytowane przez blake

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blake - próba jest duża - a wyniki i sposób przedstawienia inne niz "pyskówka Xanna".

Dzięki za info.

Co do tego, czy trzeba kupowac krowę - ja mam sporo do czynienia z dużymi serwisami i o ile jeszcze kilka miesięcy temu to sie rzadko zdarzało to teraz ludzie od razu mówią, że "o swlach i preclach nie chcą słyszeć".

Jestem pod wrażeniem tego, co zrobiło Google - Xann sie napieprzał przez ostatni rok, a oni, jak widac, szykowali , że tak użyję terminologii wojskowej "chirurgiczne cięcie".

Twoje dane robią wrażenie.

@Xann - masz coś do powiedzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co piję soplicę :)

  • Like 1

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@golum: kurde mi też się skończyły. Jak dla mnie, całą tę dyskusję 3 SEOwych celebrytów, można podsumować staropolskim przysłowiem "przyganiał kocioł garnkowi" ;)

  • Like 2

When you dream, there are no rules - people can fly, anything can happen.

Blog o modzie męskiej - emodini.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz z łaski swojej przestać linkować w co drugim poście do swojego bloga ?

Dla mnie możesz i robić optymalizacje google.com ale na litość boską przestań się reklamować non stop.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On zdobywa naturalne linki :D Ma to we krwi hehe

  • Like 2

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black jak to mówią: po zbanowanym wyrzucony userze nie spodziewam się pochwał systemu, ale jak już chcesz swirowac poziomem SEO i umiejętność to zacznij od swojej strony firmowej

https://net.info.pl/
Edytowane przez MaxPan

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności