Skocz do zawartości

Strona wordpress - seo - niewiele treści


trim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Wpadłem na nowy pomysł. Stworzyłem stronę opartą na wordpress. Strona jest podobna do giełdaklasykow.pl tematycznie bo z samochodami ale wizualnie jest całkowicie inna. Myślę, że pomysł mógłby chwycić.  Będzie zawierać ogłoszenia z samochodami dla pewnej określonej kategorii.

Wiem, że Wordpress jest bardzo przyjazny dla seo. Teraz dwa pytania.

Jak myślicie ile kosztowałoby seo dla takiego serwisu, który ma bardziej charakterystykę bloga, bez logowania dla użytkowników itd. tylko kilkadziesiąt podstron marki, informację o stronie itd.

Czy można pozycjonować jak dodam tylko kilkanaście przykładowych ogłoszeń bo czytałem, że strony oparte na wrodpress mogą być pozycjonowane nawet jeżeli zawierają niewiele treści ilościowo.

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, trim napisał:

Czy można pozycjonować jak dodam tylko kilkanaście przykładowych ogłoszeń bo czytałem

Zdefiniuj znaczenie słowa "pozycjonować" ?

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Hej. Tak na poważnie myślę o stworzeniu portalu, strony blogowej z ogłoszeniami dla samochodów zmodyfikowanych, na przykład po tuningu Strona jest oparta na wordpress. Strona przypomina gieldaklasykow.pl i można powiedzieć, że konkuruje z otomoto ale gieldaklasykow.pl również konkuruje i nieźle jej to wychodzi. Ogłoszeń ma sporo.
Teraz mam pytanie czy pozycjonowanie takiej strony jej myślicie, że może kosztować w okolicach 2,5  - 4  tyś  złotych netto.miesięcznie czy w grę mogą wchodzić cyfry dwucyfrowe. Bo jeżeli 3-4 tyś  miesięcznie to jeszcze byłoby mnie stać. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.10.2023 o 23:31, trim napisał(a):

ile kosztowałoby seo dla takiego serwisu, który ma bardziej charakterystykę bloga, bez logowania dla użytkowników

 

Logowanie dla użytkowników (lub jego brak) nic nie ma do SEO.

 

W dniu 19.10.2023 o 23:31, trim napisał(a):

tylko kilkadziesiąt podstron marki, informację o stronie itd.

 

Znaczenie ma nie tyle ile podstron ma strona, 
ale na ile fraz chcesz ją pozycjonować. 

 

17 godzin temu, trim napisał(a):

pozycjonowanie takiej strony jej myślicie, że może kosztować

 

a to zależy od trudności / konkurencyjności tych fraz na które chcesz się pozycjonować.

 

Ustal te frazy i zgłoś się do firm/osób, które oferuje pozycjonowanie z zapytaniem o ofertę/wycenę.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurencyjność w tej branży ogłoszeń moito jest bardzo duża.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, trim napisał(a):

tuning, modyfikacje wszystko to co zwiazane z tuningiem

To jeszcze lepiej 🤠 TUNING i pochodne  to jest wysokobudżetowa branża, więc i słowa kluczowe.
Znajdź sobie jakiś niszowy temat np konni lotnicy lub orkiestra podwodna 😁

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie bardzo duża konkurencja, możesz być i dla nich, ale musisz mieć treści wysokiej jakości i mocne linki do siebie. Także silny social jakiś z tym związany. 

Serwis internetowy ToTemat działa od 2020 roku. Publikujemy artykuły na różne tematy techniczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wracając do tematu mojego pomysłu z ogłoszeniami dla samochodów zmodyfikowanych. Nie znam się za bardzo na seo bo dopiero niedawno się zacząłem tego uczyć.
Taki sobie plan wymyśliłem. Zoptamilzowaną mam stronę pod kątem wyszukiwarki. Stworzyłbym fanpage na facebook'u i potem na instagramie. Wykupiłbym reklamę. Zebrałbym polubienia i chętnych, którzy chieliby zamieścić ogłoszenie na mojej stronie. Umieściłbym link do mojej strony na fanpage'u. Gdybym miał około 20 ogłoszeń z obszernymi opisami to wykupiłbym w sklepie seo pakiet linków. Czy tak można pozycjonować stronę bez agencji, seowca. Jestem w seo początkującym więc wybaczcie jeżeli jest to głupie pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, trim napisał(a):

Czy tak można pozycjonować stronę bez agencji, seowca.

TAK - możesz w ten sposób pozycjonować swoją stronę...

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, s_matysik napisał(a):

Ale co ten pakiet Ci da?

Podlinkowanie strony 🤠

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Linkowanie na początek. Jakie kwoty na linkowanie dla strony, która niedawno przyszła na świat powinno się wydać na początek. Branża motoryzacja - tuningowane samochody. Jak się średnio znam na seo to czy myślicie, że jak bym zlecił to takiej firmie jak off-site.pl to lepiej bym na tym wyszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności