Skocz do zawartości

Zasięg Wizytówki GMB.


D_S

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, hej, hej :)

 

Dawno mnie tutaj nie było, ale pojawiło się pewne pytanie i jestem ciekaw czy jesteście podpowiedzieć coś.

 

Jest wizytówka firmy w GMB, firma mieści się w mniejszej miejscowości bardzo bliskiej większej. Czy istnieje możliwość żeby rankowała w mapkach na kombinacje: [słowa kluczowe] + [nazwa większego miasta]? 

 

Jeśli tak to co należy zrobić? Taka basicowa optymalizacja na nazwę tego większego miasta jest już zrobiona (np. nazwa miasta w opisie firmy w GMB).

 

Dziękuję za góry!

Edytowane przez D_S
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.07.2023 o 19:40, D_S napisał:

w mniejszej miejscowości bardzo bliskiej większej

NIe. Masz ustawiony adres lokalizacji i de factr narzucony obszar działania.

 

Możesz kombinowac z obszarem działania firmy w GMB i zobaczyć czy załapie jednak z mojego doświadczenia wynika, że baaaardzo dporadycznie z naciskiem na nie. Mamy pare konacy prawnych i nigdy nie było możliwosci pokazania się wmiejscowosciach plus w trójmiećie sobie poćwicz :)

  • Like 1

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że ciężko, próbowałem coś podobnego robić, ale w tym większym mieście nie było szansa na sensowne pozycje. Wizytówka z adresem większego miasta miała z marszu wyższą pozycję niż ta wizytówka z adresem małego miasta mimo, że wiele pracy zostało wykonane w kierunku jej optymalizacji i pozycjonowania. Lokalizacja niestety albo stety jest kluczowa:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to google wysyla list pod adres docelowy, aby uniknąć błędów i nieuczciwych praktyk. Mnie denerwowało by, gdyby, szukając usługi we Wrocławiu, wyskakiwały wizytówki z Opola. Czy jest sens wprowadzać klienta w błąd już na starcie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności