Jump to content

Rate my Post - widget dodany do podstrony - czy G może wyświetlić zliczone Gwiazdki przy głównym URLu?

Recommended Posts

Wtyczkę Rate my Post – WP Rating System dodałam do 3 podstron.
SEO strzelam (staram się :)) w główny URL- pytanie zatem czy G pokazuje gwiazdki z substron przy wyniku wyszukiwania głównego URLa? (Jeśli oczywiście ma się to szczęście, że je faktycznie pokaże )
Czy raczej muszę dodać widget do strony głównej?
Forum przeszukane, w Google nie znajduje odpowiedzi - może ktoś ma doświadczenie?

Z moich ustaleń wynika, że wpływu na pozycje nie mają. Jednak mają ogromny wpływ na przyciągnięcie uwagi odbiorców - większość jest wzrokowcami + oceny/ gwiazdki/ like klientów są uważane za wiarygodny wyznacznik, że warto stronę odwiedzić

• Like 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By ArTh00r
      Witam serdecznie!

Mam stronę zbudowaną w oparciu o wordpressa, która została własnie uruchomiona i składa się ze strony głównej oraz kilku podstron.

Poszukują osoby, która zajmie się jej optymalizacją pod kątem szybkości działania oraz SEO/SEM.

Głównie zależy mi na:
      1. Przejrzeniu zainstalowanych wtyczek, usunięciu wszelkich zbędnych oraz ewentualne zoptymalizowanie tych które zostają
      2. Instalacja i konfiguracja wtyczek potrzebnych do optymalizacji, seo ewentualnie usprawniających funkcjonowanie wordpressa
      3. Poprawa oceny strony w google pagespeed oraz szybkości ładowania (mobile oraz desktop)
      4. Wdrożenie wszelkich dobrych praktyk google webmaster tools
      5. Optymalizacja treści pod kątem SEO treści, nagłówki, tagi, itp.
      6. Wszelkie inne działania które będą miały wpływ na pozycję strony w wyszukiwarce, optymalizacje itp.

Generalnie zależy mi na indywidualnych osobach, a nie agencjach. Tak abym mógł szybko i sprawnie ustalić i omówić wszelkie działania.
      Nie jest wymagana faktura.

Chętne osoby proszę o wiadomość e-mail: kontakt @ nowinsky.pl

Pozdrawiam,
      Artur
    • By fizuuu
      Cześć, mam stronę opartą na wp z wtyczką pagebuilder. Jak prawidłowo nazwać zdjęcia? Które pola wypełniać? 

• By fast1
      Witam, potrzebuje podobnego szablonu jak ten 
      http://www.zetor.pl/ Dobrze jakby nie kosztował więcej jak 60 $. Z góry dziękuje. 
    • By PiotrSwed1
      Kupię lub zlecę założenie od zera hurtową ilość blogów darmowych typu mojblog.wordpress.com (chodzi stricte o platformę wordpress.com)
      ważne było blogi były tylko moje i zakładane na kontach które zostaną mi przekazane.
      Zalezy mi, by na jednym koncie nie działały więcej niż 2-3 blogi
      i nastawiam się na cenę hurtową, niską, wynikajacą z faktu że ktoś ma narzedzie pozwające zakładac automatem e-maile np na o2.pl i potem blogi na wp. Np. Zenpostera / Zenbloga. Swego czasu było ogloszenie "1000 blogów 250zl" - celowałbym w ten rząd wielkości kowty, lub tylko niewiele wyższy. 
      Oferty prosze na mejla: a.zielik(wiadomo-małpeczka)wp.pl, albo tu przez forum na priv.

• By Komi77
      Witam.

Chcę zrobić stronę w kilku językach. Sprawa wygląda tak ze wystarczy mi mechaniczne tłumaczenie przez plugin. Będą to tylko opisy cech produktów wiec głupi translator wystarczy.
      Chodzi o to żeby uzyskać efekt kilku stron w różnych językach.

Np bazowe to strona.pl  en.strona.pl de.strona.pl  i żeby można było w przyszłości dodawać kolejne w opcjach.
      Plugin powinien tłumaczyć tagi opisy obrazków etc.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy