Jump to content

Aktualizacja Algo core-update

Recommended Posts

W skrócie nie tam kopiesz, lukasz powiedzieli o backupie, a Ty to powielasz. Jak może to być backup, jeśli to nowy kontent głownie wraca  na starych stronach. 

re287am9.jpg

• Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

A ja się zastanawiałem  skąd od 2 dni  najazd kosmitów z całej Polski, a to mi stronka wskoczyła na topy  w jednowyrazowej frazie. G wie która stronka jest wartościowa

Po całej serii nie potwierdzonych, lub po czasie mamy oficjalną informację, że będzie aktualizacja w ciągu kilku godzin.   swoją droga chyba komentarze graficzne do tego postu są naj

Mam pytanie co do niektórych: klientom tez mówicie, że updejt jest randomowy i że lepiej poczekać bo bedzie rollback? Czy siadacie i kminicie co poprawić? :szydera:

Posted Images

@MaxPan jeśli site na domenie miałem 500 (wcześniej było ponad 3k), a wczoraj wieczorem znów wróciło do ponad 3k to wygląda że stary content wrócił w indeks

Edited by s_matysik

Mówiłem Pawłowi, Wasze kloaki pały  bo to przestarzały sposób ich stawiania. Działało, bo działało. Teraz przestało. Nikt tak już ot dawno tego nie stawi, i to co pytasz na forum BM nie ma znaczenia jeśli mówimy o reverse ( i nie pisz po Rosyjsku bo sieczka wychodzi nie da się tego nawet zrozumieć). 

re287am9.jpg

Hmm, ale mimo wszystko Google po czym musi wykrywać. Na razie zauważyłem, że flagują domeny gdzie w krótkim okresie czasu wchodzi często Google bot (np jak pójdzie większy blast). Po logach na serwerze, widać, że nie wszystkie ip botów Google są w liście którą kupujemy, więc może to jest jakiś trop jednak.

Cytat

Hmm, ale mimo wszystko Google po czym musi wykrywać.

Ale ja nawet Pawłowi powiedziałem. Tylko on klikał a nie słuchał. Testujcie, i znajdziecie.

Cytat

że nie wszystkie ip botów Google są w liście którą kupujemy, 

Bo to stary sposób, teraz robią na zasadzie sprawdzania w chmurze dla tego Wam i przelatuje. Teraz kloaki podpinane pod API i wlot testowany od razu z chmury.  Na nowych skryptach nie ma możliwości, że obojętnie jaki bot przeleciał na kontent juzera.

re287am9.jpg

Kolejny update?:P 

https://www.seroundtable.com/google-search-ranking-algorithm-shuffles-thursday-29646.html

w tym roku Googlarze chyba wyjątkowo się nudzą:P