Jump to content
TechWorld

Wzajemna reklama zaplecz pozycjonerskich

Recommended Posts

Cześć!

Posiadam 3 zaplecza pozycjonerskie. Jedno jest już ze mną od roku, dwa następne są dopiero w etapie przygotowania (Instalacja wtyczek, pisanie pierwszych treści, dobór słów kluczowych do artykułów). Wszystkie postawione na WordPress.

Czy dobrą praktyką jest pozycjonowanie jednego zaplecza na drugim? Mam na myśli sytuację, w której piszę jakiś artykuł na bloga, w którym linkuję do swojego drugiego zaplecza. Słyszałem opinię, że należy odseparować od siebie zaplecza pozycjonerskie, a najlepiej to żeby każda domena była zakupiona na innym koncie. Ile w tym prawdy?

Czy w przypadku zaplecza poyzcjonerskiego, wykupujecie dla każdego z nich osobną domenę, czy mogę mieć ich kilka na darmowych subdomenach?

3 szt. to tyle co kot naplakal. Jednak pomysl, jesli kazdy powtarza, ze trzeba to od siebie odseparowac, to chyba cos w tym jest, prawda? A podlinkuj to czyms innym.

A czym się różni linkowanie ręcznie od automatem?

Jak zdobędziesz 100 linków ręcznie lub 100 tych samych linków automatem to które będą miały większą moc?

logo_novacash3.png

Forum o pożyczkach

Szybka pożyczka online                                                     

10 minut temu, Finan napisał:

Jak zdobędziesz 100 linków ręcznie lub 100 tych samych linków automatem to które będą miały większą moc?

magiczna moc portfela....

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Wysoka jakość! Chyba, że wolicie torby w Gdańsku ...
Siemianice to taka mała słoneczna miejscowość :)

Rozumiem, że powinienem odseparować zaplecza od siebie. Robi mi się co prawda ich coraz więcej i coraz ciężej jest to upilnować. Tak więc mam do Was pytanie - Czy dodajecie zaplecza do Search Console? Nie ukrywam, że bardzo by to pomogło, jednak spotkałem się z opinią, że zaplecza pozycjonerskie powinniśmy trzymać z dala od narzędzi Google, aby nie mógł on ich z nami powiązać. Co o tym myślicie?

Wszystko zależy jakie są to zaplecza. Jeśli typowe dla polskiej branży czyli wordpress z standardowym szablonem, upychane artykuły o wszystkim i niczym to nie nalezy je linkowac wzajemnie a tym bardziej dodawać do GSC.

Zresztą gogle świetnie sobie radzi w wykrywaniu takich zaplecz.

Zaplecza bardziej tematyczne i ze sobą powiązane tematycznie. Przykład: Blog technologiczny (Technologia) -> Blog o Eksploracji miejskiej (Sport, Technologia, Odzież sportowa) -> Blog o zakupach w internecie (Odzież, E-Commerce) -> Blog o modzie (Odzież).