Jump to content

TechWorld

Forumowicze
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Masówka się zrobiła, popularny hosting 🤷‍♂️
 2. Sprawa została załatwiona. Pieniądze udało się otrzymać, choć przez ten jeden odrzucony tekst nie mam dostępu do zamówień o wyższym budżecie.
 3. Ktoś się wypowie na temat hostingu SEO neteasy? Ile na tym zaplecz można uciągnąć?
 4. Aktualizacja: Wersja z HTTP znów się pojawiła w Google. Ja już zgłupiałem..
 5. Zrobiłem przekierowanie w .htaccess i po kilku godzinach strona z http zniknęła z wyszukiwania. Dzięki za pomoc!
 6. Od początku url z /contact kierował na /contact/, więc nie rozumiem czemu się zaindeksowało. Wymusiłem wejście robota na nowy adres, ale pomimo tego stary adres nadal został. Zrobiłem więc usuwanie tymczasowe url z wyszukiwarki i usunęło obie wersje contact. Mogę poprawić link i wymusić indeksację poprawnego już adresu, ale co zrobić z wersją bez http?
 7. W Google Search Console mam wgraną aktualną mapę witryny. W ustawieniach głównych WordPressa jest ustawiona wersja z https. Przekierowań w .htaccess nie ustawiałem, ponieważ crawler po wejściu na stronę pokazywał mi 301 z wersji http na https, więc założyłem, że jest to zbędne. Dodam. W jaki sposób więc usunąć inne warianty z wyszukiwania? No i pozostaje sprawa slasha. /contact i /contact/ - jak zapobiec tego typu sytuacjom?
 8. Certyfikat SSL był wdrażany w momencie zarejestrowania domeny i hostingu. Dopiero po tym jak już miałem certyfikat gotowy, to dodałem się do Google Analytics i Search Console. Jest Canonical na https.
 9. Hej, Mam drobny problem z WooCommerce. Zainstalowaną mam wtyczkę All in One SEO. Wyrzuciłem z indeksacji wszystkie tagi, archiwa, wyszukiwarkę no i jest generalnie okay pod tym względem. Problem w tym, Google zaindeksował mi wersję z https i http. Zaindeksował również /conact i /contact/. Jak się tego pozbyć z Google i jak uniemożliwić mu indeksację takich duplikatów? Normalnie jak się wejdzie w http, to jest przekierowanie do https. Analogiczne z /contact, który przekierowuje do /contact/.
 10. Napisałem kilka artykułów specjalistycznych za 4zł/1k znaków. Wszystkie moje zostały odrzucone z powodu "niskiej wartości merytorycznej", przy czym zamawiający w "zastrzeżeniach" przyznaje, że i tak opublikował sobie ten artykuł po przeredagowaniu. W tej cenie to nawet zapleczowego nie powinien dostać, a nie dość że wybrzydza, to jeszcze wziął i nie zapłacił. Mam jedynie kilka zaufanych osób, którym piszę teksty i wiem, że za nie płacą. Jak tylko osiągnę próg wypłaty, to zwijam się z tego miejsca. Takiego wyzysku jeszcze w życiu nie widziałem.
 11. Status utrzymuje się od kilku dni, a zleceniodawca ma tydzień na ich sprawdzenie. Poza tym, poczytaj wyżej.
 12. Po napisaniu 5 artykułów, wszystkie ciągle mają status "Oczekuje na akceptacje". Czyli nie dość, że stawki głodowe, to jeszcze Janusze biznesu nie chcą płacić nawet tej jałmużny?
 13. Vice versa panie "pozycjoner". Chcesz to sobie spamuj linkami z kiepskich stron
 14. No to jak w końcu? Wyżej Jaro napisał, że jak domena ma linki z dobrych stron (według mnie to takie, które mają wysoki domain rate i posiadają dobry profil linków, czyli z zaufanych stron), to dowalenie jej linkami spamerskimi nie powinno jej zaszkodzić. I to wynikać miało z aktualizacji Pingwin. Ty z kolei uważasz, że to śmieszne, nabijasz się, ale nie mówisz skąd wynika Twoja opinia. Mam taką domenę, gdzie nagle przybyło mi spamerskich linków i nie zauważyłem żadnego spadku na Senuto w tym okresie. Cóż, ja jestem dopero początkujący, może mnie oświecisz zamiast się nabijać?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy