Jump to content

TechWorld

New members
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zaplecza bardziej tematyczne i ze sobą powiązane tematycznie. Przykład: Blog technologiczny (Technologia) -> Blog o Eksploracji miejskiej (Sport, Technologia, Odzież sportowa) -> Blog o zakupach w internecie (Odzież, E-Commerce) -> Blog o modzie (Odzież).
 2. Rozumiem, że powinienem odseparować zaplecza od siebie. Robi mi się co prawda ich coraz więcej i coraz ciężej jest to upilnować. Tak więc mam do Was pytanie - Czy dodajecie zaplecza do Search Console? Nie ukrywam, że bardzo by to pomogło, jednak spotkałem się z opinią, że zaplecza pozycjonerskie powinniśmy trzymać z dala od narzędzi Google, aby nie mógł on ich z nami powiązać. Co o tym myślicie?
 3. Cześć! Posiadam 3 zaplecza pozycjonerskie. Jedno jest już ze mną od roku, dwa następne są dopiero w etapie przygotowania (Instalacja wtyczek, pisanie pierwszych treści, dobór słów kluczowych do artykułów). Wszystkie postawione na WordPress. Czy dobrą praktyką jest pozycjonowanie jednego zaplecza na drugim? Mam na myśli sytuację, w której piszę jakiś artykuł na bloga, w którym linkuję do swojego drugiego zaplecza. Słyszałem opinię, że należy odseparować od siebie zaplecza pozycjonerskie, a najlepiej to żeby każda domena była zakupiona na innym koncie. Ile w tym prawdy? Czy w przypadku zaplecza poyzcjonerskiego, wykupujecie dla każdego z nich osobną domenę, czy mogę mieć ich kilka na darmowych subdomenach?
 4. W jaki sposób mogę dodać sygnaturę na tym forum? Nie doszukałem się tu takiej opcji - praktycznie niczego nie mogę edytować, bo wywala mi komunikat "Nie możesz edytować tego profilu".
 5. TechWorld

  Cześc

  Cześć wszystkim, jestem tutaj ponieważ prowadzę własnego bloga o technologicznych gadżetach i innych takich i chciałbym dowiedzieć się od was jak go wypromować.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy