Jump to content
Sign in to follow this  
arczer

spadek CTR

Recommended Posts

Notuję sukcesywny spadek CTR od jakiegoś czasu, zauważyłem że jednostki "reklamy z linkami" przestały być skuteczne a ost dwa dni to gwałtowny spadek CTR dla desktop.

Czy ktoś ma podobne obserwacje, czy ktoś zna przyczyny?

Jeśli przyda się kredyt gotówkowy to warto korzystać z porównywarek i rankingów, kalkulator hipoteczny pomoże policzyć ratę w różnych bankach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By lukiluki
      Witam, od 1 stycznia na mojej stronie występuje drastyczny spadek CTR z około 1% do 0,1%, rozumiem że w tym okresie CPC ma prawo spaść ale dlaczego CTR? Po głębszej analizie raportów wyszło mi, że spadek dotyczy tylko wyświetleń na smartfonach, jednak one stanowią u mnie główne źródło dochodu. Co może byc przyczyną skoro nic na stronie nie zmienialem, a ilość wyświetleń inne parametry są bardzo podobne?
    • By pmmoskwa
      mam na stronie reklamy "display+text" (3jednostki) oraz in-article (2 jednostki). Ludzie najczęściej klikają w te in-article, ale na 1000 wyświetleń strony (na stronie 5 jednostek), to nie są rezultaty, którymi można się chwalić. Gdy wchodzę na swoją stronę, najczęściej w miejscu in-article wyświetlają się puste miejsca i zastanawiam się, czy to nie jest przyczyną - brak tego typu dopasowanych reklam. W przeciwieństwie do tych "display+text", które wyświetlają się zawsze, co do jednej. Czy to oznacza, że powinienem usunąć te "in-article"?
    • By Łukasz92
      Witam,
      Dokładnie od 17 kwietnia na adsense nie mam żadnych wyświetleń, dosłownie same zera, mimo że cały czas dodaje nowe filmy na yt, które w dosyć krótkim czasie zyskują kilku tysięczną oglądalność. Tak jakby wszystko się zatrzymało. Może ktoś pomóc i napisać o co chodzi?
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy