Jump to content
okazwłoka

Artykuły Sponsorowane w LinkTak.pl

Recommended Posts

Bardzo przydała by się opcja usunięcia już dodanego artykułu, lub chociaż możliwość edycji anchora.

jaki czas ma własciiel (wydawca) strony na zaakceptowanie artykułu?

kilka już mi wisi ponad tydzień i zero reakcji po stronie wydawcy - kiedy będę mógł uwolnić punkty i tekst i wstawić do innego wydawcy?

Wydawca ma tydzień na opublikowanie. Można by w sumie wprowadzić opcję dla reklamodawcy z możliwością ustawienia czasu, bo tydzień to niby niewiele, ale czasem się pali z artykułami.

cpz.png

tamte się uwolniły i kolejne w ich miejsce wiszą bez reakcji wydawcy a raport klientowi trzeba wysłać :( - pewni minie  znowu tydzień i znowu ruletka - opublikuje czy nie ?

mozliwość ustawienia czasu by był super - ustawiam 3 dni i wiem po ich upłynięciu czy wydawca aktywny czy ma wszystko w d......

druga opcja to jakiś wbudowany komunikator pozwalający ustalić czas reakcji albo coś takiego ...

Dzięki za info, faktycznie coś z tym trzeba zrobić, komunikator to dobra rzecz. Będę przy systemie artykułów na pewno grzebał żeby sprawniej to działało.

cpz.png

szczerze to cierpliwość mi się  kończy .... 2 teksty juz od miesiąca próbuje opublikować ...... zero reakcji

zrób opcje że w dowolnej chwili  mogę zakończyć oczekiwanie i zgłaszać ten sam tekst kolejnemu wydawcy

Robię z tym właśnie porządek, na razie skrócę możliwość publikacji do 3 dni i wprowadzam lepsze sprawdzanie aktywności stron.

cpz.png

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy