Skocz do zawartości

Artykuły Sponsorowane w LinkTak.pl


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy temu...

Wydawca ma tydzień na opublikowanie. Można by w sumie wprowadzić opcję dla reklamodawcy z możliwością ustawienia czasu, bo tydzień to niby niewiele, ale czasem się pali z artykułami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tamte się uwolniły i kolejne w ich miejsce wiszą bez reakcji wydawcy a raport klientowi trzeba wysłać :( - pewni minie  znowu tydzień i znowu ruletka - opublikuje czy nie ?

mozliwość ustawienia czasu by był super - ustawiam 3 dni i wiem po ich upłynięciu czy wydawca aktywny czy ma wszystko w d......

druga opcja to jakiś wbudowany komunikator pozwalający ustalić czas reakcji albo coś takiego ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 lata później...

Przy stronach wydawców (dot. artykułów sponsorowanych) dodana została informacja tym jak dany wydawca reaguje na publikacje artykułów.

 

Wczoraj uruchomiłem test (dość późno, bo około 14.00), od każdego wydawcy wybrałem jedną stronę (jeśli ma ustawienie publikacji również nietematycznych) i zleciłem publikację artykułów. Wynik na razie jest niezły (w sumie jest weekend). Na razie jest tak:

9c742f7744a12c866a01809cc167ef84.png

 

Na 25 publikacji mam już 9 opublikowanych, w poniedziałek wieczorem będę miał pełne dane.

 

Informacje o reakcji wydawcy są brane z 5 ostatnich zamówień:

 

7d40c2e81a497f5b9d3b5d689115434a.png

 

Średni czas reakcji w godzinach (to średni czas publikacji artykułu).

I jest też informacja o ilości niepodjętych zleceń. Wydawca ma 3 pełne dni (doby) na publikację artykułu.

Te proste statystyki za ostatnie 5 zamówień mówią naprawdę wiele odnośnie tego, czy jest szansa na publikację, czy nie.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto rezultat mojego testu publikacji artykułów:

92ff724fdf5f07376f5c0a210f4623b7.png

 

Jak widać prawie 50% artykułów, które zleciłem zostały opublikowane przez wydawców.

Z tych 13 nieopublikowanych:

- 4 zostały odrzucone z jakiegoś powodu

- 9 to niepodjęte, czyli bez reakcji wydawcy

 

Czyli nie ma tragedii, ale powinno być o wiele lepiej.

 

Koszt 12 publikacji w systemie Linktak.pl to 191 zł netto, czyli średnio niecałe 16 zł netto za art.

Gdyby odrzucić najtańszą i najdroższą ofertę, to średnia za publikację byłaby ok. 13 zł netto.

 

Czyli jeśli komuś zależy na małym procencie odrzuceń, to wystarczy skorzystać z informacji podawanych przy każdej stronie, dla przykładu:

77f1b74fdb808fcc795e2655f8eb070d.png

 

Tu widać, że szansa na publikację jest mała. Wydawca nie opublikował żadnego artykułu, a niepodjętych (bez odrzuconych) ma 4 (możliwe nawet, że 100% zamówionych). Moja próba też nie wypaliła (zamówienie wygasło).

 

d8a933801be274408cc00f1f7ad0b219.png

Tu powinno się udać bez problemów.

42a2c484f03f40dab913e57d4fc84520.png

Tu też nie powinno być problemów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności