Skocz do zawartości

Reklamy konkurencji na nazwa_domeny.pl


Presta

Rekomendowane odpowiedzi

Tak rozumiem i tak jak pisałem. Jeżeli twój konkurent na stronie nie pisze, że jest Tobą to nic nie zrobisz. Obrazując stawia stragan obok twojego.

Jeżeli na straganie umieści twoje logo i skopiuje treść itp to już ma znamiona nieuczciwej konkurencji.

 

Co więcej teraz {musisz|możesz} zapłacić za reklamę w google ponieważ {możesz utracić|utracisz} swoich klientów :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAK możesz. Interflora też jest zastrzeżona. W reklamie nie możesz użyć nazwy konkurencji ale możesz dodać do słów na które ta reklama się wyświetla.

 

Proszę cię przeczytaj ten wyrok jeżeli nie po ang. to są w naszym ojczystym języku wpisy.

https://www.google.com/search?q=marks%26spencer+kontra+interflora&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Presta napisał:

mogę wykupić sobie reklamę, gdzie po wpisanie w G "mBank.pl" moja strona będzie pierwsza ?

 

To już było ;) https://www.mbank.pl/informacje-dla-klienta/post,7914,falszywa-strona-mbanku.html

Doświadczone i pewne Biuro Rachunkowe w Łodzi. Na rynku od 1995 roku ! 

Blog księgowego, czyli nowe przepisy podatkowe opisane prostym językiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nadal jest popularne. Czasem komuś podaję adres strony której nie ma w google i dzwonią albo piszą że strona nie działa. Finalnie się okazuje że im nie działa bo wpisują w pasek googla adres.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności