Skocz do zawartości

LINKCheetah - monitoring backlinków - konto dożywotnie za $49


Lesiu

Rekomendowane odpowiedzi

Wielu z Was używa Majestic lub Ahrefs do sprawdzania linków przychodzących.

Jeżeli natomiast chcesz mieć dodatkowe źródło informacji lub nie lubisz płacić co miesiąc abonamentu za powyższe usługi to sprawdź tę ofertę LINKCheetah.

 

Normalna cena za najniższy pakiet LINKCheetah to $49 miesięcznie. Ta oferta to jednorazowe $49 za dożywotnie konto LINKCheetah.

 

https://cut.click/LINKCheetah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Uruchomiłem jeszcze dla testu nowe SEO SpyGlass v6.37b1, by porównać z tym gepardem i efekty zamieszczam poniżej. Wyłączyłem dane z GA, liczby uwzględniają jedynie linki zebrane przez boty.

 

domena PL

SEO SpyGlass: 93 domeny

LINKCheetah: 259 domen

 

domena EN

SEO SpyGlass: 66 domen

LINKCheetah: 197

 

domena PL wygasła

SEO SpyGlass: 28 domen

LINKCheetah: 63 domeny

 

Przed chwilą rozmawiałem na czacie z konsultantem LINKCheetah i wiem już, że prócz rzeczy wpisanych do roadmapy (link) dodawane są nowe funkcjonalności jak automatyczne zbieranie danych z GSC oraz rozbudowane statystki z nowymi wartościami, jak choćby dane z Majestic. Wziąłem więc kolejny pakiet, żeby mieć większe limity i to pewnie nie koniec.

 

IMHO bardzo dobra oferta. Warto skorzystać. Jednorazowo tylko $49.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lesiu, a jak wygląda sprawa w porównaniu z Ahrefs lub Majestic?

Firia.pl - Blog pasjonatki wszystkiego co związane ze zdrowiem, odżywianiem oraz psychologią
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - https://zyczeniowo.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam z app wiele softów jedynie customfields - za******e arkusze calc z api i z formami przestały istnieć. Zawsze jest ryzyko - bez ryzyka... . Zawsze masz tam 2 miechy gwarantowanego zwrotu kaski, dodatkowo choć tam mi się nigdy nie zdarzyło z tej funkcji skorzystac możesz otworzyć spór w paypalu - do 6 miesięcy masz gwarancję zwrotu kaski. Kto da więcej? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny bezsens, który jest w tej ofercie to taki, że można śledzić tylko maksymalnie 500 linków (teraz podobno zmienili ten limit na 1500), ale są to linki w obrębie konta. Czyli np. dodajemy 4 strony, każda ma ze 150 linków i już mamy wykorzystany cały limit, a nawet go brakło. Przy limicie 500 linków wyglądało to mega lipnie, teraz z tym 1500 trochę lepiej, ale w zasadzie jest to oferta na monitorowanie 1 - 2 stron.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności