Lesiu

Forumowicze
 • Zawartość

  2755
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  9

Lesiu wygrał w ostatnim dniu 26 Marzec

Lesiu ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

149 Excellent

O Lesiu

 • Ranga
  stary dziad z PiO
 • Urodziny 01.04.1981

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Łódź

Ostatnio na profilu byli

8520 wyświetleń profilu
 1. Ciekawe jest to, że przez chrome/firefox mogę rozwiązać reCaptcha2. Nie mogę włączyć opcji audio, bo dostaję info, że jestem spamerem. Natomiast zwykłe reCaptcha2 działa i to dokładnie na tych samych stronach, na których ZennoPoster dostaje ten obrazek o automatycznych zapytaniach.
 2. Coś takiego mi się wyświetla przy reCaptcha2. Nieważne, czy włączona jest opcja Audio w ZenBlogu, czy nie. Myślałem, że na obecnym IP trochę przesadziłem, więc zmieniłem IP i po kilku rozwiązanych reCaptcha2 to samo. Macie taki problem?
 3. Wybaczcie, że trochę odkopię temat, ale byłem ostatnio w kinie na Królu Arturze. Żona mnie wyciągnęła. Myślałem, że będzie to coś w stylu Rycerze Króla Artura itd. Jakaś tam średniowieczna opowiastka z miłością w tle... ...jak ja się myliłem. W kinie się okazało, że to film Guy'a Ritchie'go. Tak dobrych zdjęć to nie widziałem od... nie wiem odkąd. Naprawdę świetne zdjęcia, efekty i akompaniująca muzyka. Do tego fabuła niczego sobie. Ja wiedziałem jedynie, że grać tam będzie Jude Law i Eric Bana. Ten drugi zagrał może 3 minuty. Głównego aktora nie znam, choć może już powinienem, niemniej to dla mnie jego debiut. Nie było miłości w tle Za to było dużo innych rzeczy. Naprawdę Wam polecam.
 4. Co nie zmienia faktu, że Twoje katalogi nie wychodzą w SERPach nawet na bardzo niszowe frazy i to po podlinkowaniu.
 5. Bardzo nie lubię, by nie powiedzieć, że nienawidzę procesu kupowania czegokolwiek na mobile. Smartfony w ogóle odrzucam, pozostaje jedynie tablet, ale to naprawdę mało funkcjonalne narzędzie. Mobile używam do czytania treści, ale do interakcji PC. Edycja: Nie zmienia to faktu, że obserwuję na moich sklepach jaki jest trend i wszystko staram się dostosowywać pod mobile. Mi nie pasuje, innym owszem.
 6. Jak chcesz mieć dziesiątki/setki różnych IP to zamiast SEO hostingu weź sobie serwer dedykowany i będziesz miał pewność, że na wykupionych IP stoją tylko Twoje strony.
 7. Szablon na drugorzędne zaplecze się nadaje. Nic więcej bym na tym nie postawił.
 8. Ja w wielu kwestiach nie zrozumiem texbookers. Nie wiem do tej pory dlaczego stronicowanie jest co 8 pozycji, a nie co 10. Pisałem do nich w tej kwestii, nie dostałem odpowiedzi, taki serwis. Natomiast jeszcze bardziej mnie dziwi fakt, że zleciłem ostatnio firmowo 540 tekstów zapleczowych i faktycznie jakość jest zapleczowa. Da się to czytać, ale bez rewelacji, pomimo iż copywriterzy mieli bardzo dobre opinie. Musiałem nanosić poprawki w składni, a nawet w odmianie słów. Ktoś po napisaniu tekstu nawet raz go nie przeczytał, tak to wyglądało. Natomiast prywatnie też zamówiłem trochę contentu na inny temat i zaskoczono mnie bardzo pozytywnie. Naprawdę się ktoś przyłożył, jakość naprawdę ponad-zapleczowa. Internauta trafiający na ten tekst przeczyta go. Tak więc z tą jakością w textbookers jest mega różnie. Czy może mi ktoś wytłumaczyć co daje dodanie do ulubionych copywritera?
 9. @logremonte z całym szacunkiem, ale akurat Ty masz jedne z najlepszych SEOKatalogów, jeśli nie najlepsze. Ale spójrzmy prawdzie w oczy. Kiedyś (dawno temu) można było unikalne wpisy w katalogach wybić na prostsze frazy do topów. One wtedy dawały moc stronie docelowej. Teraz to w czarnej du*pie są i możesz zaklinać rzeczywistość. Owszem, dla Ciebie może obłożenie się nie zmienia, bo jest dużo nieuświadomionych użytkowników, którzy przeczytali gdzieś, że trzeb katalogować strony.
 10. SEO hostingi to polecam Ci omijać. Bierz zwykłe konta hostingowe, tego jest cała masa. Są tanie i droższe. Z hostingów, powiedzmy, premium możesz sobie wybrać np. KEI/IQ. Masz własne, ale jedno IP. W IQ nawet dla najtańszego pakietu masz swoje własne oraz współdzielone IP. Możesz do każdej ze stron przypisać swoje własne IP lub właśnie to współdzielone. Ja pod zaplecze biorę właśnie pakiety z IQ.
 11. @jimmi ja mam z pingowaniem takie doświadczenie, że google sra na pingowanie w chwili obecnej, no chyba, że masz bardzo mocny serwis
 12. @Splatt28 a ja akurat polecę Ci kursy online. Niekoniecznie jako jedyne źródło wiedzy, ale w ciągu kilku godzin dowiesz się więcej niż czytając książkę. Ja sam korzystam z książek, kursów online oraz internetu. Z kursów online mogę polecić Ci strefę kursów (ref), część z nich na dobrym poziomie. Kursy związane z developerką prowadzi niejaki Ksawery Kargól, który ma problemy z dykcją i może to denerwować. Angielskie słowa wymawia śmiesznie, bo password mówi pesłord. PS. To i tak nie przebije typa, który prowadził dla mojego zespołu szkolenie z content marketingu i mówił ANCZOR. Na dzień dobry pochwalił się, że jest absolwentem wydziału prawa :))) Tomasz (nazwisko zachowam dla siebie), Ty poucz współprowadzącego szkolenia (Warszawa, Wrocław itd.), że anchor nie czyta się anczor . Taka dygresja.
 13. Wy się chłopaki produkujecie, a to na bank jest prowokacja. Gość ma konto na PiO z 2009 roku i nagle zamarł na 8 lat? Teraz się obudził jak 8 lat jego programy partnerskie nie przynosiły zysku? Nie wierzę, że to na poważnie. PS. cxee, obie strony ze stopki nie działają. Pewnie umarły wraz z katalogami kilka lat temu.
 14. Chuck, zrób sobie przysługę i zupełnie porzuć ten pomysł. Katalog w 2017 roku to przeżytek. A w subdomenie to już w ogóle.