Jump to content
Sign in to follow this  
ttah

Statusy podstron: usunięta i odrzucona

Recommended Posts

Czym się różnią tytułowe statusy dla podstron?
Rozumiem, że odrzucona to gdy podstrona nie przejdzie moderacji, a skąd się biorą usunięte? W ten stan przechodzą po jakimś czasie podstrony odrzucone, czy te, które moderację kiedyś przeszły, ale coś się im innego po drodze przydarzyło?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odrzucona to taka, która ma szansę być przyjęta z powrotem, bo będzie normalnie monitorowana jak każda inna podstrona.

Usunięta nie jest już monitorowana przez system, zwykle taki status mają wpisy niespełniające wymagań dotyczących formy: forum, teksty piosenek, tekst podzielony na więcej niż 2 podstrony itp.


domeny.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coś nie gra w tych statusach. Zarówno usunięta i odrzucona są u mnie monitorowane, przynajmniej czy są w indeksie (już nawet z tegorocznymi datami, a odrzucone były całe tygodnie temu). Co gorsza, regularnie wypadają mi podstrony do statusu odrzucona, bo trafiają z jakiegoś powodu do moderacji. I są tam hurtowo odrzucane, bo obecnie już nie spełniają wytycznych.

Kiedy podstrony wędrują do ponownej moderacji? Czy dzieje się to po tym jak wróci do indeksu, gdy system dawniej stwierdził, że w indeksie tej podstrony nie ma?

Edited by ttah

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy