Polecane posty

No i po panice.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna na http://foodphotos.eu/ :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

2 godziny temu, Beerbant napisał:

No i po panice.

Zdaje się że to giganci nakręcili temat wynajmując trolle do siania paniki.

Szybki wniosek o pożyczkę na www.pozyczka-prywatna.pl do 2000 zł na 90 dni.

Decyzja w ciągu 15 min. Przelew tego samego dnia.

Nie przekonuje mnie ten gościu.

Jednym z podawanych zagrożeń było to, że nie będzie można np. na FB wrzucić linka do onetu - ponieważ FB wkleja zajawkę a nie sam wyłącznie link. I problem będzie miał FB który żeby takie coś wyświetlić - będzie musiał mieć z onetem umowę. 

A pan pitoli że ludziki płacić nie będą. Ludziki nie. Ale jak FB nie podpisze - to ludzik nie wrzuci. Więc dla ludzika zmiana też będzie. 

Tłumaczenie tak samo mnie nie przekonuje jak nie przekonuje mnie pitolenie o płaceniu za linki - nie ma być płacenia za samo linkowanie ale za "otoczkę".

• Thanks 1

dymna.jpg

23 minuty temu, Franciszek z A napisał:

Myślałem że ludzi seo ten temat jakoś bardziej będzie podniecał a tymczasem totalnie nic

Podobnie było z GIODO, RODO i innymi. Brak wiedzy i zrozumienia tematu.

Osobiście jestem za. Może wreszcie zlikwiduje się nagminną kradzież czyjeś twórczości w internecie

SzlafRock.pl 

Napisano (edytowany)

36 minut temu, SzlafRock napisał:

Podobnie było z GIODO, RODO i innymi. Brak wiedzy i zrozumienia tematu.

Albo że prokuratura umorzyła sprawę pobicia tych kobiet na demonstracji. Inna to tematyka ale też brak wiedzy i manipulacja. Prokuratura tylko uznała że nie ma podstaw do zajmowania się tym z urzędu i pokrzywdzone mogą skorzystać z drogi prywatnoskargowej i sprawcy w tym trybie mogą ponieść odpowiedzialność. Pobicia to przestępstwa ścigane z oskarżenia prywatnego a z urzędu tylko gdy wymaga tego interes społeczny a to już zależy tylko od interpretacji prokuratora. 

A wracając do tematu, to niestety ten brak wiedzy i zrozumienia może skutkować usuwaniem linków z komentarzy więc problem chyba jednak będzie. 

Edytowano przez pantałyk

Napisano (edytowany)

@Franciszek z A Wiesz, my tu takich końców świata mieliśmy kilkanaście :)

Edytowano przez neox
dodanie adresata

.

6 godzin temu, AdamBoganD napisał:

giganci nakręcili temat

Na to wygląda, ja myślę, że teraz mniejsze publikujące media będą miały podstawy do ścignięcia tych z dominującą pozycją rynkową, podejrzewam, że pierwsze uderzenie pójdzie ze strony muzyków w kierunku YT ;)

5 godzin temu, wedrowiec napisał:

Więc dla ludzika zmiana też będzie.

Będzie, może nawet i na lepsze , bo jakość może pójść w górę :P

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna na http://foodphotos.eu/ :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

"Nie ma żadnego "podatku od linków". Od wielu miesięcy w tym prawie jest zapisane wprost, że nie dotyczy linkowania."

https://tvn24bis.pl/z-kraju,74/dyrektywa-o-prawie-autorskim-pytania-i-odpowiedzi,868431.html

Wertował ktoś z Was tą ustawę? Naprawdę jest to wprost zapisane, że nie dotyczy linków? 

""Zwykłe dzielenie się hiperłączami do artykułów, wraz z >>pojedynczymi słowami<< do ich opisania, będzie wolne od ograniczeń praw autorskich" - wyjaśniono w komunikacie PE."

https://businessinsider.com.pl/media/internet/acta-2-parlament-europejski-za-dyrektywa-o-prawie-autorskim/n8h59vt

To ku...wa w ustawie czy w komunikacie?? Ile taki komunikat jest wart prawnie?

1 godzinę temu, pantałyk napisał:

więc problem chyba jednak będzie. 

Problem zazwyczaj jest w głowie większości. To tak z doświadczenia.

Dyrektywa (wcale nie ACTA) będzie batem na największych np. Google. Wreszcie UE dobierze im się do doopy. Znając życie rodacy będą świętsi od papieża.

SzlafRock.pl 

Może stracić np taki YT bo bedą próbowali ich zmusić do wypłacania większych stawek za wyświetlanie klipów.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.