Skocz do zawartości

Jak bez firmy kupić kampanię AdWords?


Boltron

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz też poprosić znajomego, który już dochapał się dumnego statusu przedsiębiorcy i użyczy Ci dane do faktur

Jeden seo rabin powie tak, a inny powie nie.

Zostałem SEMitą, żeby nawet w pracy siedzieć przy komputerze B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A to ciekawe, bo ja mam konto adwords założone parę lat temu na osobę prywatną.  ( A dzisiaj sprawdzam)  w ustawienia konta mam zaznaczone Firma lecz żadnych danych nie ma... Tylko imię i nazwisko, bez żadnego adresu itp...  Ciekawe czy jakoś można przenieść konto reklamowe ;) 
 

Jeśli rzeczywiście chcesz zaoszczędzić pieniądze na wtyczkach i motywach do WordPress oraz otrzymać roczny dostęp do najnowszej wersji Wtyczki lub Motywu do WordPress sprawdź ofertę Wphocus.com

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo konto na firmę wuja i zlecenie komuś z google zrobienia kampanii na podstawowym poziomie za free albo kontakt z agencją SEM - może zalapiesz się na kupon z dodatkowym budżetem 600 zł i ktoś się za to solidnie zabierze.

Firma sprzątająca CZYSTE24 - profesjonalne usługi dla firm

Sklep GREEN WITCH - biżuteria z kamieni naturalnych

Klinika Urody - Doświadczeni specjaliści w walce z upływem czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności