Zaloguj się, aby obserwować  
Beerbant

Ofertę biura podróży dostałem na FB

Polecane posty

Ktoś chętny na wycieczkę ? :P

6hjko1.jpg

• Like 1
  • Haha 1

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna na http://foodphotos.eu/ :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Jakby nie było Zakład Pogrzebowy to biuro podróży w jedną stronę, bez powrotnego. :) 

SzlafRock.pl 

@Beerbant  a nie pisałeś ostatnio, że Cię z fesja wyrzucili?

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

No wywalili za krytykę cioteczek w musztardowych rurkach , ale jak mnie drzwiami to ja oknem :P

• Like 1
  • Haha 2

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna na http://foodphotos.eu/ :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

czyli tłumacząc na ludzki, za homofobię, a wartości tolerancji dla wielbicieli stymulacji okrężnicy są tak mocno promowane przez światły FB

pozycjonowanie zgodnie z wytycznymi googla daje pewność braku filtra, bo kto by filtrował domeny w top 200

Jakiej homofobii ?? Skrytykowałem styl ubrania jednego naszego wypindrzonego reprezentanta piłki kopanej. Znam w uj homików którzy ubierają się bardziej po męsku od niektórych pseudo drwali :P

ujmując rzecz po imieniu, jesteś ofiarą chorej poprawności politycznej stojącej w sprzeczności z twoim prawem do swobodnej wypowiedzi, nie mówiąc już o słusznej krytyce niezdrowych nawyków ubraniowych, mogących mieć negatywne skutki w nieodległej przyszłości - za troskę o to być ukarany, FB to strasznie niesprawiedliwa firma

pozycjonowanie zgodnie z wytycznymi googla daje pewność braku filtra, bo kto by filtrował domeny w top 200

13 godzin temu, Beerbant napisał:

Jakiej homofobii ?? Skrytykowałem styl ubrania jednego naszego wypindrzonego reprezentanta piłki kopanej. Znam w uj homików którzy ubierają się bardziej po męsku od niektórych pseudo drwali :P

Imho, po co? Poprawiło Ci to humor, samoocenę, udało się wygrać z ukrytymi kompleksami z dzieciństwa?

Piszę teksty, fajne teksty. Sport, bukmacherka, hazard lubię. Resztę mniej, ale też robię.

2 godziny temu, Pyciak napisał:

udało się wygrać z ukrytymi kompleksami z dzieciństwa?

Poproszę bez projekcji i przenoszenia własnych doświadczeń na cudze ;)

Imho, po co?

Może po to aby ten świat był normalny ?  Może po to aby ludzie przestali być bezrozumnymi lemingami ślepo biegnącymi za sztucznymi trendami ?

Walka o normalny świat obraźliwymi komentarzami na Facebooku zaprawdę jest czynem godnym pochwały ;) 

Myślę, że ten świat byłby dużo lepszy, gdyby każdy po prostu zajął się sobą :)

• Like 2

Piszę teksty, fajne teksty. Sport, bukmacherka, hazard lubię. Resztę mniej, ale też robię.

Imho, po co?

A tak szczerze mówiąc po prostu nie podobało mi się że kurtkę pilota RAFu zesrano jakimś kołnierzem przypominającym wycieraczkę z potężnym napisem jakiejś gównianej firmy promowanej wśród bezmózgów :P

Przed chwilą, Beerbant napisał:

A tak szczerze mówiąc po prostu nie podobało mi się że kurtkę pilota RAFu zesrano jakimś kołnierzem przypominającym wycieraczkę z potężnym napisem jakiejś gównianej firmy promowanej wśród bezmózgów

Ciekawe czy w realu je*nął byś z dyni za taką profanację lub co najwyżej zwrócił uwagę. Wątpię. To jest zwykły hejt. :)

SzlafRock.pl 

Przed chwilą, Pyciak napisał:

obraźliwymi komentarzami

Tak , nie można obrazić polityka pisząc, że łże i kłamie bo przecież on tylko "mija się z prawdą" (przykład pierwszy z brzegu) , pojęcie słowa tolerancja też już została wypaczona ;) 

2 minuty temu, Pyciak napisał:

Myślę, że ten świat byłby dużo lepszy, gdyby każdy po prostu zajął się sobą

Pełna zgoda, niestety zajmują się nami specjaliści od marketingu wciskając ciemnoty oraz specjaliści od socjotechnik i poprawności wmawiając na przykład, że czarne to nie czarne a [ osoba domniemana o popełnienie przestępstwa lub wykroczenia ] nie jest złodziejem tylko osobą przywłaszczającą cudze mienie ;) lub też nielegalny emigrant to osoba przebywająca na terytorium danego państwa bez wymaganych dokumentów ;)

3 minuty temu, SzlafRock napisał:

Ciekawe czy w realu je*nął byś z dyni za taką profanację lub co najwyżej zwrócił uwagę. Wątpię. To jest zwykły hejt.

W "realu" bym określił to dosadniej mówiąc z westchnieniem "boże co za gów***o i profanacja" :D

Poza tym szczerze mówiąc mam powoli dosyć tej posranej nadpoprawności politycznej i manipulacji w celu zlikwidowania jakiejkolwiek krytyki czegokolwiek wygodnym wycieraniem gęby łatwą klasyfikacją pt. "hejt" , krytyka nie jest "hejtem" ,  krytyka jest jak widać potrzebna bo stado robi się coraz durniejsze i niedługo tresura stada przekroczy swoją formą tresurę komunistyczną.

Nie ma się co dziwić to już ten wiek Dziadzia :lol:

• Like 1
  • Haha 2

1 godzinę temu, D_S napisał:

to już ten wiek Dziadzia 

Przez grzeczność nie przeczę :D 

• Haha 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.