Skocz do zawartości

Maskara w Youtube


jimmi

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby każdy seowiec za filtry na stronę szedł do G. z bronią to praca dla wyszukiwarki byłaby najniebezpieczniejsza na ziemi.
A tak na poważnie to ta  kobieta musiała mieć problemy psychiatryczne. Współczuję rodzinom i znajomym ofiar. 

 

 

https://www.nbcbayarea.com/news/local/Suspect-in-You-Tube-Shooting-Posted-Rants-About-the-Company-Online--478711713.html

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u nas na FB kibole chwalą się że zabiją kolejne osoby, śmigają sobie po parku z maczetami i kosami

 

MzAwNTA3JBNuOGFidQc1SXBHYTBvRD0TLBBgJC0c

 

 

Na Yotubue jakiś chudy leszcz przed kupe miesięcy obrażał, znieważał a nawet namawiał do seksu 12 latkę, zbierając za to kasę 

 

https://radiopoznan.fm/informacje/pozostale/lzy-i-namawia-dzieci-do-seksu-policja-zajmuje-sie-nagraniami-youtubera-18

 

Ten internet co znałem już umiera 

 

 

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najszybsze i najtańsze przelewy do Polski z całego świata 

Najlepsze ogrodzenia CNC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Herkules napisał:

Ten internet co znałem już umiera 

 

Nie wiem jaki znałeś więc ciężko mi się wypowiedzieć. Choćby jednak z tego podwórka to już jest zupełne inne PiO niż to sprzed 10 lat. Ogólnie jednak sieć to adresy- Ty decydujesz jakie strony otwierasz i pod jaki adres trafiasz. W jakimś więc sensie ten internet kreujesz nawet jeśli pozostajesz tylko odbiorcą.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj w tvn w uwadze ma być reportaż o takich patoyoutuberach, widziałem kiedyś filmik wardęgi na ten temat (którego wcześniej nie znałem) - jednym słowem świat schodzi na psy jeżeli ludzie to oglądają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Olaf2k napisał:

dzisiaj w tvn w uwadze ma być reportaż o takich patoyoutuberach, widziałem kiedyś filmik wardęgi na ten temat (którego wcześniej nie znałem) - jednym słowem świat schodzi na psy jeżeli ludzie to oglądają

widziałam. Koleś totalna patologia twierdzi, że uprawia sztukę :blink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Olaf2k napisał:

świat schodzi na psy jeżeli ludzie to oglądają

 

Tutaj właśnie jest rozwiązanie "problemu". Bo g*wno warta treśc to nie problem Internetu. Problemem internetu jest oglądanie takiego g*wna, komentowanie i jaranie się nim. Równie dobrze można wstawić kamerkę do pierwszego lepszego kibla i "podniecać" się tym, co się tam dzieje.

W sieci trzeba wybierać strony i nie karmić Trolli oglądaniem ich wypocin. Świat od razu wypięknieje :D

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności