Skocz do zawartości

Krzysztof Hołowczyc stracił prawo jazdy


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to dowcip, ale tak brzmi hehe

Cytat

Krzysztof Hołowczyc bez prawa jazdy! Były kierowca rajdowy przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym i stracił dokumenty - podaje radio RMF FM. 55-latek jechał z prędkością 113 km/h przy ograniczeniu do 50. Takie przekroczenie w terenie zabudowanym skutkuje odebraniem prawa jazdy na okres trzech miesięcy.

 

https://sportowefakty.wp.pl/rajdy-samochodowe/740879/krzysztof-holowczyc-stracil-prawo-jazdy

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fejk raczej nie, ale sam fakt, iż to ON stracił prawo jazdy jest śmieszny dlatego dałem w dowcipach  :)

...

To bez prawa jazdy juz chyba nie wystąpi w

"Krzysztof Hołowczyc przeniósł swoją firmę do PLAY"

:dresiarz:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam parę rzeczy będzie mógł robić.Gdzieś go widziałem w jakimś programie gdzie jeździ po drogach niepublicznych więc nadal będzie mógł jeździć.

A aby być kierowcą rajdowym nie trzeba mieć prawa jazdy, taki paradoks.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mawia przysłowie szeFc bez butów chodzi :o

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabrali mu prawko jakieś 15 km. ode mnie :) Szczerze mówiąc w mrozy ostro jadę szczególnie w nocy, ale zawsze poniżej progu "odbioru" prawka. Myślałem, że przy takich temperaturach nie łapią. Chyba, że namierzyli go z auta a on nie uważał czy kogoś nie wlecze na ogonie.

W tej sprawie interesuje mnie jedna sprawa: skąd sprawa znalazła się w mediach? Przecież to ogłoszenie wyroku do publicznej wiadomości, na to trzeba wyroku Sądu.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Nikonem napisał:

W tej sprawie interesuje mnie jedna sprawa: skąd sprawa znalazła się w mediach? Przecież to ogłoszenie wyroku do publicznej wiadomości, na to trzeba wyroku Sądu.

Sąd jeszcze nie miał nic do roboty. Wyrok wydaje funkcjonariusz. Na podstawie wskazań zegarka z kukułką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Borgis o Sądzie tak mi się napisało. Chodziło mi o ujawnienie informacji opinii publicznej. Dla mnie to przegięcie tym bardziej, że od decyzji Policjanta mógł się odwołać. Czyli co, każdy komu odbiera się Prawko trafia na jakąś stronę gdzie się ujawnia jego dane? A jeśli nie, dlaczego Hołek ma być specjalnie traktowany. Bo jest znany? Dla mnie to dziwne.

Jak przypieprzył w jakąś chałupę to spoko, było dużo gapiów i sprawa wyszła na jaw, ale w tym przypadku było dwóch (?) Policjantów i tylko oni wiedzieli o tym, że odbierają mu Prawko. Przecież sam się na Fejsie nie pochwalił, nie?

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest osobą publiczną i dlatego można.

Osoba publiczna – osoba, która wykonuje funkcje publiczne lub przez inną swoją działalność zawodową, gospodarczą, społeczną, polityczną, kulturalną itp. wpływa znacząco na funkcjonowanie społeczeństwa, przeciwieństwo osoby prywatnej.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapewne złapali go iskra...

Sprawdź  kontenery biurowe Ultramodula, – to innowacyjna marka z branży budownictwa modułowego będąca częścią firmy Ultragroup.
Autoryzowany sklep z zegarkami, zegarki męskie i damskie - Zegart.pl

A może chcesz kupić meblościanki - sprawdź perlavita.com.pl meble do każdego wnętrza. W dobrej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności