Skocz do zawartości

Prywatne proxy od ProxyLive.pl


mlody0072

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wszystkich trochę to trwało ale udało się uruchomić prywatne proxy z Polską geolokalizacją. Proxy działają tylko na serwisach Google, Yahoo, Instagram, Facebook, LinkedIn, Snapchat, Wikipedia i od razu dodam że nie mam możliwości dopisania innych.

 

Ceny są konkurencyjne, zaryzykuję nawet stwierdzenie że są najtańsze proxy w Polsce a może nawet w europie, wystawiam fakturę VAT 23% na zakupione pakiety proxy.

 

Żeby nie być taki że tak zachwalam a nikt nie testował to powiem że testowali najbardziej dla Google :) ale daję testowe pakiety proxy na 10 dni.

Pakiet 3 prywatnych proxy kod: 3PROXYFREE – tylko 5 pakietów

Pakiet 5 prywatnych proxy kod: 5PROXYFREE – tylko 5 pakietów

Pakiet 10 prywatnych proxy kod: 10PROXYFREE – tylko 5 pakietów już wyczerpany 

Pakiet 15 prywatnych proxy kod: 15PROXYFREE – tylko 3 1 pakiety już wyczerpany 

Pakiet 25 prywatnych proxy kod: 25PROXYFREE – tylko 3 pakiety już wyczerpany 

Pakiet 35 prywatnych proxy kod: 35PROXYFREE – tylko 3 pakiety już wyczerpany 

Pakiet 50 prywatnych proxy kod: 50PROXYFREE – tylko 3 pakiety już wyczerpany 

 

Kupony rabatowe aktywne do 2018-02-21 23:59:59 (czyli do środy) 

 

Rabat -30% na wszystkie pakiety w serwisie

RABAT30 - kod ważny do 2018-02-28 23:59:59

 

Aby aktywować rabat należy wpisać go w pole „Mam Kupon Rabatowy” i nacisnąć przycisk „Aktywuj kod rabatowy !

 

 

W sklepie jest aktywne API do pakietów, są dwa rodzaje API ogólne, główne do całego konta w serwisie które odpowiada za pobieranie proxy dla wszystkich zamówień oraz konkretne API dla każdego zamówienia tak aby można było rozdzielić zamówione proxy na kilka aplikacji.

 

Posiadam program partnerski w którym można zarobić 10% od każdego zamówienia przez poleconego klienta ze swojego ref linka program partnerski jest bardziej da osób z działalnością gospodarczą lecz dla osób prywatnych możliwa jest wymiana zgromadzonych środków na pakiety proxy w tym sklepie lub na inne moje usługi, indeksacje, aplikacje, raporty seo - kwestia dogadania :)

 

Cennik pakietów na stronie https://prywatne.proxylive.pl/

bilbord_opublikuj_mini.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie działa prawidłowo rejestracja, nie działa odzyskiwanie hasła. Nowe halo jest wysyłane ale po kliknięciu w "aktywuj nowe konto" wysłane hasło nie działa "Nieprawidłowy login lub hasło"

 

p.s już wiem Login lub e-mail: *, nie działa, działa tylko login. Przy pomocy email na to hasło nie da się zalogować się, a w formie logowania jest login/email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze jescze raz, w formie logowania masz, że można zalogować się przy pomocy LOGINU LUB EMAIL. Więc przy pomocy loginu to hasło działa, przy pomocy email NIE. Sprawdziłem 5 razy. Nic nie trzeba było resetować bo przy pomocy loginu zalogowałem się, ale przy pomocy email nie da się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Tobie działa to niech tak zostanie, nie znam się :D, nie doczytałeś jakie to hasło ale nie trzeba zaśmiecać temat.

Trzeba testować bo ceny wyglądają na OK, GSA na razie pisze, że proxy nie dzialają import ze schowka w formacie proxy:port:login:hasło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilkanaście minut temu się rejestrowałem i wszystko zadziałało normalnie. Logowałem się przez email + hasło

Firia.pl - Blog pasjonatki wszystkiego co związane ze zdrowiem, odżywianiem oraz psychologią
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - https://zyczeniowo.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę nie czytacie co piszę, więc ciesze się, że działa ( bo mi też to działa) 

Wiec zacytuje sam siębie :

Cytat

 Nowe halo jest wysyłane ale po kliknięciu w "aktywuj nowe konto" wysłane hasło nie działa "Nieprawidłowy login lub hasło"

 

Jeśli chodzi o proxy:

55z3wa3p.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max zadam Ci pytanie jak doświadczony użytkownik SB powinieneś wiedzieć z SB testując proxy daje zapytanie na swój serwer a później na Google i dlatego pokaże 403 ponieważ proxy są zablokowane na inne strony niż Google, Yahoo, Instagram, Facebook, LinkedIn, Snapchat, Wikipedia 

bilbord_opublikuj_mini.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, w GSA też pod harwest nie da się używać pokazuje, że proxy nie działa nawet jak dać tylko " Test Aganist Google", w Scrapebox również. Nie myślałeś, że warto dodać serwer testujący SB do  dozwolonych? Fajne ceny ale wygląda na to, że można z nich korzystać tylko w Twoich softach, co nie  jest złe ale kupować pakiet za 1000 zł chyba rozumiesz, że nie pod Twoje softy takie pakiety.

Jak na razie pod te cele co ja potrzebuje( oprócz Twoich softów), Twoje proxy nie spełniają oczekiwań, a potrzebuje tylko proxy Google OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

będzie działać tylko test nie będzie działał. 

OK, Twoje Proxy, Twój cyrk. Fajny serwis polecam, ale mi w 99% nie pasuje, bo moje softy jeśli proxy pokazuje "niedziałające" nie da się dalej używać. SB, GSA to był tylko przykład. Brakuje mi autoryzacji po IP zamiast login i hasła, bo chyba wiesz, że Chrome ma z tym problem. I szablony automatyzacji pod Chrome ( wykorzystujące silnik Chrome) na przykład rozwiązywanie Recaptcha2 metodą klikania a nie audio nie działa przez proxy z autoryzacją Login:hasło, natomiast bez problemu można korzystać z proxy z autoryzacją po IP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności