Skocz do zawartości

Planeta-seo :Co zawiera skuteczny sklep internetowy? – 9 wskazówek


Newsbot

Rekomendowane odpowiedzi

MobileTry: Co zawiera skuteczny sklep internetowy? – 9 wskazówek

Wiele osób sądzi, iż samo stworzenie oraz rozreklamowanie sklepu internetowego „załatwia sprawę”. Owszem, wygenerowanie ruchu nie sprawia żadnego problemu – Facebook Ads i Google AdWords są w stanie z...

Poleca: Polska Planeta SEO

View the full article

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skuteczny sklep internetowy zawiera przede wszystkim interesujące lub potrzebne towary i nawet jak jest niewygodny i niedopracowany świetnie konwertuje :) problem mają ci co wciskają chłam, i ile artów by nie napisał jak to ulepszyć chłam pozostanie chłamem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy rynek jest nasycony to "potrzebne" towary oferują setki sklepów w określonych specjalizacjach.

Wtedy jak 

Cytat

i nawet jak jest niewygodny i niedopracowany 

Ten sklep własnie gorzej konwertuje. Sklepy internetowe które oferują "autorski" lub "na wyłączność" asortyment to ułamek procenta, wtedy owszem jak ten sklep jest zrobiony to już sprawa drugorzędna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MaxPan napisał:

Ten sklep własnie gorzej konwertuje

 

nie, bo jak jest tam przytomna osoba to na stronie umieści telefon w bardzo widocznym miejscu i klient sobie tą drogą zamówi mimo że pół sklepu nie działa :) ale to dotyczy interesującego a przede wszystkim potrzebnego towaru

 

z chłamem taki numer nie przejdzie i trzeba wodotrysków na stronie by w ogóle zachęcić do czegokolwiek + 1000 porównywarek + x do kwadratu bajerów etc :) to sklepy z chłamem muszą się stosować do tendów w marketingu masturbować się artami takimi jak powyżej :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kayman, nie zgodzę się z tym. W tym momencie sklepów są dziesiątki. Załóżmy, że chcę zamówić konkretny model jakiegoś sprzętu. Wpisuję jego nazwę w wyszukiwarkę, klikam 3 pierwsze wyniki wyszukiwania i po kolei oglądam. Jeśli sklep mi się nie podoba, nie wzbudza zaufania, kiepsko działa - z automatu z niego uciekam. CHYBA, że wiem, że jest to dobry i pewny sklep, który nie generuje problemów i wtedy mogę na to przymknąć oko. 

Czasami wolę zapłacić kilka złotych więcej za to samo jeśli wydaje mi się, że firma od której kupuję jest godna zaufania.

Firia.pl - Blog pasjonatki wszystkiego co związane ze zdrowiem, odżywianiem oraz psychologią
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - https://zyczeniowo.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało co wkurza bardziej niż durny "autorski" soft w sklepie. Wszystko pod górkę, nieintuicyjne. Jak winda w moim telefonie :D

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności