Skocz do zawartości

[Friko] Skrypt do sprawdzania dostepnosci domen (expirki)


blackhatcontrol

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, jimmi napisał:

Raczej na zasadzie, skrypt sprawdza czy można zarejestrować, rejestruje i leci dalej. np korzysta z punktów czy wysokości salda na poszczególnym koncie użytkownika.

w pliku już masz tylko wybrane domeny.

 

Tu jest opis https://github.com/ovh/order-cart-examples Z tego co widze to rózni się to nieco teraz, bo to stare.

Będzie z tym trochę więcej zabawy, nie bardzo mam teraz ochotę i czas ale jeśli ktoś rozkminiłby cały model i odpowiedzi to mogę w wolnym czasie przenieść to na kod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
On 1/20/2018 at 12:46 PM, blackhatcontrol said:

Widzę swój błąd, przepraszam, teraz Wy zauważcie swój.

To Polska i polskie forum. Tutaj nikt się do niczego nie przyzna a na pewno nie do błędu. Każdy ma rację w tym kraju i nie da za wygraną. Mieszkam tutaj od 7 miesięcy po 14 latach w UK i już wiem że długo tutaj nie zostanę.  W tym kraju każdy wie lepiej, każdy ma rację i ci to udowodni. Na forach to się jeszcze potęguje bo nie ma kontaktu twarzą w twarz i ludzie czują się odważniej. Wracając to tematu to jest to spoko forum z tego co widzę ale trzeba się pilnować z pytaniami bo wszystkowiedzący moderatorzy na pewno dadzą ci znać, że jesteś w błędzie i twoje pytanie jest idiotyczne. No to teraz dostane bana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

No to teraz dostane bana.

Niby czemu, lubimy na forum takich jak Ty.

Cytat

wszystkowiedzący moderatorzy

Dziękuje, za uznanie ale jesteś w błędzie człowiek który uważa, że wszytko już wie zazwyczaj jest skończony w każdym zawodzie.

Cytat

w twarz i ludzie czują się odważniej. 

Własnie nie masz racji, to dzieciaki czują się w internecie odważniej. Facet dojrzały raczej odwrotnie w internecie ma możliwość pohamować emocje a "twarzą w twarz" czasami może tą twarzą i zbić. Jeśli to był do mnie pstryczek to pomyliłeś się po raz kolejny. Twarzą w twarz nie dales by mi rady prawdopodobnie.  Siły mi Pan Bóg dał a umiejętności dają ćwiczenia.  Więc, proszę Ciebie odpuść sobie takie wycieczki osobiste bo to dziecinada. 

Cytat

 już wiem że długo tutaj nie zostanę.

Bardzo nam przykro z tego powodu.

Cytat

To Polska i polskie forum

Owszem ale na tym forum nie tylko Polacy tak dla Twojej wiadomości. 

 

p.s nie wiem czy wiesz ale komentujesz post z 2018 roku. Pozdrawiamy Ciebie serdecznie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności